PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 798
ocen
7,4 10 1 8798
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Zaczełam oglada serial po raz kolejny po latach, jestem na 48. odcinku i zastanawiam się czy ktos z produkcji i montażu to kiedykolwiek obejrzal przez wypuszczezniem tego na rynek. Błędy są tak rażące, ze nie da się czasami obejrzec bez pomyslenia „czy oni serio uwazaja luzi za takich idiotów?!”

Jeszcze taki błąd jak w jednym z odcinków na lekcji chemii włosy Mii najpierw są zwiazane, a za moment rozpuszczone i dziewczyna je zwiazuje, mogę przeboleć... ktoś nie dopatrzył. Ale kolejnych błedów nie daje już rady przemilczec...
Kiedy w następnych odcinkach Giovanni znajduje ogloszenie o kunkursie muzycznym w Stanach błedy już są takie, ze aż boli jak się oglada, a mianowicie: Giovani znajduje ogoloszenie w Internecie (!) o konkursie i zaczyna czytac z ekranu moniitora, następnie pojawia się na laptopie kartka z której chłopak zaczyna czytać, po czym nastepuje najazd kamery na ekran monitora na którym widać.... pustą kartke w Wordzie(!!!)... potem chlopak znowu wraca do swojej karteczki i znowu najazd na ekran na ktorym widnieje jakieś niewielkie okno, ujecie z boku i karteczka z tekstem znika....
Dalej! W odcinku 48. Mia pisze smsa do swojego Papito ;) ostro klika w tym telefonie, dyktuje sobie, a kamera nam w tym momencie funduje widok owego telefonu z wylaczonym ekranem ;]

Czy naprawdę nikt nie mogl się wysilic, zeby Mia pisala prawdziwego smsa? Czy skoro umieli napisac Giovanniemu tekst i polozyc na lapka to nie mogli zrobic prowizorycznego dokumentu w komputerze zeby to przeczytał​? Czy naprawdę twórcy uwazaja młodziez na calym swiecie za debili?

ocenił(a) serial na 3
Viera

Twoja ocena mnie zaskakuje. Lata minęły, podejście mam do tego dojrzalsze. Ale ocena serialu, jest u mnie niezmienna. To bardzo kiepski serial. Dla tego dziwi mnie twoje 9/10.

ocenił(a) serial na 7
Viera

Popieram.
Sama jakiś czas temu odświeżyłam sobie ostatnie odcinki i też zapadł mi w pamięć błąd związany z montażem.
Kiedy Roberta dowiedziała się, że Martin jest jej ojcem bardzo "świrowała" i zaczęłam chodzić w takiej dziwnej fryzurze - kitka wysoko, warkocz z boku + mocny makijaż i bardzo mocne usta (prawie czarne).
I właśnie jak zaczął się odcinek to od razu widzimy ją w takiej fryzurze na lekcji sztuki, gdzie jest cała klasa;
Potem jest kilka scen, gdzie Roberta przeżywa, płacze, chce obciąć sobie włosy i itp., gdzie w końcu w szkolnej toalecie robi sobie opisaną wcześniej fryzurę i makijaż po czym wraca na lekcję;
A tam uczniowie w szoku, krzyczą zakrywają usta ze zdziwienia i pytają Robertę co ona sobie zrobiła;
Gdzie kilka scen wcześniej przecież tak właśnie wyglądała.
Rozumiem, gdzie tu jest błąd i, że scena z początku powinna być później, ale to i tak bardzo razi i w oczy kole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones