PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603869}

Z kopyta

Kickin' It
6,4 2 418
ocen
6,4 10 1 2418
Z kopyta
powrót do forum serialu Z kopyta

Strzał w kolano

użytkownik usunięty

Jak na sitcom coś mało tu śmiechu publiczności, nie mówiąc już o moim. Już po 2-3 odcinkach miałem tego dość, a za każdym razem, gdy to widzę w telewizji, serial pogrąża się jeszcze bardziej. Sitcom ma przede wszystkim śmieszyć. A ta produkcja nie spełnia nawet tej podstawowej funkcji. Albo się z sobą kopią, albo mówią jakieś suche lub do tego stopnia głupie, że aż żenujące żarty. "Z kopyta" nie ma żadnego argumentu, bym poświęcił czas na oglądanie tego. Po prostu bezbarwna, beznadziejna produkcja.

ocenił(a) serial na 5

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie :) Chciałam jednak zapytać czy oglądałeś odcinki po angielsku czy z dubbingiem?

użytkownik usunięty
Liv_B

Z dubbingiem. Zawsze oglądam filmy i seriale po polsku, bo w innym języku niczego nie zrozumiem.

ocenił(a) serial na 5

Wiesz, nie chcę zabrzmieć chamsko czy coś, ale moim zdaniem jeśli się ogląda seriale czy filmy z dubbingiem to nie powinno się oceniać tego co mówią bohaterzy. Polski dubbing w serialu Z kopyta jest beznadziejny i za każdym razem jak oglądam jakiś odcinek po polsku to ręce mi opadają. Żarty wtedy faktycznie są do bani, że już nie wspomnę o fatalnym brzmieniu głosów bohaterów. Czasami nie sposób się domyśleć czy jest im smutno, czy im zależy, czy się cieszą bo głos pozostaje normalny, bez żadnych uczuć. Dopiero po obejrzeniu odcinków po angielsku polubiłam ten serial, żarty nabrały sensu i o wiele przyjemniej się ogląda słysząc prawdziwe głosy aktorów. Rozumiem, że po angielsku nie możesz oglądać bo nie zrozumiesz ale proszę nie pisz, że serial nie śmieszy bo to akurat wina naszego kochanego polskiego dubbingu, który na kanałach Disneya jest wyjątkowo zły. Mam nadzieję, że w żaden sposób nie uraziłam Cię tą wypowiedzą. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones