PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 275
ocen
7,2 10 1 5275
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Bo i Tamsin :)

ocenił(a) serial na 7

Czy jest ktoś jeszcze kto im shippuje ? moim zadaniem są świetne a Tamsin ubóstwiam :)

neuutralna

Tak ja tez jestem za nimi <3 Obie sa swietne :) chociaz Lauren tez uwielbiam :)

ocenił(a) serial na 7
Lilly878

Widziałaś ostatni odcinek ? :)
Szkoda mi Tamsin bo jest zakochana w Bo a ona jest ślepa i tego nie widzi:(

neuutralna

Widzialam :) No odrazu widac jak na nia patrzy :) Ale niestety ona ciagle z tym Dysonem ;]

ocenił(a) serial na 7
Lilly878

Ogólnie to już długo trwa , chodzi mi o to uczucie Tamsin do Bo . Kurde moim zdaniem sa najlepsze razem :)https://www.youtube.com/watch?v=PpZDm0DgKNY

neuutralna

Słodziasny filmik :) 3:13 ich pierwszy pocalunek jak sie nie myle? Moze scenarzysci nas zaskocza,, bo pasuja do siebie <3

ocenił(a) serial na 7
Lilly878

nie mylisz :)
Mam nadzieje ! <3

neuutralna

Tamsin jest moją faworytką od chwili w której się pojawiła, nigdy nie byłam fanką Lauren, jej postać zawsze wydawała mi się mdława ( wybaczcie jeśli obraziłam czyjeś uczucia ). Tamsin jest dość tajemniczą i intrygującą postacią od samego początku, chwilami wręcz ciężką do odczytania ale nie kiedy w grę wchodzą jej uczucia do Bo i to jest właśnie to co do mnie przemawia. Bo jako jedyna potrafiła zburzyć ,,mur'' za którym Tamsin chowała swoje uczucia, sprawiła że Tamsin uwierzyła że może być kimś więcej i ponownie nabrała chęci do życia po za tym dynamika i interakcja pomiędzy nim jest zawsze interesująca, obie w jednej scenie stanowią mieszankę wybuchową:)
Miejmy tylko nadzieję że lg przekręci wszystkiego do góry nogami jak w zeszłym sezonie gdy Tamsin skończyła w łóżku Dysona co nie miało żadnego sensu...

ocenił(a) serial na 7
Sonseray

Zgadzam się z Tobą w 100 % ! :)
Moim zdaniem Lauren jest po prostu nudna. Trzymam kciuki za Tamsin i Bo , tak jak mówiłaś ,Bo sprawiła że Tamsin się otworzyła i jest w stanie zrezygnować ze wszystkiego a nawet poświęcić życie dla niej .
Para idealna.

neuutralna

Ja nigdy nie widziałam Bo i Tamsin razem. Lubię Tam-Tam za jej niesamowity charakter, za jej osobowość, która pewnie jeszcze wiele skrywa, ale mam wrażenie, że gdy Bo i Tamsin skończyły w łóżku, to było to tylko po to żeby zadowolić fanów Valkubus. Zresztą sądząc po ostatnim odcinku Bo i tak nadal kocha Lauren z czego osobiście się cieszę ;)

ocenił(a) serial na 9
neuutralna

Tamsin moja ulubiona! Shippuje im z całego serca!

neuutralna

w tym sezonie Tamsin jest strasznie irytująca. Ja zawsze pozostanę w teamie Doccubus. Lauren wymiata!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones