PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94864}

Xena: wojownicza księżniczka

Xena: Warrior Princess
6,3 26 102
oceny
6,3 10 1 26102
Xena: wojownicza księżniczka
powrót do forum serialu Xena: wojownicza księżniczka

ulub postacie

ocenił(a) serial na 10

jakie macie ulubione postacie :D

hercules38

w herkulesie mało chyba było ciekawych odcinków przynajmniej w tych emitowanych przez TVP

ocenił(a) serial na 10
kalem88

duzo ale dopiero od 3 sezonu najelpsze;p

hercules38

zdaje się TVP pościło tylko 2 serie szkoda bo chyba od 3 serii w którymś odcinku pojawia się moja ulubiona postać calisto

ocenił(a) serial na 10
kalem88

no od 12 odc ;p

hercules38

a w ilu odcinkach ona występuje bo z twojej wypowiedzi widzę ze nie tylko w jednym odcinku

ocenił(a) serial na 10
kalem88

razem w 3 ;p

hercules38

dzięki jeszcze 1 pytanie pamiętam w xenie był odcinek co calisto siedziała w studni i xena ją uwolniła żeby pomogła zabić kogoś i gdzieś czytałem ze to herkules ja tam uwierził w którym to było odcinku

ocenił(a) serial na 10
kalem88

no w tym odcinku z 3 sezony 12 odc to byl xd

hercules38

1. Callisto...
2. Do uzgodnienia...

PS. Cieszę się że w końcu pojawiają się głosy rozsądku że najlepszą postacią tego serialu była oczywiście Callisto...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

rowno z aresem xd a hercules ixena to ogolnie xd

hercules38

Ogólnie to Callisto zdecydowanie przewyższała Xene, Ares to też na pewno czołówka, a Hercules występował tak rzadko w tym serialu że jeżeli mamy go klasyfikować to jako postać drugoplanową...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

mi chodzi o oba seriale ^^

hercules38

Ale w górnym poście nie napisałeś że chodzi o obydwa seriale więc wszyscy zapewne pomyśleli że chodzi tylko o Xene....

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

no ale wiadomo ze chodzi ooba xd

hercules38

skat skoro nei napisaeiles ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

bo te seriale to praqwie to samo xd

hercules38

Ale one nei sa takei samei...
Zresztą większość osób które wypowiadały się na tym forum jak była Xena w tv to nie oglądała Herculesa....

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

to maja problem ja ogladalem to i to i to prawie to samo wiec trzeba byc glupkiem by lubeic 1 a 2 nie p;

SzymonS1

niezgodzie się z tobą szymonS1 ja na przykład oglądałem 2 seriale chociaż moim zdaniem w xenie się więcej dzieje i chyba wiecej ciekawych walk było ale niekture odcinki herkulesa trzeba obejzec zeby zrozumiec xene i odwrotnie

kalem88

Ale nie twierdzę przecież że wszyscy... większość użytkowników co wypowiada się pod tym tematem oglądała oba seriale bo wiem że wypowiadali się tu i tam i komentowali... Ale z rok temu jak leciała Xena na pulsie to większość tutejszych aktywnych osób (które już się nie udziela) to była płeć żeńska która Herculesa nie oglądała bo była o tym mowa w jakimś innym starym temacie...

SzymonS1

pewnie nie wiedzieli ze te 2 seriale są z sobą powiązane

ocenił(a) serial na 9
hercules38

Pisałam już tutaj że Ares? :P

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

nie pisalalas nic ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones