PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 403
oceny
7,7 10 1 7403
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

S03E07

ocenił(a) serial na 9

Ostatni odcinek z akcją uprowadzenia - rewelacyjny!!!

użytkownik usunięty
tranquillity

I do tego świetny soundtrack w ostatniej scenie - Fleetwood Mac - The Chain: youtube . com/watch?v=pcawnRIyeok
Ogólnie cały sezon 3 rewelacyjny!

ocenił(a) serial na 9

Taaak!! :)

ocenił(a) serial na 9
tranquillity

Ten utwór dodaje super suspens do tej akcji! Oboje są tu perfekcyjni!

użytkownik usunięty
tranquillity

w piątym odcinku też leciał gdzieś w tle świetny kawałek: youtube . com/watch?v=iIpfWORQWhU

gdzie mozna dostac liste utworów wykorzystanych w sezonie 3?

użytkownik usunięty
Justyna_0288

Nie wiem, najlepiej podczas oglądania użyć aplikacji typu shazam na komórce albo jak się rozumie tekst to wyszukać w google. Czasem jest podany tytuł w angielskich napisach.

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Utwory są tak świetnie dobierane w tym serialu już od pierwszego sezonu...aż musiałem sobie zrobić składankę. Obejmuje utwory z 1., 2. i początku 3. sezonu. Płyta jeździ w samochodzie i "nie schodzi" z odtwarzacza. :)

użytkownik usunięty
providence

Racja. Podobał mi się swoisty hołd dla Miami Vice w pilocie ("In The Air Tonight"), również "Games Without Frontiers" Peter Gabriela wybitnie pasowało w scenie z Paige.

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

W powszechnie znanym serwisie strumieniowania muzyki, tym z zielonym logo :) jak się wpisze w wyszukiwarce "The Americans" to wyskakuje playlista zawierająca wszystkie utwory, które dotychczas pojawiły się w serialu.

tranquillity

Czy mogłaybś mi wyjaśnić całą tę akcję? O co chodziło w tym porwaniu?

użytkownik usunięty
tranquillity

z napisami ogladalas ten odcinek moze?

ocenił(a) serial na 8

właśnie co jest z napisami? chyba już z 2 tyg nie ma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones