PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 042
oceny
7,8 10 1 17042
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły

FINAŁ 9 sezon

ocenił(a) serial na 9

Jak Wam się podobał finał 9 sezonu ?

Ogólnie jedyne z czego się ciesze to to, że chyba nie będzie już Blake (mam taką nadzieję, bo nie
mogę jej znieść)...

PS. serial jest już nudy, nie jest już taki jak kiedyś, po 4 sezonie zaczął mi się nudzić...

ocenił(a) serial na 10
hunter_18

Też nie lubiłem Blake i raczej nie będzie mi jej szkoda. Finał średni bo zabrakło jakiegoś cliffhangera. Taka dwuodcinkowa sprawa byłaby dobra w trakcie sezonu - wciągająca i z nutką emocji. Jednak na finał troszkę za mało. Ciekawe czy ktoś nowy przyjdzie na miejsce Blake czy może Emmily powróci.

ocenił(a) serial na 9
matty24

Tak, dokładnie, finał był słaby. Emily? hmm... byłoby fajnie, ale raczej nie powróci...

hunter_18

mi się nie nudzi. może temu, że oglądam sezony na cztery posiedzenia, po parę odcinków - tak zawsze bardziej wciąga.
do Blake zdążyłam przywyknąć, nawet zaczęłam widzieć gdzieś przy niej cień Gideona, ale zanim skumałam gdzie dokładnie ten cień widzę Blake postanowiła się zwinąć. trudno. nie pasuje mi za to zastępstwo. Jeniffer Love Hewitt. ona mi się kojarzy z Enrique Iglesiasem :/ oraz z jakimś serialem dla nastolatków, którego nazwy nie udało mi się zapamiętać. czytałam właśnie, że ktoś z CM nazwał Jen aktorką wybitną. cóż. może mało wiem. może istotnie spadną mi gatki. zobaczymy.

co do tego, że po S4 serial zrobił się nudny - ja jestem zdania, że gdzieś tak do S5 CM był bardzo przewidywalny - nie wysilając się specjalnie zauważałam błędy. po S5 moje ulubione jednorazówy zrobiły się nieco lepsze, 'unsubs' byli ciekawiej konstruowani, odcinki wreszcie trzymały w jako-takim napięciu (jest opcja, że to ja obniżyłam oczekiwania, ale bardziej prawdopodobne, że to im jakość skoczyła - a może już nie pamiętam, wszak kupa czasu minęła).

ocenił(a) serial na 9
happyand

hm, a gdzie czytałeś/as o Jeniffer Love Hewitt? zagra kogoś ? na stałe, czy jak ? pierwsze słyszę, ale nie powiem, nigdy nie kojarzyłam jej z IGLESIASEM ;P Ja też oglądalam jeden po drugim, ale tez mi sie nudzily juz tak po 4 - 5 seoznie ;p

hunter_18

o Jen czytałam na hat ak.pl (spację usunąć). ma wejść w skład stałej obsady, tzn. robić za nową brunetkę w drużynie.

ocenił(a) serial na 9
happyand

dziękuję za odpowiedź. hm... nie lubię kiedy w serialu, który oglądam, pojawia się ktoś nowy i jest to znany aktor/ka... wolę nowe twarze...

hunter_18

Zaczynają spływać nowe informacje i wygląda, że nowy sezon może być ciekawy. Chciałbym jakiejś sprawy podobnej do tej z Foyetem; uważam, że chyba najlepszy w całej serii.

ocenił(a) serial na 10
adamo001

racja, Foyet wymiatał. Było też kilka ciekawych wątków tak jak ten z Dalcanem, czy w końcu jeden z finałów o zamachu terrorystycznych w DC.

ocenił(a) serial na 10
walkingdead

oczywiście miałem na myśli Iana Doyle.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

zgadzam się, mam nadzieję, że będzie ciwkawy (nast. sezon), poniważ dziewiaty sezon byl nudny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones