PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721491}

Zaginiony

The Missing
7,8 4 820
ocen
7,8 10 1 4820
Zaginiony
powrót do forum serialu Zaginiony

Studium rozpaczy i nadziei. Przejmujące do bólu. 8 lat poświęcone dla szukania dziecka, wyjęte z własnego życia. A prawda tak zwyczajna, oczywista, bliska. 8 odcinków jak 8 lat.. toczyły się wolno albo przyspieszały. Były trudne, pełne napięć. Rozpadła się rodzina, rozpadło się życie... Tylko ta nadzieja... ona nie opuszcza ... nigdy... "... pożegnaj go ode mnie"..

ocenił(a) serial na 10
somebody2007

I ocena 4?

ocenił(a) serial na 9
_Logan_

To niestety przez pośpiech. Miała być 8... Niestety nie da się zmienić :(

ocenił(a) serial na 10
somebody2007

Oczywiście, że się da. I widzę, że już zmieniłeś.
A propos miniserialu; zgadzam się - wybitnie przejmujący i emocjonalny. Naprawdę warto zobaczyć.

ocenił(a) serial na 9
_Logan_

Zawzięłam się żeby zmienić bo to dość głupio wyglądało i udało się.
Uwielbiam europejskie kino. Mam dość tej amerykańskiej sieczki. Ten serial jak i wiele innych brytyjskich, skandynawskich, francuskich, hiszpańskich (chodzi mi też o filmy fabularne) sprawia, że chce mi się spędzić ileś tam godzin przed ekranem.
A wracając do "Zaginionego"...
Przejmujące studium osobowości, nakreślone nie "na kolanie", gdzie scenarzystom chciało się pochylić nad kolejnymi postaciami jest wg mojej opinii mistrzowskie. I to nietypowe, bądź nie częste, pokazanie gdzie to ojciec walczy do końca a matka poddaje się. To ona zaczęła misternie budować swoje życie od nowa.. dla ojca życie skończyło się 8 lat wstecz.. No po prostu bajka. Smutna i bez happy endu. Chcę więcej takich seriali.

ocenił(a) serial na 6
somebody2007

"Zawzięłam się żeby zmienić bo to dość głupio wyglądało i udało się. "
jesteś jakaś nienormalna, co tu się miało nie udać, skoro swoje oceny w każdej chwili dowolnie możesz zmieniać i zawsze tak było ;p
niezły śmiech.

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

Co to za tekst? Hamuj się bo nigdy nie wiesz do kogo się zwracasz. I staraj się odzywać dopiero jak wytrzeźwiejesz.

ocenił(a) serial na 6
somebody2007

jak to nie wiem do kogo?
do kogoś kto musiał zdobyć się na maksimum wysiłku intelektualnego, żeby udało się zmienić ocenę na filmwebie <oklaski>

naukowcy już dawno udowodnili, że kobiety mają mniejsze mózgi niż faceci :]

suszyMie

Akurat tu się zgadzam,zmiana oceny filmu porównana niemal do zdobycia szczytu Mount Everest,gdy tymczasem trzeba zaznaczyć inną gwiazdkę :D A serial dopiero zaczynam oglądać.

ocenił(a) serial na 9
somebody2007

Za ten komentarz ze spoilerami powinni Cię stąd wywalić z hukiem.
Gratuluję samozaparcia i determinacji ze zmianą oceny. Jesteś wielka i bardzo mi zaimponowałaś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones