PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463507}

XIII - Spisek

XIII
7,2 3 826
ocen
7,2 10 1 3826
XIII Spisek
powrót do forum serialu XIII - Spisek

Mam ten mini serial w domu,łączny czas dwóch odcinków wynosi u mnie 173 minuty,Natomiast na filmwebie 240 minut!.Co jest grane?,czy ja mam nie pełna wersję,czy też filmweb oszukuje?.Jak ktoś zna odpowiedź na to pytanie,to bardzo proszę o wyjaśnienie.

BlessedBlack

U mnie łączny czas dwóch odcinków wynosi ok 240 minut.

ocenił(a) serial na 7
zgadnijkto

1h 20min + 1h 20min daje 2h 40min, czyli po prostu ktoś się walnął i napisał 240, zamiast 2:40;]

ocenił(a) serial na 7
Verdungo

Zauważ,że każdy odcinek trwa 1h 27 min + 1h 27 min.Daje nam to 2h 54 min.Więc i tak sie nie zgadza ta teoria:).

BlessedBlack

u mnie 174 minut: około 1h 27 min. każdy odcinek

ocenił(a) serial na 7
aliana2

No właśnie,tyle trwa co u mnie,o co tu chodzi?.

ocenił(a) serial na 8
BlessedBlack

@Gryzik, nie opowiadaj glupot! Laczny czas obu odcinkow wynosi ~175 minut - koniec kropka.

BlessedBlack

....ktoś zapomina że 1h27min to nie 127min ,tylko 87 min,a więc dwa razy po 87 min co daje 174 minuty i tyle trwają obie części

ceber1

Heh, nie umieją liczyć, czy jak? Trzeba łopatologicznie :). Obie trwają blisko 3 godziny, jeszcze ktoś się zastanawia? :)


A sam mini serial, znakomity.

KamilM

hehe bez kitu, polowa z wypowiadajacych mysli, ze 1h = 100 minut :)
Pewnie bedize jeszcze 3 odcinek, dlatego jest napisane ze laczny czas trwania 240 min

ocenił(a) serial na 8
BlessedBlack

Na IMDb widnieje czas 240. Problem w tym, że to prawdopodobnie czas trwania razem z reklamami. Typowy błąd na IMDb.

Pinokio1983

raczej nie.. reklamy trwały by ponad godzinę ?? to nawet u nas tak nie ma. Może to czas trwania wszystkich odninków ? (czekamy jeszcze na 2, może będą miały po 40 min.)

Atol

ekhem w zobacz sobie ile reklamy twają w amerykańskich serialach/showach
tam są nie raz co 10 min a ja na stronie widzę jak wół 174 min...

gost_8

Ja również uważam, że bedzie jeszcze jeden odcinek juz nie wazne są wyliczenia poprostu najczęściej (nie mówie że zawsze) mini seriale mają po 3 odcinki. Albo...faktycznie to może być już koniec ze względu albo na brak funduszy albo na sam moment zakończenia...kończy się identycznie jak gra i pierwsze serie komiksowe jakby nie patrzec ;P

Jest to moment kiedy XIII uświadamia sobie kto jest numerem I i kto za wszystkim stoi (mam nadzieje ze nikt nienormalny nie stwierdzi zaraz ze wlasnie rzucilem spoilera ;P)

ocenił(a) serial na 10
_GuZiEc_

no ja wlasnie stanelem na odcinku 2, i z tego co uslyszalem na koniec zapowiada sie, ze kolejny tez bedzie :)

co on poweidzial .. " wracamy " a wiec czesc nastepna bedzie
czyli rozumiem, ze wiecej narazie czesci nie wyprodukowano bo na necie nic o tym nie pisza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones