PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 645
ocen
6,9 10 1 4645
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Za jednym z portali: "Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w październiku 2017 roku i będą realizowane do maja 2018 roku w Warszawie, Pradze i Odessie. Showrunnerem i reżyserem serialu jest Dariusz Jabłoński (m.in. "Wino truskawkowe", "Gry wojenne", "Fotoamator"), który będzie współpracował z autorami zdjęć z trzech krajów. W Polsce za zdjęcia odpowiada tegoroczny laureat Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych Paweł Dyllus ("Jestem mordercą", "Chce się żyć"). Nadzór scenograficzny sprawuje Wojciech Żogała (m.in. "Sztuka kochania", "Bogowie", "Edi", "Mój rower"), a kostiumy przygotowała Dominika Gebel ("Żyć, nie umierać", "Konwój"), za charakteryzacje odpowiada Anna Nobel-Nobielska (m.in. "Niewinne", "Papusza", "11 minut"). Producentkami są Violetta Kamińska i Izabela Wójcik.
Pomysłodawcą i producentem wiodącym serialu jest Apple Film Production
"Zasada przyjemności" to pierwsza wspólna produkcja serialowa Polski, Ukrainy i Czech. Kooproducentem serialu jest m.in. Canal Polska. Nadawca zapowiada, że światowa premiera serialu będzie miała miejsca na antenie Canal+."

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Apple Film Production odpowiada za Glinę, a w scenariuszu ponoć palce macza scenarzysta tego serialu, Maciej Maciejewski. Może być mega.

LukaszJarosz25

Glina+Maciej Maciejewski+Dariusz Jabłoński (Apple Film Production) = the best of! Ja za takimi ludźmi i produkcjami bardzo tęsknię ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

No dobra, to co z premierą? W jesiennej ramówce Canalu?

LukaszJarosz25

Od tego czasu, nie znalazłam żadnej nowej informacji. Tej jesieni startują "Nielegalni" na Canal+, więc wątpię, żeby w jednym czasie ruszyły dwa seriale. Ale pozostaję czujna ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

To dobrze. Będę tu zaglądał, bo na tę produkcję czekam z niecierpliwością.

LukaszJarosz25

Masz zatem towarzystwo w tym czekaniu ;)

LukaszJarosz25

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serial-zasada-przyjemnosci-canal-trafi-na- zagraniczne-rynki
Termin wciąż jest zagadką ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Nie no, napisali, że jesienią, chyba że ja coś źle doczytałem.

LukaszJarosz25

Tak, miałam na myśli konkretną datę ;)

LukaszJarosz25

Najnowsze wieści: "Kolejna lokalna produkcja Canal+, czyli serial kryminalny „Zasada przyjemności” trafi na antenę jeszcze przed wakacjami, a tym samym będzie to pierwszy serial oryginalny tej stacji emitowany latem."

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Świetna wiadomość, dzięki! Będę oglądał regularnie. Pewnie w niedzielę po Lidze+Extra?

LukaszJarosz25

Ha, ha, ha, chyba za dużo tej-nomen omen-przyjemności, nie sądzisz? ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Akurat Ligi+Extra nie oglądam, szkoda życia :) Ale domyślam się, że ok 21:30 będzie serial.

LukaszJarosz25

Pewnie coś w tym czasie. Ja z piłki-tylko siatkowa, więc od końca maja zaczyna się kolejny-oby znowu piękny-sezon naszej reprezentacji ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Nie dogadamy się, bo dla mnie królowa piłki jest tylko jedna - piłka nożna :P

LukaszJarosz25

He, he, he, jeśli będziemy się różnić pięknie, bez zagrywek poniżej pasa, brutalnego faulowania-nie mam uwag do Twojej królowej ;)

LukaszJarosz25

Z godziną prawie trafiłeś ;)
Premiera 9 czerwca o godz. 21:00 w Canal+
https://www.youtube.com/watch?v=_5RiFGX4uBU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones