PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792922}

Za marzenia

6,6 1 100
ocen
6,6 10 1 1100
Za marzenia
powrót do forum serialu Za marzenia

Zośka i Szymon

ocenił(a) serial na 7

Dużo widnieje złych opinii o serialu a sama nie wiem czemu. Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, ale aż tak źle oceniać? Nie oglądam żadnych polskich seriali poza Belfrem i Watahą które są w naszym kraju serialami na najwyższym poziomie. I potem TVP2 wypuszcza owy serial. Nie wiedziałam o nim, gdy nagle przez czysty przypadek trafiłam na niego i powiem szczerze że bawiłam się oglądając go naprawdę dobrze. Jest lekki a takich seriali brakuje. Szczególnie podoba mi się wątek Zośki (swoją drogą Majka fajnie zagrała postać) i Szymona. Mega pozytywne postacie, nie przekoloryzowane! Czekam na dalsze akcje z tą dwójką

lonely1

Ponoć oglądalność spadła, więc kontynuacji raczej nie będzie. Z tego, co miałem okazję zobaczyć, to serial nie jest w typie telenoweli, ma dość luzacką formułę, a wiadomo, że poważni niczym Dzień Zaduszny Polacy kupią wszystko - nawet największą bzdurę, byle podaną śmiertelnie poważnie.

PS. Niezłe zdjęcia ma ten serial, miasto nawet ponurą, zimną pora wygląda w nim całkiem fajnie.
Lepiej, niż w rzeczywistości :)

ocenił(a) serial na 7
jan_niezbedny0

Zdjęcia w ogóle wygrywają wszystko, to prawda!
A co do spadku oglądalności, też myślę że serial zdjemą zaraz po zakończeniu 1 sezonu. No ale co się dziwić. Lepiej robić mnóstwo sezonów tasiemców a potem narzekać że nie robią seriali w miarę na poziomie ;)
Miło by jednak było gdyby dokończyli chociaż to tak jak jest w książce na której podstawie jest serial.

ocenił(a) serial na 8
lonely1

Nie wszystko stracone! Druga szansa ma ciut mniejszą oglądalność od Za Marzenia, a znając życie powstanie kolejny sezon. Gdyby TVP nie dało szansy temu serialowi to byłaby to kpina. Zresztą wg badań oglądalności Kurskiego oglądalność jest jeszcze lepsza (nie wnikam w to), więc kto wie? ;)

lonely1

Jednak drugi sezon ma być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones