PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483175}

Wyposażony

Hung
6,6 3 309
ocen
6,6 10 1 3309
7,0 3
oceny krytyków
Wyposażony
powrót do forum serialu Wyposażony

Chce 4 sezon!

ocenił(a) serial na 9

Tak czekałam na kolejne perypetię śmiesznego a zarazem seksownego Ray'a. Teraz jak przeczytałam, że seria została anulowana to zrobiło mi się szkoda, bo mogłoby być z tego coś naprawdę fajnego. Chociaż było widać, że budżet tego serialu nie był za duży...
Na prawdę szkoda.
Jak ktoś nie widział niech obejrzy chociaż pierwszy sezon :)

Anhell19

niestety pieniądz rządzi światem. wielka szkoda że nie zobaczymy już 4-tego sezonu

Anhell19

Czy serial zostal zakonczony? Czy poprostu watki zostaly poucinane? Nie chce zaczynac ogladac serialu ktory nie ma zakonczenia a nie bedzie nowych odcinkow ;D

ocenił(a) serial na 9
Ice_Spy

ucieli...skończyło się właśnie w bardzo ciekawym momencie! Gdybym była milionerką to bym zainwestowała jako producent w ten serial :D żeby zobaczyć co będzie dalej ;P heh

Anhell19

dzięki za uprzedzenie ;d w takim razie nie zaczynam ogladac ;p

ocenił(a) serial na 7
Anhell19

najwyraźniej większość widzów miała za krótkie poczucie humoru... może poczuli się urażeni? też bym dorzuciła z milion ;)

schschfikation

Ja też chcę!! Szkoda, że to niemożliwe. W sumie naprawdę bardzo przyjemny serial. Wciągnęłam się. Humor delikatny - boków się nie zrywa - ale za to ogląda gładko i czeka na dalsze odcinki. No i zżyłam się trochę z nimi :)

Anhell19

Kurde właśnie obejrzałam ostatni odcinek 3 sezonu i się dowiedziałam że serial został anulowany masakra.... A tak czekałam aż on z żoną znów do siebie wrócą ;(

ocenił(a) serial na 8
pussycatagata

Dokładnie...i jeszcze co z Lenore? Szkoda, że zepsuli tym zakończeniem serial ;c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones