PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549728}

Wyklęci

Misfits
7,6 34 685
ocen
7,6 10 1 34685
Wyklęci
powrót do forum serialu Wyklęci

Pierwszy sezon jest śmieszny, mroczny i na prawdę dobry. Drugi już nie jest mroczny ale też dobry. Trzeci sezon jest już słaby ale do obejrzenia. Czwarty i Piąty to sezony które nie powinny istniec

ocenił(a) serial na 8
cichy1173

zgadzam się w 100%, 4 sezonu obejrzałam jeden odcinek i sobie odpuściłam resztę.

ocenił(a) serial na 6
cichy1173

Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) serial na 7
cichy1173

Jak dla mnie najlepszy sezon 2. Każdy odcinek trzyma w napięciu od początku do końca.

ocenił(a) serial na 8
Karakuli

Dla mnie wszystkie sezony są w porządku i na równym poziomie. być może trochę bolą rozstania ze starymi bohaterami ale przychodzący wcale nie są gorsi. Jako serial do odsapki super, bardzo dobra muzyka szczególnie w dwóch pierwszych, dalej też jest nieźle.

ocenił(a) serial na 7
cichy1173

Kierując się tym postem obejrzałam tylko dwa sezony, bo nie chcę popsuć wrażenia jakie na mnie zrobił. Świetny i jednocześnie lekko popaprany ze wspaniałą grą aktorską.

użytkownik usunięty
jusspy

Nie ma to jak kierować się opinią jakichś no-name'ów z filmwebu xD

ocenił(a) serial na 8
jusspy

lekko ...? Mocno poprana, brytyjska komedia + jeszcze młodzieżowe wstawki humorystyczne typu Amerykański Jabłecznik ;) dają efekt mocnego poprania. Jeden szybki dowód: rozmowa o potrzebie umycie fiu..ta z kupy po stosunku analnym :) Mocny humor + fantastyczna historia patrząca z przymrużeniem oka na moce i super bohaterstwo . Fajnie się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones