PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639993}

Z pamiętnika położnej

Call the Midwife
8,0 3 026
ocen
8,0 10 1 3026
Z pamiętnika położnej
powrót do forum serialu Z pamiętnika położnej

Jak zwykle walka ze zdobyciem napisów, ale dla wytrwałych powoli zbliża się koniec sezonu. Sezon 7 już zapowiedziany, zatem można pofantazjować, co też się wydarzy dalej :)

ocenił(a) serial na 10
Adanvarne

Ja już zakończyłam oglądanie 6 sezonu, był wspaniały, jak każdy poprzedni :) Co do kolejnego to hmmmm....
- Trixie może zaręczy się z dentystą
- Barbara będzie w ciąży
- Siostra Maria Cyntia wróci do Nonnatusa i do pracy??

To tylko zgadywanie. Na pewno będzie sporo nowości i zaskoczeń :)

ocenił(a) serial na 9
kasiakasiowa

Gdzie można "zdobyć" 8 odcinek z szóstego sezonu? Nigdzie nie ma...

ocenił(a) serial na 10
okruchycodziennosci

Mogę udostępnić do pobrania, mam z napisami

ocenił(a) serial na 9
kasiakasiowa

To proszę udostępnij mi

ocenił(a) serial na 9
kasiakasiowa

Kasiakasiowa i co z tym 8 odcinkiem? Dałoby radę Ci się udostępnić?

ocenił(a) serial na 10
okruchycodziennosci

Mam nadzieję, że doszła do Ciebie wiadomość priv.

ocenił(a) serial na 9
kasiakasiowa

Tak doszła

ocenił(a) serial na 9
kasiakasiowa

Ja uwielbiam Trixi i Barbarę, też jestem ciekawa co będzie dalej. Nie mogę się doczekać 7 sezonu i kiedy to będzie? Na pewno nie prędko. Na razie ogladam te odcinki, które już ogladałam. Właściwie wszystkie postaci lubię i atmosferę w filmie. Wiem, źe jest to przesłodzone ale nie przeszkadza mi to.

kasiakasiowa

Ooo Barbara jest idealną postacią do ukazania początkowych problemów z niezawodnością środków antykoncepcyjnych.
Mam też nadzieję na rozwinięcie wątku nowej położnej- Valerie, jej postać może skrywać wiele niespodzianek.
Oby najmłodsze Turnerów, na przekór perypetii trapiących rodzinkę, nie było źródłem dramatycznych historii.

ocenił(a) serial na 9
Adanvarne

Też się obawiam o najmłodsze Turnerów. Valerie jest na razie taka nie wyraźna tzn milutka i bezproblemowa, więc może jakiś wątek z nią się rozwinie.

ocenił(a) serial na 10
okruchycodziennosci

Na pewno rozwinie się wątek Valerie. Może wyjdzie na prowadzenie, na bliższy plan :) Mnie ciekawi jak to będzie pokazane z Barbarą, bo przecież już nie będzie zamieszkiwać u zakonnic. Pewnie się będzie urządzać i uczyć bycia panią domu :)

Adanvarne

Może mi ktoś przypomnieć co się stało z tą wysoką położną, która wyszła za sierżanta? urodziła dziecko, i teraz po prostu zniknęła choć sierżant się pojawia w niektórych odcinkach.

X_Xisja

Aktorka miała wystąpić w 6sezonie, ale podobno ze względów zdrowotnych, przesunięto powrót Chummy do następnego sezonu. Może wróci już do pracy?

ocenił(a) serial na 10
Adanvarne

Dzięki za rozwiązanie zagadki bo też się zastanawiałam gdzie jest Chummy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones