PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678874}

Z premedytacją

Murder in the First
6,9 904
oceny
6,9 10 1 904
Z premedytacją
powrót do forum serialu Z premedytacją

Nie rozumiem

ocenił(a) serial na 8

Nie rozumiem tak niskiej oceny tego serialu. Może nie jest jakiś wybitny ale na prawdę mnie wciągnął. Muszę przyznać że kończę dopiero pierwszy sezon i może nie mam jeszcze pełnego obrazu ale jak na razie jest bardzo dobrze, a postaci grane przez Toma Feltona i Jamesa Cromwella świetne. Jeśli ktoś się zastanawia czy zacząć oglądać to szczerzę polecam.

ocenił(a) serial na 10
esin

Zgadzam się z przedmówcą. Świetny serial. Polecam.

esin

Ja też polecam. Chociaż w mojej opinii drugi sezon o wiele lepszy niż pierwszy.

ocenił(a) serial na 6
solete

A mnie pierwszy znudził, drugi odpuściłam sobie po paru odcinkach a trzeci mi się podoba, ale to chyba zasługa pobocznego wątku przebojowego (ex)prokuratora, bo tego głównego nawet szczególnie nie śledzę.

esin

"Zgadzam się z przedmówcą", ten serial jest "dobry?, powiem więcej taki sobie", a tak bez mydła to marność, kalka i żenada (policjanci pozwalają ubić dzieciaki w autobusie, nie strzelają tylko się chowają i gapią - chapeau bas!).

Paraves

Serial przynajmniej pierwszy sezon , coz......Historia nie trzymajaca sie kupy, aktorzy grajacy policyjny duet , sztuczni, nie zgrani.Na pocieche przystojny Draco.M przepraszam Tom Felton

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones