PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625219}

Zakazane uczucie

La que no podía amar
7,3 1 339
ocen
7,3 10 1 1339
Zakazane uczucie
powrót do forum serialu Zakazane uczucie

Oglądam i tak sobie myślę

użytkownik usunięty

Oglądam teraz, bo przeczytałam pozytywne opinie i muszę powiedzieć, że podoba mi się ta telenowela. Nie oglądałam ich wiele, ale jest jedną z najlepszych jakie widziałam.

Irytuje mnie bardzo Ana Paula, która jest najgorszą protagonistką jaką widziałam i moim zdaniem, powinna grać czarny charakter.

1. Na wszystko jest na nie.
2. Działa tak, jakby nie miała rozumu - ta ucieczka z Margaro to jakiś żart. Bez jedzenia, picia, jakiegokolwiek ekwipunku, bez pieniędzy i kompletnie bez celu.
2. Ktoś (Rogelio) jej pomógł w beznadziejnej sytuacji, na rozwiązanie jej problemów wybulił mnóstwo kasy, której ona nie zarobiłaby pewnie przez całe życie, ale głupia nie chciała poświęcić roku życia, żeby te pieniądze odpracować, zwłaszcza że "praca" nie była ciężka.
3. Nie pozwoliła Rogeliowi nic wyjaśnić w konfliktowej sytuacji. Brutalnie go zaatakowała. Bardzo źle to o niej świadczy.
4. Sama pierwsza go biła po twarzy, a potem mu wypominała ileś razy, że oddał. Może nie powinien, ale adrenalina to mocna rzecz i nie można tak prowokować ludzi.
5. Nie przeczytała umowy.
6. Uciekła z pracy przy pierwszym lepszym konflikcie nie mając specjalnego powodu. Co to za pielęgniarka, co od razu ucieka. Naiwniaczka myślała, że gdzie indziej jest lepiej?
7. Zakochała się prawie od razu w prawie obcym człowieku (Gustavo), nazywając go miłością życia.

Ogólnie tępota i głupota bije od niej na kilometr, bo bezmyślnie pędzi tam gdzie jej zawieje nie patrząc na nic. Nie umiała sobie z niczym poradzić i inni musieli ją popychać by w ogóle jakkolwiek próbowała rozwiązać swoje problemy. Każdy jej dawał rozwiązania na tacy, a ona kaprysiła jak wielka księżniczka.

Gustavo jest fajny i podoba mi się, krótko mówiąc - ideał. Rogelio też fajny, choć on powinien nauczyć się panować nad sobą. Bardzo mi żal Rogelia, bo został źle potraktowany przez obie siostrzyczki. I nie wiem, przez którą gorzej. Cynthia jest cyniczna, ale nie bardzo ma wybór. Teoretycznie bogaczka, praktycznie nie ma nic. Vanessa dostała to na co zasłużyła i Ana Paula też powinna zostać ukarana. Efrain kocha, ale i zabawia się ludźmi.

I jeszcze ten wątek romansu Fredericka, że niby matka Any to wielka miłość. To po co zawracał głowę pierwszej żonie, skoro jej nie kochał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones