PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483175}

Wyposażony

Hung
6,6 3 306
ocen
6,6 10 1 3306
7,0 3
oceny krytyków
Wyposażony
powrót do forum serialu Wyposażony

Hung anulowane

ocenił(a) serial na 7

No cóż, chyba słupki oglądalności nie pokrywały się z przewidywaniami HBO... szkoda.

ocenił(a) serial na 7
adamale

no szkoda, tym bardziej że ostatni odcinek dał więcej pytań niż odpowiedzi, np. bardzo mnie ciekawi sprawa z Lenore

adamale

Czy pomimo anulowania warto zacząć to oglądać? Zakończenie 3 sezonu jest mocno urwane i pozostawia niedosyt czy da się przeżyć?

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Zakończenie jest ok, zamyka pewien etap całej historii.

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

można spokojnie oglądać, nie ma niedosytu, a serial perełką nie jest więc nie ma płaczu po anulacji

Pauleta

serial skończył się z masą niewyjaśnionych wątków! Właśnie skończyłem 3 sezon i jestem w.......y .

ocenił(a) serial na 8
adamale

Czy to jest pewna informacja? Po tym jak zamkneli mi "Wszystkie wcielenia Tary" to jest następny dobry serial który zamykają.

ocenił(a) serial na 7
yanek75

Niestety pewna.

użytkownik usunięty
adamale

3 sezon dłużył mi się niemiłosiernie, już chyba nie wiedzieli jak mają przyciągnąć widzów. Dobrze, że anulowali, bo i tak dalej bym nie oglądała.

ocenił(a) serial na 6
yanek75

Dzisiaj nie ma żadnych informacji co do nowego sezonu.
HBO chciało dorównac sławie Californication od Showtime. Lecz niestety się nie udało.
Obejrzałem już nie jeden serial od pierwszego odcinka do ostatniego i powiem jedno, każdy kończył się w taki sposób by można ewentualnie dokręcić kolejny sezon, Przykłady się piętrzą: od serialu Dexter, House MD, US of Tara, po Gotowe na Wszystko, Breaking Bad . Jedyny serial, który posiada prawdziwe zakonczenie to Six Feet Under, ale to wyjątek.

ocenił(a) serial na 6
adamale

Może i lepiej że anulowali, bo nie zepsuł się tak jak teraz Californication właśnie.

http://seryjnie.blogspot.com/2014/06/skasowany-wyposazony.html

ocenił(a) serial na 8
adamale

Zgadzam się. Serial mi się podobał i szkoda, że nie dokręcili czwartego sezonu coby go sensownie zakończyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones