PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 394
oceny
7,7 10 1 7394
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

No i zaczęło się, ktoś już oglądał, jakie wrażenia? Początek z grubej rury, końcówka napięta, oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 9
kapelusznik

no dla mnie odcinek rewelka :)

ocenił(a) serial na 8
kapelusznik

Czy tylko dla mnie dalej wieje nudą? Szkoda,że twórcy nie wykorzystują potencjału, jaki niesie ta historia i serial dalej, zamiast wbijać w fotel i sprawiać,że jednocześnie boję się i pragnę zobaczyć kolejną scenę, sprawia,że miło mi się go ogląda do herbatki i ciastka w słoneczne, wolne popołudnie.

Liczyłam na podkręcenie tempa, ale widzę,że raczej mogę sobie ten serial odpuścić, bo to szpiedzy po amerykańsku. Zupełnie po amerykańsku.

Mantra_2

Odcinek dobry, choć faktycznie w fotel nie wbijał. Należy jednak dać im szansę - kilka nowych wątków rusza. Ja mam największy problem z tym, po czyjej być stronie. Nasi główni bohaterowie są wszak agentami KGB, a czasem nawet trzymam za nich kciuki. Ale myślę, że głównie ze względu na ich niewinne, nieczego nie podejrzewające dzieciaki.

ocenił(a) serial na 9
kapelusznik

Pierwszy sezon za mną - z każdym odcinkiem będzie ciekawiej :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones