PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 939
ocen
7,3 10 1 30939
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Jim / Sam

ocenił(a) serial na 8

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi ktoś wytłumaczyć dokładnie, jak się sprawa ma z Jimem i Samem. O co chodziło z tym, że on umarł, a potem nie był tym kim był i tak dalej.
Czy ktoś byłby na tyle miły i opowiedział mi od początku do końca tę historię?
Z góry dziękuję. :)

użytkownik usunięty
Scatebra123

UWAGA MOŻLIWE SPOILERY
Przez cały sezon IV będą się pojawiać u Sam/Jim'a namiastki wspomnień, na początku to będzie bardzo silne uczucie do Melindy(wrażenie,że znali się bardzo dobrze,że może jej zaufać,że jest najważniejsza), umiejętnie udzielenia I pomocy, aż do powrotu całej osobowości i wspomnień Jim'a. Jim Clancy powróci w 18 odcinku sezonu IV i tak pozostanie do końca serialu. Należy zaznaczyć,że Jim wstąpił w wakujące ciało Sam'a(który już przeszedł na tamtą stronę) w chwili,gdy dokonywano reanimacji. W momencie nadania impulsu elektrycznego przywrócono akcję serca,a sprytny Clancy to wykorzystał i wstąpił w "żywe" ciało. Jednak pamięć komórkowa aż do 18 odcinka walczy z pamięcią Jim'a.
+Melinda ze względu na swój dar będzie w stanie widzieć postać Jim'a zamiast ciała Sam''a (oraz dlatego,że byli oni pokrewnymi duszami).

ocenił(a) serial na 8

No teraz ogarniam :)
Dzięki wielkie :)

Scatebra123

A to ja jeszcze zapytam. Czyli [SPOILER] Aiden też widzi Jima, jako Jima? :D

użytkownik usunięty
KomputeromaniaK

Teoretycznie ze względu na jego dar powinien widzieć Jim jako Jima;)

Ale coś mi się nie zgadza, Melinda w odcinku w którym Jim/Sam leżał w łóżku szpitalnym mówiła, że widzi tą samą twarz co Eli, więc wychodzi na to, że ona widzi go jako Sama, choć sam już nie wiem

użytkownik usunięty
KomputeromaniaK

Już kilkukrotnie pisałem to w różnych wątkach. Sam akt wstąpienia jest bardzo energochłonne dla ducha. Na początku dusza Jim nie była na tyle silna aby wywołać u Melindy wizję (jego wyglądu). Dopiero z czasem wrócił do pełni sił i podświadomie podsyłał Melindzie wizję. Stąd te słowa Melindy (które były wypowiedziane tuż po tym jak zawieźli Jim/Sam-a do szpitala).

SPOLER*** właśnie co obejrzałem 1 sezon... świetny serial :) ale pech chciał, że trafiałem na spoiler gdzie napisali, że Jim zginie :( i czytam właśnie... m.in. twoje wypowiedzi. Wracasz czasem do tego serialu Mateo ???

Troszkę po czasie pisze, ale może uzyskam odpowiedz. Zastanawiam się kogo widza ludzie kiedy patrzą na Sama/Jima, jaka postać? I czy on odzyska pamięć tak naprawdę ze wszystko co z nią przeżył czy to będzie jakby nowa osoba która przejęła poprostu jakieś Jima cechy?

Scatebra123

kocham tan film

ocenił(a) serial na 8
Scatebra123

ja wiem tyle: o Sam'ie wiadomo o nim niewiele. Pewne jest to, że miał dwójkę rodziców, siostrę i partnerkę, której planował się oświadczyć. Był Architektem. Zginął jadąc do niej, a w jego ciało wszedl duch Jima Clancy, a dusza Sama przeszła chwilę wcześniej na drugą stronę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones