PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721491}

Zaginiony

The Missing
7,8 4 820
ocen
7,8 10 1 4820
Zaginiony
powrót do forum serialu Zaginiony

serial doskonały -nie taki jak te nasze ,,pierwsze miłości''-na BBC zawsze można polegać!!

ocenił(a) serial na 9
stan_lego

Zgadzam się, zaczęłam to oglądać ze względu na Jamesa Nesbitta i Kena Scotta, ale bardzo wciągną mnie ten serial, świetnie zrobiony, super fabuła i scenariusz, obsada oprócz słynnych krasnoludów również znakomita. Tylko szkoda że tak mało osób ten serial śledzi, biednie z napisami. Szkoda, że francuskiego się nie uczyłam.

ocenił(a) serial na 7
ewej

Mnie też się podoba :) Jestem już po drugim odcinku.

ocenił(a) serial na 9
Coco_5

Ja na bieżąco :-) dziś 5 odcinek oglądam. Ciekawe czy to tylko jeden sezon czy więcej zrobią? Najlepsze są końcówki odcinków zawsze dadzą coś zaskakującego i dzięki temu wciąga, bo podsyca ciekawość "co będzie dalej?" :-)

ocenił(a) serial na 7
ewej

Dokładnie, końcówki podsycają ciekawość :) Może dzisiaj zdążę obejrzeć trzeci odcinek :)

stan_lego

Najlepszy serial w tym roku jak do tej pory

ocenił(a) serial na 6
wurpox

jedna fabuła czy każdy odcinek o czymś innym ??
ewentualnie o czym jest serial napiszecie?? bez spoilerów:)

ocenił(a) serial na 9
Maverick0069

jedna historia. Postaram się dalej bez (za dużych) spojlerów. Jest to historia porwania małego chłopca i akcja dzieje się równolegle w roku 2006 (kiedy to się stało) i w czasach obecnych. Bardzo ciekawy i trzyma w napięciu! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones