PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510085}

Zaklęta miłość

Sortilegio
7,9 2 116
ocen
7,9 10 1 2116
Zaklęta miłość
powrót do forum serialu Zaklęta miłość

Jak puścili w tv pierwszy raz tę telę to oglądnęłam parę odcinków i nie spodobała mi się, uważałam, że główni bohaterowie nie pasują do siebie, ale teraz mając do wyboru Sortilegio albo Triumf miłości wybrałam Sortlilegio-bo Maite mi się już znudziła,noi oglądnęłam od początku do końca i bardzo polubiłam tę telkę. William miał tu fajną rolę, nie był zapłakanym mięczakiem tylko twardym facetem, walczył o swoje szczęście, sama bym chciała takiego chłopaka:P. Podobało mi się też, że nie było w tej teli tak wiele błędów i absurdów jak w niektórych, także jak ktoś nie oglądał to polecam:)

K_i_N_g_A_88

Zgadzam sie! Za pierwszym razem zobaczyłam kilka odc i nie spodobała mi się, niestety za drugim razem też nie oglądałam. Tylko kilka ost odc. Zczaiłam wszystko!;]Choć baardzo żałowałam, że po licznych dobrych słowach na temat tej telenoweli jednak jej nie obejrzałam(mimo ponownej emisji);/ Wkręciłam się, ale cóż było już za późno...

K_i_N_g_A_88

Ja także polecam.Muszę przyznać,że nie oglądam seriali tego typu ale Ten akurat mnie bardzo zainteresował.A rola Alexa była ciekawie napisana taki facet to ideał-męski,stanowczy,wiedział czego chce ale też wrażliwy i zakochany a na deser mega przystojny:) Porównując Wiliama w Nie igraj... i w Triumfie to najkorzystniej wyglądał w Sortilegio.Pozostali aktorzy tez niczego sobie ,aktor grający Bruna to strzał w 10-samo zło:) A Ulises-sam sex ;) Fabuła chociaż w nie których miejscach niedorzeczna to w tak ciekawy sposób przedstawiona że człowiek się nad tym nie zastanawia,no i tempo tej telenoweli zdumiewające w porównaniu z innymi.Ja sama chciałam aby trochę zwolnili.chociażby jak Alex wyrzucił MJ z domu-miał więcej pocierpieć i błagac ją na kolanach o wybaczenie.Polecam!!!

ocenił(a) serial na 6
K_i_N_g_A_88

Według mnie główni bohaterowie idealnie do siebie pasowali, po za tym grali, tak jakby na prawdę byli w sobie zakochani. Uważam, że Jacqueline jest bardzo piękna, a Maite i William w ogóle do siebie nie pasują... Natomiast mi osobiście nie przypadł do gustu Don Pedro, może spoko aktor, ale nie pasował mi na ojca Marii Jose. Mi by bardziej pasował jakiś taki wysoki mężczyzna, z czarnymi, krótko obciętymi włosami.

ocenił(a) serial na 6
K_i_N_g_A_88

Albo Katia, zupełnie nie pasowała. Katię mogłaby zagrać jakaś młoda dziewczyna, może nie 16-latka, ale no nie wiem 20 lat mogłaby mieć, a nie, wybrali aktorkę, która jest starsza od samego Williama.

ocenił(a) serial na 10
MaMich

Serio? Ja Myślałam że ma z 20 lat:o

MaMich

Ma swoje lata, ale wygląda bardzo młodo.

ocenił(a) serial na 10
K_i_N_g_A_88

Zgadzam się z tym wyjątkiem że mi się od początku spodobała:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones