PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 856
ocen
7,6 10 1 173856
7,1 18
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Po prostu brak słów...

ocenił(a) serial na 10

Na prawdę ten serial jest tak fenomenalny że brakuje mi słów. Od czasu gdy go obejrzałem do
dzisiaj nie znalazłem niczego lepszego. I szczerze wątpię że znajdę...
Czasami przestaje myśleć o tym serialu, lecz tylko zobaczę coś co jest z nim związane, od razu
przypomina mi się ta fantastyczna historia, te fantastyczne postacie...
Kiedyś zrobię sobie tatuaż związany z LOST (może liczby) i wiem że nie będę żałował.
Ten serial już na zawsze będzie w moich myślach, w moim sercu.

Przy okazji polecam obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=pxEKeRkpXrw

ocenił(a) serial na 8
DaveR1

A Breaking Bad ? według mnie Losty nawet nie sięgają do pięt BB . Losty szczególnie duzo straciły u mnie za zakończenie Bardzo polecam BB

ocenił(a) serial na 10
batman12

BB oglądałem. Bardzo dobry wręcz świetny ale Lost wciąż dla mnie stoi wyżej.

ocenił(a) serial na 10
batman12

Wiele osób, w tym ja tak bardzo zachwyca się Lostem, bo jest to zdecydowanie najoryginalniejszy serial być może wszechczasów. Te wszystkie House'y, Walking Dead, Breaking Bad czy Gra o Tron, jakkolwiek by dobre one nie były, mają w sobie coś z banału, filmów czy seriali sensacyjnych, o tematyce medycznej czy fantasy było wiele. Natomiast Lost ma w sobie tak wiele oryginalnych rzeczy (potwór w formie dymu, który wydaje metaliczne dźwięki; bunkier, w którym trzeba wstukiwać liczby co 108 minut, by ratować świat; wyspa, która decyduje kto może ją odnaleźć; która zmienia położenie w czasie i przestrzeni itd. itp.) że nic nie jest w stanie pobić tego telewizyjnego fenomenu. Dlatego dla mnie również Zagubieni, jakkolwiek krytycznie spojrzeć na 6 sezon, wziąż pozostają No 1 wśród seriali ever.

ocenił(a) serial na 10
Atmospherate

Podpisuję się pod tym,dla mnie również to serial nr 1 ever.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones