PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 848
ocen
7,6 10 1 173848
7,1 18
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Chodzi mi o książkę odnośnie serialu "LOST The Official Show Auction August 21-22, 2010" ile na stron, jaka treść, w jakim języku została wydana itp.?

ocenił(a) serial na 10
sandro_

Chyba nie było żadnej "książki". Na tej licytacji można było zdobyć naprawdę TONY rzeczy z serialu: strony dziennika pokładowego z Black Pearl (może o to chodzi?), list Sawyera (choć kopię, bo oryginał zatrzymała sobie E. Lilly :) ), pełne scenariusze wybranych odcinków (chyba na pewno Pilota, The Constant, The Shape of Things to Come i raczej wielu innych), pierścień Charliego, noże Locke bodaj nawet :D) etc . Więc było tego naprawdę sporo. Raczej nie wydano żadnej książki z tego wydarzenia. Jest kilku pisarzy/dziennikarzy, którzy wydawali książki zgłębiające mitologię/filozofię serialu w Stanach, które były wydawane w zasadzie po każdym zakończonym sezonie. U nas można dostać jedynie "Lost: Zagubieni i filozofia". Reszta pozycji tylko język angielski i to raczej bardzo, pewnie nawet ekstremalnie trudno dostępne. Jeśli chodzi o tą aukcję, to pewnie chodzi o zwykły "katalog" z aukcji, w którym były opisane wszystkie licytowane przedmioty.

ocenił(a) serial na 9
cyz_

O to mi chodziło:

http://www.ebay.pl/itm/LOST-TV-Series-The-Official-Show-Auction-Book-ultra-rare- NM-Auktions-Buch-/181724037514?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2a4f98c18a

To jest jednak książka.

ocenił(a) serial na 10
sandro_

Czy to książka, to ciężko powiedzieć. To pewnie jest to, o czym napisałem,czyli taki album przedstawiający wszystkie rzeczy, które były do wylicytowania na aukcji, bo takie coś było. Pewnie dostawali ją ci, którzy byli na tej aukcji, a teraz, co niektórzy chcą pewnie odsprzedać. Oprócz emblematu ABC na tym nic nie ma, więc to musi być to.

ocenił(a) serial na 9
cyz_

Może wiesz coś na temat: "Finding Lost Unofficial Guide" o wszystkich 6 sezonach - co to jest dokładnie. Wiem, że każda książka ma ponad 200 stron i zawiera jakieś opisy odcinków z poszczególnych sezonów, ale moim zdaniem skoro ma 200 stron to musi być jeszcze coś - pytanie co dokładnie???

ocenił(a) serial na 10
sandro_

Raczej niewiele. Wg tego, co przeczytałem na Amazonie, to są tam też jakieś mapki Hawajów z zaznaczonymi miejscami, gdzie było co kręcone i też jakiś "smaczki" i nawiązania z danego odcinka w sezonie. To nie jest dla mnie nawet "książka", ale raczej zbiór informacji, jakie można było znaleźć w necie w trakcie trwania serialu. Do tego słowo "unofficial" chyba jest tu najlepszym podsumowaniem. Naprawdę w tematyce "lostowej" nie ma zbyt wielu pozycji, które byłyby jakoś interesujące. Pewnie tylko ta Lost: Encyclopedia.

ocenił(a) serial na 9
cyz_

Czyli nie warto tego nawet kupować.

Ciekawą mnie jeszcze te lost-owe pozycje:

1. Lost: It Only Ends Once
2. Lost Episode Guide for Others: An Unofficial Anthology
3. Lost: The Island's Greatest Hits: An Unofficial Retrospective
4. Lost's Buried Treasures

Wiesz coś na tematy tych 4 rzeczy?

Czyli tak jak myślałem Lost Encyclopedia jest najlepsza z tego wszystkiego - mam szczęście, że udało mi się kupić tą książkę.

ocenił(a) serial na 10
sandro_

Niestety nie wiem zbyt wiele, ale wydaje mi się, że również nie jest nic wartego uwagi. Z reguły w trakcie trwania serialu wychodziły książki pisane przez różnych dziennikarzy bodajże, gdzie interpretowali serial i jego wszelkie aspekty, od fabuły po bohaterów itp. I to są pewnie tego typu książki i powiem szczerze, że jak leciał serial, to nie przypominam sobie, żeby one były choć trochę popularne. Ja to traktowałem jako takie teorie fanowskie, tylko zapisane w książce, nic poza tym. Wszystko co nie jest oficjalne nie jest raczej warte uwagi. Tę encyklopedię obecnie jest chyba ciężko dostać (ja jej nie mam np., a wydaje się być bardzo konkretną pozycją), więc faktycznie fart ;) Ogólnie jest bardzo niewiele rzeczy "lostowych" do kupienia i oprócz wydań DVD/Blue-ray raczej nie ma nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones