PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 856
ocen
7,6 10 1 173856
7,1 18
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Drobne przemyślenie

ocenił(a) serial na 10

Zaczynam swoją trzecią przygodę z LOST i dochodzę do wniosku, że moderatorzy filmwebu powinni siłą wrzucić ten serial przynajmniej do TOP 10 rankingu (nie żebym się tym rankingiem jakoś specjalnie przejmował, ale trochę boli). Nie ze względu na poziom, nie ze względu na oceny czy prośby, ale głównie dlatego, że drugiego takiego serialu po prostu nie ma. Tworzy się setki sitcomów, seriali akcji, gangsterskich, romansideł czy oper mydlanych, a tak niesamowity jest tylko jeden. I choćby za tą niepowtarzalność szacun i uznanie się należy, co nie? Fakt, że przy okazji jest też zajebisty to tylko dodatkowy powód :D

ocenił(a) serial na 10
HankMoody

Popieram!!!
Trzy lata naiwnego szukania czegoś podobnego (a wiem, że jedyna nie jestem), ale drugiego takiego serialu czy filmu nie ma i najprawdopodobniej nie będzie.

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

Serial który nie ma sobie równych, cały czas trzyma poziom. Jest na prawdę arcydziełem i numerem jeden.
Rankingiem się nie przejmuj bo one nic nie znaczą...

ocenił(a) serial na 10
Lock14

Jak to rankingi nic nie znaczą?????? Jesteśmy na 11 miejscu w Rankingu FIFA, wyprzedzamy Anglię i siedzimy na plechach Hiszpanom, JESTEŚMY POTĘGĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D :D :D :D :D

ocenił(a) serial na 10
tojapiotrek

A już niedługo pierwsza dziesiątka!
Oczywiście można się cieszyć z tego wysokiego miejsca, ale to nie ma porównania z oglądaniem naprawdę dobrych meczy.
Ranking to ranking, nic poważnego, jednie wskazówka którą trzeba brać z wielkim dystansem.

ocenił(a) serial na 10
Lock14

No dokładnie kolego niedługo pierwsza 10-ka, widzę znasz się trochę na rzeczy. Będziemy ex aequo z Hiszpanami. A więc już można stwierdzić krótko, że piłkarsko jesteśmy na tym samym poziomie co Hiszpania, która ostatnimi lata dwa razy bodajże z rzędu zdobywała Mistrzostwo Europy i raz Mistrzostwo Świata. :)

ocenił(a) serial na 10
tojapiotrek

Piłka nożna to nie jest moja mocna strona, ale co nieco wiem. Mam nadzieję i wierzę, że w Rosji uda nam się pokazać to co pokazaliśmy we Francji. Ostatnie Mistrzostwa Europy to było coś pięknego, pokazaliśmy klasę.
Tak na marginesie to bardzo zaimponowała mi Islandia, taki malutki kraj, a dał z siebie wszystko i pokazał jak się gra.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
Lock14

no spoko, mam tylko nadzieję że załapałeś iż o tej Hiszpanii to była lekka ironia z mojej str. :)

ocenił(a) serial na 10
tojapiotrek

Oczywiście, ironia wyczuwalna xd

ocenił(a) serial na 10
HankMoody

dla mnie to od zawsze nr 1 wsród seriali , zaden inny mnie tak nie wciagnal , nawet slynna gra o tron sie chowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones