PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463507}

XIII - Spisek

XIII
7,2 3 827
ocen
7,2 10 1 3827
XIII Spisek
powrót do forum serialu XIII - Spisek

dla mnie ta trzynastka nie była szczęśliwa.. Być może przez to, że o tym kto jest numerem 1 wiesz już od początku i potem czekasz 3 godziny by się w tym uwierdzić. Plus momenty tragiczne. Val kilmer biegający z bronią po ekranie byl cieniem siebie z "Gorączki" Czy reżyser nie mógł się zlitować i dać mu jakieś łaskawsze sceny. Zwłaszcza że to około trzydzieśći kilo aktora więcej niż w cytowanym wyżej filmie. Po pierwszej takiej gonitwie i z szacunku do niego gdy tylko podrywał się do kolejnej "dynamicznej" sceny przenosiłem wzrok na okno...Dla nas oby były to sceny zbyt męczące...

użytkownik usunięty
pusty76

he-he-he, zgadzam się z Tobą - biedny Val się nabiegał (strzelając z dwóch pistoletów równocześnie, w dodatku) ;
w ogóle słaba realizacja (np. słabiutkie zdjęcia), ten mini-serial to blade-blade echo serii o Bournie; ponoć komiks dobry - warto sprawdzić.
ta produkcja, niestety, marna. jak dla mnie 2/10

użytkownik usunięty

Mi się film podobał, chociaż nie obejrzę serialu ze względu na zmianę obsady. Wolał bym, aby nakręcono jeszcze z dwa odcinki, zamiast zamienić to na serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones