Gdzie mozna obejrzec to w necie?????????

ostatnia wypowiedź: olasza
hubihubi1993 hubihubi1993
ocena: 10

Ja ogladalem tylko raz wszystkie odcinki i bardzo bym chcial obejrzec jeszcze raz!! We wkacje nie puszczaja!! Moze ktos wie czy w necie mozna obejrzec??

• Lellandra Lellandra
    ocena: 8

Przyłączam się do pytania.
    Ja nie obejrzałam wszystkich odcinków bo jakoś zmienili porę emisji. ;/ Pamiętam, że byłam bardzo wkurzona. xD

• aska1_9 aska1_9
    ocena: 9

Ja co prawda oglądnęłam wszystkie odcinki, ale dawno i tez chciałabym jeszcze raz obejrzeć bo mi sie bardzo podobał (10\10) więc też ponawiam pytanie

• _Sophie_ _Sophie_
      ocena: 6

No więc i ja przyłączam się do pytania ;)
      Nie będę tu opowiadać smętnej historii o tym jak kilka lat temu obejżałam pierwszy odcinek i od tej pory rozposzęły się poszukiwania... Powiem tylko, że bardzo mi na tym zależy ;P

• michal_jrg michal_jrg

wszystkie odcinki do pobrania na torrentleech

• Xsarion Xsarion

Nie da sie zarejestrować na tej stronce... (limit wyczerpany) jest to jeszcze gdzies indziej?

• thunderrose101 thunderrose101
            ocena: 8

Torrenty padły, więc po polsku nie będzie. Jeśli komuś nie przeszkadza język angielski polecam YouTube ;)
            Proszę, oto link do I odcinka: http://www.youtube.com/watch?v=rGcMAfhpOVQ
            Od razu powiem, że jakość bardzo dobra ;) Miłego oglądania.

• olasza olasza

ktos wspomina,ze jest na torrentleech....znajomy sprawdzil,gdyz ma tam konto i nic...nie ma tego serialu na tej stronie

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true