PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 007
ocen
7,8 10 1 17007
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły

Serial otrzymał 12 sezon.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2016/05/06/criminal-minds-renewed-for-season-12 -on-cbs/

ocenił(a) serial na 9
adamo001

szkoda jedynie, że nie będzie Hotch'a :(

nikusiat

Ale będzie Emily :D

ocenił(a) serial na 9
adamo001

to prawda, ale z "twardych" męskich charakterów w zespole został tylko Rossi, trochę mnie to niepokoi ;>
To już będzie zupełnie inny zespół - inna dynamika, inne zależności, wszystko inne ;>
Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

nikusiat

W sumie spadek wydaje się oczywisty, ale przy Emily wydaje mi się, że nie będzie aż tak spory jak się spodziewałem kiedy nie było pewne czy dołączy na stałe.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Żeńskie braki w zespole były natychmiast uzupełniane, a teraz odeszło dwóch facetów, myślę że jest spora szansa że pojawi się ktoś nowy

Sol89

http://www.spoilertv.com/2016/09/criminal-minds-season-12-damon-gupton.html

Już wiadomo, że się pojawi.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

No i fajnie :) Chociaż bez Hotcha i Morgana to już nie będzie to samo :/

Sol89

Obejrzałem premierę i w sumie może serial będzie sobie radzić. Luke pasuje do ekipy i z Garcią może być spoko :D

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Też w końcu obejrzałam, jednak Hotch wciąż jest, a zastępstwo za Morgana wygląda... obiecująco ;)

Sol89

Hotch był teraz ostatni odcinek co był w środę i od trzeciego już go nie będzie. Zobaczymy, bo na drugi odcinek widownia spadła z 1.9 do 1.4 i z 9 mln do 7,5mln ale to prawdopodobnie przez pogodę, bo w USA coś tam było.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Och :( Miałam nadzieję, że skoro był to info o jego odejściu było nieprawdziwe

Sol89

Oczywiście, że było, tylko byli w trakcie kręcenia drugiego odcinka podczas wydarzenia.

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Mówię o tym, że Hotch został zwolniony w czasie kręcenia scen do drugiego odcinka i dlatego nawet nie ma normalnego odejścia.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

że co? zwolnili jednego z głównych bohaterów? za co?

Sol89

http://www.spoilertv.com/2016/08/criminal-minds-season-12-thomas-gibson.html

ocenił(a) serial na 7
adamo001

co za żenada :/

ocenił(a) serial na 9
Sol89

żenada była w 3 odc " Hotch dostał pilną sprawę " ... ciekawy jestem jak rozwiną wątek dalej. przeczuwam, że powiedzą iż objął inny zespół w innym stanie i tyle.

ocenił(a) serial na 7
wdsieniemiesci

trzeciego jeszcze nie widziałam. Ale że twórcy serialu pozwolili wywalić jednego z głównych bohaterów bo dwie osoby miały gorszy dzień - no nie ogarniam :/

wdsieniemiesci

albo ze zginal na jakiejs akcji

ocenił(a) serial na 6
mania19

Pewnie dadzą Hotcha ukatrupić panu psycholkowi, który uciekł z więzienia w poprzednim sezonie. A zespół dostanie dodatkową motywację, żeby go złapać. Obstawiam pogrzeb w następnym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Objął go pogram ohrony świadków, nie ukatrupili go, więc jest jeszcze nadzieja ze wroci.

ocenił(a) serial na 7
Wabstea

To jest dla mnie w ogóle niepojęte - tyle lat grają razem, dziwię się że ekipa nie stanęła za nim murem i nie zagroziła masowym odejściem. O ile sytuacja wyglądała rzeczywiście tak, jak to opisano oczywiście.

Sol89

Thomas został wywalony bo to już jego drugi wybryk na planie. Kilka lat temu też była jakaś podobna sytuacja i wysłali go na jakąś terapie czy coś takiego. Ale i tak szkoda bo Hotch to tak naprawdę najlepsza postać z tego serialu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones