PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 040
ocen
7,8 10 1 17040
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły

Serial znalazłam rok temu i 11 sezonów obejrzałam w ciągu może 3 miesięcy. Jeden z najlepszych seriali o tej tematyce jakie oglądałam ale od momentu odejścia Morgana a potem Hotcha już tak przyjemnie się nie ogląda. Nie wiem od czego to zależy ale od 6 sezonu kiedy wywalono z serialu JJ i Emily, producenci nie potrafią znaleźć aktorki, która zostałaby z nimi dłużej niż na dwa sezony. Tak naprawdę co sezon jest jakaś zmiana w obsadzie i o ile w pierwszych sezonach tak to nie denerwowało (a raczej smuciło) to teraz jest na odwrót. Z 12 sezonu jak na razie obejrzałam chyba tylko 3 odcinki bo na więcej nie mam ochotę. Poczekam na finał bo Morgan ma wrócić, może jeszcze coś wspomną o Aaronie. Tak jak wcześniej pisałam warto obejrzeć ale po 6-7 sezonie zaczyna się już trochę dłużyć :(

andziiiiaaa

Dużo się dzieje, mnie też nudziło z początku, ale teraz to czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 9
andziiiiaaa

JJ i Emili wrocily juz dawno....ogladaj :)

aniawitkowska001

Wiem, obejrzałam wszystkie 11 sezonów ale to i tak to nie to samo.

ocenił(a) serial na 8
andziiiiaaa

też jestem na 12 sezonie i powinni na nim poprzestać, a ma powstać 13 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones