PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672073}

Zapiski młodego lekarza

A Young Doctor's Notebook
7,5 6 625
ocen
7,5 10 1 6625
Zapiski młodego lekarza
powrót do forum serialu Zapiski młodego lekarza

Aktorzy odtwarzający rolę młodego i będącego w średnim wieku Vladimira różnią się 21 cm wzrostu. Absolwent szkoły medycznej miał min. 23 lata, później tyle rosną jedynie cierpiący na nadczynność przysadki lub kastraci. Nie wiem jaki zamysł reżysera ma to symbolizować.

ocenił(a) serial na 9
bazant57

...wzrost jest przenośnia...w wieku, doświadczeniu i bagażu życiowym.

kuczbos

Prędzej garb...

kuczbos

prędzej przenośnią patrzenia z góry. Patrząc na siebie z młodości widzi siebie mniejszego i brzydszego niż widzi siebie w teraźniejszości, bo w końcu ten żałosny w swoim mniemaniu okres ma za sobą.
Byłem młody, głupi i niski. Teraz już się wyleczyłem od nałogu i jestem lepszym człowiekiem.
Podobno są jakieś badania, które mówią że wyższych się uważa za bardziej godnych zaufania, to też może być to.
Taka moja interpretacja. Różnica we wzroście Daniela i Jona jest tak duża, że raczej twórcy serialu nie pokazali jej przez niedopatrzenie.

bazant57

Czepiasz się.

Arteia

Nie ma to jak knebelek...

bazant57

Jaki zamysł? Taki, że chciał tych aktorów a nie innych bo pasowali mu do roli. Podobają mi się też tłumaczenia reszty, ale koniec konców mysle że chodzi o to pierwsze

Kulasisko_Pospolite

Radcliffe pasował? Cytując Żuławskiego, gdy pytano go czemu nie angażuje Holoubka, "bo gra Holoubkiem". Daniel R. jest moim zdaniem aktorem jednej roli (a uczył się aktorstwa dorastając z niejakim Potterem). Ani w "Zapiskach...", ani w "Mój syn Jack" czy "Kobiecie w czerni" moim zdaniem nie błyszczał. Ale ma fanki (i zapewne fanów) więc da się może przekuć to na sukces kasowy. Pozostaje tylko życzyć Danielowi R., aby jak Leonardo D. przełamał schemat i pokazał jak bardzo się mylę.

bazant57

Trudno też nie kojarzyć go z jeden roli, niestety dla większości pozostanie już Harry Potterem .

buterfly

Może powinien jak Mikulski poprowadzić Koło Fortuny...
Z drugiej strony Rupert Grint wydaje się być lepszym aktorem i już nie kojarzy się tak bardzo z Ronaldem Weasley'em.

bazant57

A ja właśnie nie mogę się przestawić że gra inne rolę - Mam wrażenie ze wciela się w inne postacie z podobną śmieszną manierą ;)

bazant57

zwróciłeś uwagę że gdy na końcu "starszy" doktor wraca do szpitala, to na obrazie jest całkiem inna, o wiele większa od Dan'a osoba? Tylko w swoich oczach był takim małym żałosnym chłystkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones