PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 798
ocen
7,4 10 1 8798
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Życiowy serial!

ocenił(a) serial na 10

Żadna fantastyczna bzdura lecz prawdziwy serial o współczesnych problemach nastolatków. Zakochałam sie w tym serialu , oglądałam każdy odcinek i żałuje że się skończył . ;*

ocenił(a) serial na 3
Ellieee

Życiowy? Akurat! Rozwydrzone, bogate bachory o mentalności czterolatka i ich wydumane problemy. Widać złapała cię za serduszko ta cała ckliwa gadka w złotych myślach na początku odcinków. Kolejna naiwna dziewczynka, nie mająca zielonego pojęcia jak wygląda prawdzie życie i miłość, która dała się złapać na tę efekciarską bajeczkę. Współczuję.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

nie umiesz przeżyć tego, że ten serial może się komuś podobać :) wyluzuj. TOLERANCJA się kłania i wolność wyboru :) To, że jej się podoba serial (mnie również) nie możesz jej obrażać, bo to nie fair.
Ja jednak znam smak prawdziwej miłości bo mam narzeczonego, którego bardzo kocham. I nie myśl, że jestem stara bo mam dopiero 17 lat ;).
Łudzisz się nadzieją, że może kogoś przekonasz no ale cóż każdy ma swoje zdanie.
POZDRAWIAM!

ocenił(a) serial na 3
mary0371

Znasz smak prawdziwej miłości a jednak lubisz ten serial?

Widocznie nigdy nie byłaś i nie jesteś naprawdę zakochana skoro ci się podoba.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

oj jestem bardzo zakochana ;) zresztą to, że serial mi się podoba ma coś wspólnego z moimi uczuciami ? "Każdy ma inny gust" jak to powiedział Teo.
Przestań mnie tu obrażać ! To, że tobie serial sie nie podoba to nie znaczy, że może mnie tu obrażać mówiąc, ze nie umiem kochać.
W naszym kraju istnieje coś takiego jak wolność słowa ale też tolerancja, a nie obrażanie każdego kto mysli inaczej. Przemyśl to ;)

ocenił(a) serial na 3
mary0371

Twój związek to dziecinada polegająca na tym że ty i twój chłopak kochacie się i jednocześnie udajecie, że się nienawidzicie tak jak Mia i Miguel oraz Roberta i Diego?

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Matko ty kompletnie nie rozumiesz NICZEGO :D to bardzo dziwne jak na twój wiek.
Serial się ogląda i tylko wyłącznie ogląda a nie że jesli oglądasz serial czy film to ty zachowujesz się tak samo. Radzę poczytać co oznacza słowo "fikcja" czy "serial" ;)
więc jeśli oglądałas film o mordercy to jestes mordercą a jeśli oglądałas film o osobie chorej na raka to tez masz raka. Na to wychodzi z twoich przemyśleń :)

ocenił(a) serial na 3
mary0371

A może ty nauczyła byś się czytać ze zrozumieniem? Napisałaś że oglądasz ten serial, bo ma coś wspólnego z twoimi uczuciami.

Oddałnij się!

ocenił(a) serial na 10
christinearron

w którym zdaniu przepraszam bardzo tak napisałam? :D

ocenił(a) serial na 3
mary0371



" oj jestem bardzo zakochana ;) zresztą to, że serial mi się podoba ma coś wspólnego z moimi uczuciam"

ocenił(a) serial na 10
christinearron

tam jest znak zapytania ;)

ocenił(a) serial na 3
mary0371

Mój błąd przyznaję.

Ale powiedz co jest twoim zdaniem w tym serialu niby takiego życiowego?

ocenił(a) serial na 10
christinearron

jest w nim ukazana fałszywość wśród rówieśników która zawsze występuje w prawdziwym życiu :)

ocenił(a) serial na 3
mary0371

I za to ocena 10/10 chyba cię pogrzało.

ocenił(a) serial na 3
mary0371

Hmm w sumie jestem trochę ciekawa jak ty widzisz relacje pomiędzy poszczególnymi bohaterami. Co twoim zdaniem jest w nich nie tak?

ocenił(a) serial na 10
christinearron

nie nie pogrzało mnie :) poza tym nie tylko za to dałam taką ocenę. Nie zamierzam ci się tu spowiadać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones