PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 793
oceny
7,4 10 1 8793
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Ja osobiście uwielbiam Mię , jest słodziutka ^^
<33 ;)
A wy jak uważacie .... ;) ??

ocenił(a) serial na 9
blackberry123

ja wole Roberte. Mimo, ze czesto robi cos zle a potem załuje. Mia to poprostu cała Mia. Czasem doprowadza mnie do szału tym pieszczeniem sie jak małe dziecko i gadką.

ocenił(a) serial na 9
blackberry123

Oczywiście Robertę Pardo. Twardo stąpa po ziemi, wygadana(w pozytywnym, ale czasem również i negatywnym znaczeniu), nie da sobą pomiatać i zdecydowanie poradziłaby sobie w każdej. Mia jak dla mnie jest czasami strasznie przesłodzona.

ocenił(a) serial na 10
blackberry123

Ja również wolę Robertę ;)
To postać, która nie da sobie wejść na głowę, zawsze walczy o to czego pragnie

ocenił(a) serial na 10
RiDka

I ja stawiam na Roberte! jej zachowanie to twarda laska ktora nie poddaje sie szybko i to jest to cos czego u slicznej Mii mi brak;p

Zbuntowana192

tez wole Roberte
mija działa na nerwy :P

ocenił(a) serial na 3
blackberry123

ŻADNEJ!
Obie to skończone idiotki...albo takie udają.
Tylko że Mia to "słodka idiotka", a Mia "zbuntowana"XD
Jedną i drugą jakbym za kudły złapała, to by nie było czego zbierać, hihihi;)

kiwi21

na poczatku wolałam Roberte teraz Mie rozbraja mnie swoimi tekstami i małym rozumem

ocenił(a) serial na 10
kr86100

obie mają coś w sobie

ocenił(a) serial na 9
Big_Krixus

Oczywiście że Roberta. Ja po prostu lubię ostre dziewczyny z charakterem :D

blackberry123

Słodka Mia i jej gwiazdki ;*

kwiatuszek446

Oczywiście kochana Roberta :D Ten jej charakter, odwaga i jednocześnie słabość, i ten głos, cudowny. Cała jej postać w ogóle jest bardzo charakterystyczna.

blackberry123

Mia od poczatku przypadla mi do gustu, choc gra lalke to ma dobre serce i jest smieszna, a sympatia do Robertity przyszla pozno, bo na poczatku jak wrdena malpa sie zachowywala

ocenił(a) serial na 10
monixD

Osobiście uwielbiam Robertę. Ma czarny charakter, odwagę i nie pozwoli sobą pomiatać.

ocenił(a) serial na 10
blackberry123

Roberte, ma taki ostry charakter kochaam ja, ale czasami wole Mie, obie je kocham xx♥♥

ocenił(a) serial na 10
guyaa

Obie je lubię ale bardziej raczej Mie.<3;)ale Roberta też jest super cool.; d

ocenił(a) serial na 10
Anahix33

Roberta,Roberta oczywiście że Robertę<3,w sumie mam taki charakter jak ona.; d.
Mia też jest super cool.ale czasami mnie rozwala z tymi tekstami i małym rozumkiem.; dale i tak ja kocham.; d ale wolę robertkę<3

ocenił(a) serial na 9
blackberry123

Zdecydowanie obie :)

użytkownik usunięty
blackberry123

Obie xD

ocenił(a) serial na 10

ja wole Roberte, ma piękny kolor włosów, wspaniale śpiewa, uwielbiam jej złośliwe zachowania jest najlepsza

blackberry123

Wolę Mię, jest bardziej hmmm, niestandardową postacią.

ocenił(a) serial na 10
paulix12

Mia to barbie płacze z byle powodu i ma słaby charakter bardzo ją lubie ale Roberta jest lepsza :)

Roberta_Pardo2000

zauwazmy, ze roberta tez duzo placze, a czasem az za duzo. udaje twardzielke, ale jak jest sama czy zwierza sie luhan i lupe to rozkleja sie. lubie ja, ale bardziej mie, bo mia jest moze jak barbie, ale szczera, a roberta duzo klamie i wyzywa innych czesto bez powodu. ma duzo zalet, lecz wad tez mozna naliczyc. czesto mowi, ze brzydzi sie klamstwem i wyżywaniem nad slabszymi (rowniez psychicznie), a sama lepiej sie nie zachowywala

ocenił(a) serial na 10
monixD

Ale Roberta jak ma coś do kogoś do idzie do niego a Mia jak często zauważyłam obgaduje za plecami, Roberta jest mądrzejsza
pamiętasz pierwsze odcinki 3 temporady co Sol chciała nagrać na dyktafon rozmowe Mii, Vico y Celiny Roberta jej pomogła zwróciła jej nagranie a Mia stwierdziła, że Roberta ją nagrała. przecież wtedy by nie dała jej dyktafonu ? Mia za wolno myśli :)

Roberta_Pardo2000

nie mowie ze mia jest idealna, ale ta akcja mnie rozwalila, nie byla przemyslana przez osoby, ktore pracowali przy scenariuszu, bo beznadziejnie to rozpisali. typowa glupia akcja, wrecz absurdalana, tylko po to by skomplikowac ta sprawe z dyktafonem, a zamiast cos ciekawego wymyslec to polecieli na proscizne i zrobili z mii zaplonowca i ze niby mia tak pomyslala, bo roberta lubiala jej zart robic. i akcja i argumenty byly do bani, no ale w telenowelach tak czesto bywa. jedna akcja ma byc dluga i skomplikowana. nie bede wchodzila w szczegola ktora z tych dwoch pan okazywala sie lepsza a ktora gorsza, bo musialabym rozpracowac 440 odcinki a to nie lada wyczyn. lubie i mie i rob, ale jakoc do colucci mam sentymen, gdyz od poczatku mi sie spodobala, a roberta na poczatku byla suczowata. dokuczala kazdemu bez przyczyny i to mnie od niej jakos odepchnelo, ale zmienila sie i zapunktowala

ocenił(a) serial na 10
monixD

obie są fajne w 1 temporadzie wolę Mię ale w 2 i 3 Roberte, czasami ten scenariusz jest bardzo głupi w którymś odcinku śpiewali solo quedate en silencio a kilka odcinków później Mia napisała ten tekst

Roberta_Pardo2000

dokladnie, mozna sie przyczepic do wielu rzeczy, ale to nie zmienia faktu ze uwielbiam ten serial. niby przekoloryzowany, ale ma cos w sobie. i posmiac sie mozna i poplakac.

ocenił(a) serial na 10
monixD

tak rebelde najlepsze a masz może jakieś plakaty RBD do wymiany ?

Roberta_Pardo2000

nie, nie mam. kiedys zbieralam plakaty, wycinki itp, ale juz jakos minelo mi te zamilowanie. a jezeli chodzi o rbd to zaczelam je ogladac z opoznieniem, bo chyba na przelomie 2009/2010, wiec podejrzewam, ze nawet jak bym zbierala gadzety to i tak bym o nich juz nic nie nazbierala, gdyz juz pewnie nie bylo np. w gazetach nic z nimi , bo juz dawno bylo po ich rozpadzie i pierwszej emisji w tv;/

ocenił(a) serial na 10
monixD

ok

ocenił(a) serial na 10
Roberta_Pardo2000

w sumie obydwie na początku nie były aniołkami,ale potem obydwie się zmieniły.

blackberry123

Osobiście serialu nie oglądałem i nie zamierzam, ale kimkolwiek była w tym serialu: http://img217.imageshack.us/img217/3982/2fd77d57e7.jpg ruchałbym :P

demchooc

To Mia ;)

missdesire

Więc Mię wolę, chociaż dalej nie zmusiłem się żeby to obejrzeć :D

demchooc

Ja za tym szalałam mając chyba z 13 lat, więc.. :D

blackberry123

Wolałam Robertę ;)

missdesire

Robertę, zadziorna, nie da robić z siebie idiotki, pomocna (szczególnie pomocna dla swoich przyjaciół), charakterek, jej postać mnie uświadomiła, że warto czasem zadrzeć nosa, twardo stąpać po ziemi i nie bać się ryzyka. w dodatku jest zabawnie złośliwa, ma poczucie humoru , ale i tez lubię jej wrażliwość, która okazuję wtedy, kiedy zostaje na prawdę mocno zraniona (kłamstwo matki, zakład diega) . Nie zapomnę jak płakała, to ja razem z Nią :D Przede wszystkim pięknie i słodko śpiewa , za to ją kocham :)Plus jej wygląd i FRYZURA <3 UWIELBIAM, niedługo podobną sobie zrobię, aktorka grająca Robertę stała się moja idolką :P

A Mia wiadomek, laleczka Barbie,trochę mnie wkurzało jak ciągle beczała, ale krytykowała cudzy wygląd , o boziu :/ dopiero jak Sol się pojawiła, tygrysica się w niej obudziła, zaczęła również o swoje walczyć :) tak mnie śmieszyły scenki Mii z Robertą hehehe, a słodkie to było jak na koniec zostały przyjaciółkami, ale mimo to i tak wole Robertę, a wręcz uwielbiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones