PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721491}

Zaginiony

The Missing
7,8 4 819
ocen
7,8 10 1 4819
Zaginiony
powrót do forum serialu Zaginiony

No to ładnie nam się wyjaśniło. Niezły zaskok w samej końcówce. Wg mnie wychodzi na to iż:
1. W szopie podłożono ciało tej 3 porwanej a wyniki dna sfałszowano (to już było wiadomo prędzej)
2. Cała akcja z powrotem "Alice" w wykonaniu Sophie służyła głównie zemście na pani major Herz. Po części i przy okazji zamknięciu sprawy porwania.
3. Sophie się złamała i jest pod totalną kontrolą porywacza, ma z nim nawet dziecko, a Alice się buntuje i nie daje podporządkować.
4. Czy w końcówce popełnił błąd i użył karty żeby kupić tą małpę? To by było trochę słabe...

Cinek_16

Tam chyba było tez powiedziane, ze Sophie miala atak wyrostka robaczkowego i potrzebna byla interwencja medyczna. Dlatego upozorowano jej powrót, bo inaczej by nie przeżyła. Reszta to były następstwa tej decyzji.

ocenił(a) serial na 9
LeiaSkywalker

no właśnie ten koleś o tym wspominał. musiało mi uknąć.

Cinek_16

A możesz powiedzieć na jakiej stronce oglądasz te odcinki? Mam zamiar się zabrać za ten serial ale drugi sezon wszędzie jest niepełny.

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

ja nie oglądam seriali on-line.

Cinek_16

Aha, czyli po angielsku pewnie oglądasz. No nic, dzięki.

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

Nie, czemu? Ściągam z hostingów a Yotemka robi napisy ;)

wilczekstepowy

Jest niepełny, bo się jeszcze nie skończył chyba. Jeden odcinek został.

LeiaSkywalker

Tak, racja.

wilczekstepowy

Już nieaktualne:) Finał był na dniach. Nie mogę się doczekać seansu:D

LeiaSkywalker

A Ty gdzie oglądasz?

wilczekstepowy

Na takiej jednej stronie, ale chyba nie mogę napisać jej nazwy

LeiaSkywalker

Dlaczego? Napisz sylabami.

ocenił(a) serial na 6
wilczekstepowy

gooo gleeeee

mam nadzieję że pomogłem ;p

ocenił(a) serial na 6
Cinek_16

no ale jakie rozważania, skoro już wszystko się wyjaśniło,
niestety część historyjki jest naprawdę słaba.

jedyne co zostało do rozwiązania, to w jaki sposób baptiste namierzy gettricka, teoretycznie powinien być bez szans, ale zapewne adam popełnił jakiś tragicznie głupkowaty błąd (zieeew).
i tyle.
alice zapewne zostanie uratowana (zieeew)
a sophie z lucy prawdopodobnie mimo wszystko będzie próbować wyrwać się spod kontroli adama, więc być może w finale nawet pomoże w uwolnieniu alice lub to ona naprowadzi juliena na ich trop, opcja że do końca będzie trwać przy adamie jest bardzo mało prawdopodobna.

zieeew.

suszyMie

Zapomniał gotówki i zapłacił kartą za małpkę. Jedyna opcja i zapewne to będzie to

ocenił(a) serial na 6
LeiaSkywalker

niekoniecznie jedyna, ale bardzo możliwa.

ocenił(a) serial na 6
LeiaSkywalker

no i wszystko się wyjaśniło.
w ostatnim odcinku nagromadzenie zbiegów okoliczności, farta i ckliwości na poziomie trudnym do przełknięcia.

słabe zwieńczenie nienajgorszego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

No 1 sezon był imho lepszy. Jednak takim happy endem bym nie nazwał zakończenia. Odstrzelili Webstera. No i Stone w oczach córki wiele stracił, do tego prawdopodobnie było więcej ofiar...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones