PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 934
oceny
7,3 10 1 30934
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Szukam osób, które nadal interesują się tym serialem lub dopiero zaczęły...
Są takie osoby?

monisia130995

Ja! jestem mega podjarana tym serialem :D Dopiero zaczynam :D Ogladam na tvn7 odcinki jak leca a na necie teraz zaczynam od 1 sezonu:)

ocenił(a) serial na 10
09karola09

To bardzo się cieszę ;-) Ja zaczęłam oglądać tak w połowie zeszłych wakacji.. natknęłam się na 15 bodajże odcinek i spodobał mi się ten serial.. i zaczęłam oglądać od początku pierwszy sezon ;-) ... potem czekałam aż puszczą drugi sezon.. bo jakoś tak lubięoglądać seriale w tv i w końcu się doczekałam.. i teraz oglądam w tv 4 sezon ;-)

09karola09

09karola09 proszę Cię napisz gdzie na necie szukać tego serialu, jestem fanką a oglądam od niedawna w TV 7
będę bardzo wdzięczna

09karola09

Witam ponownie wedle powiedzenia; "Szukaj aż znajdziesz" i znalazłam na YouTube, zarejestrowałam się i już dziś obejrzę Pilota i pierwszy odcinek, ale mam frajdę dobrze, że weszłam na to Forum:))
Pozdrawiam Wszystkich

ocenił(a) serial na 8
afrodyta8

Na alltube są wszystkie seriale, polecam bardzo. :) Nawet najnowsze odcinki w ciągu kilku dni są dodawane z tłumaczeniem.

monisia130995

Również ogladam ze sporą przyjemnością;) Odkryłam przypadkowo na kanale Fox Life.To był bodajże 19 odcinek 5 sezonu i mnie mocno zaintrygował Choć akurat wole ogladać ten serial z napisami.;) Wczesniej miałam mieszane odczucia co do Jennifer Love Hewitt,a po tym serialu polubiłam Ją..

ocenił(a) serial na 10
yamila

Ja oglądam ten serial na TVN7 bo tam jest początek czwartego sezonu.. a na FOX life już zaklinaczka się kończy... a wolę oglądać odcinki po kolei, bo w czwartym sezonie i piątym dużo będzie się chyba działo.. Melinda będzie miała synka itd. .. i nie mogę się już tego doczekać.. no i jeszcze jak czytałam Jim umrze... Bo raz natrafiłam na FOX life i był mężczyzna który wyglądał jak Jim, ale mówili na niego Sam i on dopiero chciał się Melindzie oświadczyć... i nie widziałam o co chodzi :P Dlatego lepiej jest oglądać po kolei...

użytkownik usunięty
monisia130995

W moim przypadku minęło już dwa lata a wciąż nie mogę pożegnać się z Ghost Whisperer a tym bardziej znaleźć coś godnego w zamian. Wszystkie inne produkcje wydają mi się takie płytkie i bez polotu. Również jak Ty obejrzałem cały serial w hurtowym tempie. Zdarzało się,że oglądałem cały dzień i noc kolejne odcinki. To silniejsze ode mnie, uzależnia jak nic.
Pierwszy sezon jest moim ulubionym,gdyż sprawy duchów były poruszające i wprowadzenie postaci Romano. Panowała enigmatyczna atmosfera, wiele razy wracano do relacji Melinda-Marry Ann. Niemniej jednak II sezon też jest świetny pod względem scenariusza i reżyserii-producenci pozwolili nam bardziej wejść w uniwersum Ghost Whisperer dzięki zabawnego,sympatycznego,cynicznego prof. Rick'a Payne. Za to w III i IV sezonie cenie sobie mroczne tajemnice i zagęszczenie spektakularnych splotów wydarzeń.
Dla mnie IV sezon był jednym wielkim wzruszającym "rozdziałem" w życiu Melindy. To był najcięższy etap dla zaklinaczki oraz cały niefortunny splot wydarzeń sprawił,że Delia w zupełności uwierzyła w umiejętności Mel,;) Przeglądając sezon po sezonie widać,że główna bohaterka w lekkim stopniu się zmieniła.

Do dziś jak widzę Jennifer Love Hewitt to pierwsza co mi przychodzi do głowy to Melinda Gordon. Doskonale wcieliła się w tą postać. Dla mnie jej gra aktorska jest strasznie naturalna. Ma plastyczny wachlarz emocji na twarzy, głos wyraża stan emocjonalny w jaki jest. A jej spojrzenie po prostu magia.

ocenił(a) serial na 10

ale ja tak hurtowo aż nie oglądam.. we wakacjach oglądałam najwięcej w ciągu dnia 2 może 3 odcinki ;-) A teraz w TV.. i jeszcze pozostał mi sezon 4 i 5 ;-) Już nie mogę się doczekać co będzie w kolejnym odc. ;-)
Pierwszy sezon był bardzo fajny.. bardzo polubiłam przyjaciółkę Melindy-Andreę.. aż mi szkoda było jak zmarła ... myślałam że będzie we wszystkich sezonach.. później Delia.. też nawet ją lubię ;-) .. ale bardzo podobała mi się postać pr. Paynea ;-) szkoda że nie ma już go w 4 sezonie ;-) Ale ten Eli James też jest bardzo ciekawym bohaterem ;-)

ocenił(a) serial na 10

Nie chciałabym być wścibska.. ale zadziwia mnie to, że tak dużo jeszcze pamiętasz z tego serialu ;-) Jak ty to robisz? Oglądałaś zaklinaczkę pare razy?

użytkownik usunięty
monisia130995

Sam jestem wścibski, że czasem znajomi muszą mnie powstrzymywać od zadawania "niewygodnych pytań".;) Minęły dobre 3 lata jak zacząłem swoją przygodę z Ghost Whisperer. Przez te trzy lata obejrzałem wszystkie V sezonów z 5-6 razy. Siłą rzeczy szczegóły się utrwalają, i musze przyznać się: "Hej, mam 19 lat i jestem uzależniony od Zaklinacza Dusz";) Ze względu na moją naturę doszukiwałem się każdego detalu w serialu i zza zaplecza. Założyłem na filmwebie temat "Nowe ciekawostki" (http://www.filmweb.pl/serial/Zaklinacz+dusz-2005-236095/discussion/Nowe+ciekawo stki+%29%C2%A0,1912280).
Wydaję mi się,że najważniejszym powodem dlaczego tak bardzo wkręciłem się w ten serial jest fakt,iż:
-wyjątkowe postacie,
-piękna i czysta miłość pomiędzy Melindą a Jimem,
-jest wyjątkowy i każdy odcinek nosi ze sobą jakąś lekcje dot. życia. Morał płynie z każdej przygody ducha (brzmię jak psychofan)
-ciekawa fabuła,
-ciekawe dla oka miasteczka (ile ja bym dał za życie w takim miasteczku).
Pamiętam do dziś jak ryczałem gdy Andrea przechodziła na tamtą stronę. Nawet było widać po Melindzie,że najchętniej zatrzymała by ją przy sobie ale wie,że dla jej dobra lepiej będzie jak wejdzie w światło.

ocenił(a) serial na 10

A pamiętasz może jak umarł brat Jima.. wiem, że to było w 1 odc. ale nie pamiętam...

użytkownik usunięty
monisia130995

W pilocie wspomina o upadku z wysokiego budynku (dachu). Wówczas Jim nie dotarł tam czas i było za późno na jakikolwiek ratunek.

monisia130995

Witam Wszystkich:))
Jestem zafascynowana tym serialem i oglądam go krótko a od niedawna mam tv kablową i oglądam na TV 7,dziś jest 4 sezon i odcinek 5 a do wczoraj na FOX LIFE
Chciałabym wrócić do 1 sezonu i pierwszych odcinków na necie ale nie wiem gdzie szukać,jeśli ktoś ma link to proszę mi podać będę wdzięczna.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
afrodyta8

na kinomaniaku możesz oglądać ;-)

monisia130995

Dziękuję, zarejestrowałam się w kinomaniaku ale nie mogę oglądać bez limitu bo piszą spróbuj ponownie za jakiś czas...trwa to już jakiś czas, w czym problem ???

afrodyta8

czasem tak maja.. ja na kinomaniaku bez limitu cały czas ogladam zaklinaczke:)

09karola09

Wykupiłam Konto Premium (7 dni + 3 dni gratis) i jest aktywne do 29.01.2013 17:10 cieszę się bo w kinomaniaku można obraz powiększyć na pełny ekran i jest więcej filmów niż w innym programie.
Dziekuję Ci za polecenie
pozdrawiam i miłej niedzieli i tygodnia

ocenił(a) serial na 7
monisia130995

Ja kiedyś go oglądałam, ale jakoś nie szalałam za nim, uważam że jest taki sb.;p Ale znowu zaczęłam ogl na TVN7 i się tak wciągnełam, że MASAKRA. Obiecałam sb, że będę oglądać w TV i czekać na kazdy odc., ale nie wytrzymałam i musiałam obejrzeć na kompie;d Tak mnie wzięło, że od 15 do 2 w nocy siedziałam i oglądałam xd

ocenił(a) serial na 10
rozani2

Ja oglądam w TV.. ale też jestem ciekawa co będzie w kolejnym odcinku.. myślę, że teraz będą to jedne z ciekawszych i bardziej emocjonujących odcinków ;-)

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

ohhh ja oglądam ten serial odkąd leci na tvn7 i dziś gdy zmarł Jim jestem zrozpaczona ;( jak ten serial może trwać dalej bez niego! no nie! a teraz czytam od Was że nawet profesorek nie wróci oh nie!

a tak na marginesie uwielbiam wszystkie sukienki Melindy :D co odcinek inna sukienka :D

ocenił(a) serial na 10
wertyna

Ja też uwielbiam Ricka :-) Szkoda że go już nie będzie.. ale muszę przyznać że w tym Eli widzę trochę podobieństwo do Ricka- oboje są zabawni ;-) .. Masz rację ;-) Ja także uważam, że sukienki Melindy są przecudowne .. Szkoda, że takich nie mam :P

użytkownik usunięty
monisia130995

Najbardziej gustowne i zarazem idealny dopasowane -wg mnie- wszelkie elementy stroju i fryzury to wizerunek Melindy w II sezonie. Choć jestem przedstawicielem płci męskiej to strasznie jestem pod podziwem całej gammy tych sukieneczek,płaszczy, topów i wiele innych: takie nienachalnie pociągające. Kolor włosów i zmiana zaczesanie(raz loki,raz proste,raz kok) coś cudownego. Kozaczki też są godne uwagi.Dokładnie. Ciężko coś oryginalnego wychwycić w Polskich sklepach. Melinda ma doskonały gust, nienachalny pociągające rozkloszowane sukienki ;) Same stylizacje powinny otrzymać jakąś nagrodę w kostiumografii;) Każdy jej zazdrości pokaźnej garderoby.

ocenił(a) serial na 10

tak, choć najczęściej ma rozpuszczone włosy.. ;-) i w 4 sezonie 9 odc. bardzo podoba mi się jej fryzura.. te loki ;-)

użytkownik usunięty
monisia130995

Moim zdaniem najlepsze loki/fale ma w 17 odcinku IV sezonu ;)

ocenił(a) serial na 10

No tego odcinka jeszcze nie widziałam ;-) Ale zobaczę go i stwierdzę, które loki są lepsze :P

ocenił(a) serial na 8
monisia130995

Ja również mam manie nagrywam , ogladam koncze sezon4 nagrany mam z fox life sezon 5. Jakoś tylko musiałam przegapić moment jak Melinda poznała Eli Jamesa w jakim to było odcinku? Będę wdzięczna za odpowiedź

ocenił(a) serial na 10
nestlle

pierwszy odcinek 4 sezonu ;-)

ocenił(a) serial na 8
monisia130995

Dzięki bardzo ;)

ocenił(a) serial na 6
monisia130995

Tak :D Zaczęłam dopiero oglądać jakoś w listopadzie, przypadkiem włączyłam odcinek z 1 sezonu na TVN7. Wciągnęłam się i teraz jestem pod koniec 3 sezonu.
Za to ja mam pytanko; ile czasu upłynęło skoro tak Ned wydoroślał? ( i wyprzystojniał :P)

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

Ja stosunkowo niedawno mimo niechęci przypadkowo trafiłam na końcówkę jednego z odcinków 3 sezonu i się wciągnęłam :D

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

Ja jakiś miesiąc temu zaczęłam z braku laku, a tak się uzależniłam, że oglądam go kiedy tylko mogę na zalukaju : D. Tak mnie bolała śmierć Jima! I Andrei. Nie wiem po co zrobili ten wątek z "reinkarnacją" :/

Semitae

Wątek z reinkarnacją świetny, poza tym ja zamiast pisać ważny referat oglądam GW więc :D

użytkownik usunięty
Semitae

UWAGA SPOILERY ;)


MI się ten zabieg podobał:Czy nie była piękna scena kiedy Jimowi wróciła pamięć(tak mi brakowało JIm'a przez ten 4 sezon,że rozpłakałem się jak dziecko równocześnie się ciesząc,że znów będę miał przyjemność w jakiś sposób egzystować z Jimem)?;)
Mieliśmy też przyjemność.poznać się z regułą(z nowym zjawiskiem dla wszystkich lecz nie dla Melindy;)) Czym i jak się żyje "wstępującym" ;) Jim wykazał się wielką odwagą,wyłożył wszystko na jedną kartę,aby znów żyć ze swoją lubą. Jim pięknie to sfinszował: "Miłości nie jest się w stanie zabić"(wiem powtarzam to już milion raz;d)...
Mieliśmy okazje,także się przekonać jak nam zależy na JImie na ich związku;),w moim przypadku doceniam ich jeszcze bardziej od tamtej pory;) Tyle przeszli przez te inspirujące,ciekawe życie;D Miłość,która ich łączy jest przepiękna i promienieje ciepłem oraz prawdą,nawzajem chłonęli słowa partnera. W ich związku można było znaleźć wszystkie elementy najpiękniejszej relacji dwojga ludzi: miłość,zaufanie,zrozumienie,wiara w siebie nawzajem. Życzę sobie i wszystkim tutaj na forum znaleźć taką miłość:Jim/Mel;)
W naszych przemyśleń ukazany jest sens "uśmiercenia" Jim'a:scenarzyści pragnęli przedstawić nam:
-przepiękną miłość dwojga ludzi(którą nie można zniszczyć)
-nowy aspekt:wstępujący a przywrócenie im pamięci.
Szczerze mówiąc,cieszę się z powodu,iż pozostawili nam ulubionego przez nas David Conrad,to on był całą esencją Jim'a. Przez niego pokochaliśmy go;)

Po prostu serial ma przekaz ;)

użytkownik usunięty
monisia130995

Ja oglądam :)
Mimo iż obejrzałam cały już dawno zawsze miło się wraca do tego serialu. :)

monisia130995

Ja bym chciala ale dziś obejrzalam ostatni (22 z sezonu 5) odcinek Zaklinaczki :( Oglądalam od początku 1 sezonu do końca ostatniego!!! Mogę mieć tylko nadzieję, że jednak nakręcą sezon 6!!! :(

użytkownik usunięty
Melinda20

Na pocieszenie powiem,że jest produkowana jest hiszpańska adaptacja serialu Ghost Whisperer,.
Link do trailera: http://vimeo.com/54674449
Już na samym początku widać nawiązania do pierwowzoru. Ciekawe co z tego wyniknie xD

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

Ja dziś obejrzałam ostatni odcinek. Ten serial to mój absolutny faworyt <3

monisia130995

gdzie można to obejrzeć na internecie?

SYRENKA_2

http://alltube.tv/zaklinacz-dusz-ghost-whisperer/odcinek-22/odcinek-22-sezon-5/3 0227
za darmo bez limitów czasem trzeba obejrzeć reklamę :)

ocenił(a) serial na 8
mounira_91

Kurcze oglądam serial
Melinda powozi fajną bryką - Saturn Outlook

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

Zdecydowanie uwielbiam. Właśnie trzeci raz zabrałam się za oglądanie tego serialu :)

ocenił(a) serial na 8
mini267

A ja oglądam od 1 sezonu na TVN7 i bardzo mi się podoba
Szkoda że w 4 sezonie Jim Clancy zostaje zastrzelony

https://www.youtube.com/watch?v=Kg9iOm1l-9E

giovanni50

Niestety, ale przecież nie zniknie tak całkowicie ;)

ocenił(a) serial na 10
Doma112

Bardziej niż Jima brakuje mi Ricka Payne'a. Lubiłam to jak równoważył powagę Melindy swoją ironią i poczuciem humoru.

giovanni50

No ładnie. Czytam sobie luźne wypowiedzi bo sama się wkręciłam w serial i jestem na końcówce 2 sezonu a tu taki strzał. Jeżeli się podaje taki SPOJLER to się go oznacza.

monisia130995

ja też jestem podjarana tym serialem, jeden z najlepszych seriali jaki powstał, świetna obsada aktorska:) dobrze zrobiony serial trzeba przyznać;)

Szmminka

zgadzam się z wypowiedzą powyżej :) przyjemnie się go ogląda, bardzo fajnie grają główni bohaterowie.

ocenił(a) serial na 8
monisia130995

Ogladam,bardzo mi sie podoba,ale nie moge patrzec na twarz Sama.W porownaniu z Jimem to totalny pasztet.
Nie rozumie dlaczego obsadzili te role tak nieurodziwym aktorem,skoro jest tyle przystojnych.
Dobrze ze chociaz nie wystepuje za czesto,jedynie jako odbicia w lustrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones