PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 799
ocen
7,0 10 1 38799
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

z początku nawet ją lubiłam,a teraz...ledwo po ślubie i rządzi się u Di Carlo jakby była panią
domu...jeszcze dowala Mili jaki to Ivo boski wiedząc,że ta go kocha.Wcale mi jej nie szkoda,że Ivo ją
kopnie...należy jej się :D
P.S. Rizzo naprawdę nie żyję czy to jakieś zagranie z jego strony?

ocenił(a) serial na 10
izabela11223

Rizzo podobno żyje, a Florencji nienawidzę i nie mogę się doczekać kiedy będzie odc 172 i kiedy odejdzie.

izabela11223

Ja też z początku nawet się bałam, że Ivo może się na poważnie zakochać we Florencji, ale teraz pinda z niej straszna wyszła. Tak się nie chciała w nowy związek angażować po rozwodzie, ale szybko zmieniła zdanie i niemalże osaczyła Ivo. Pfff

girl_with_tattoo

ona Sergiowi w jednym z odcinków mówiła,że nie chcę męża tylko marionetkę:) taka fajna z początku,a teraz wyszło szydło z worka...zrobiła się tak samo jebnięta jak Pilar :d najpierw zaczyna kłótnię z Mili,a później płacze Ivo w rękaw,że ta ją obraża...

izabela11223

True story xD ona na dłuższą metę jest nie do życia, niech już odchodzi

izabela11223

a takie malutkie pytanie nie na temat... nie wiesz za co Rocky i Ramon wylecieli z rezydencji? bo ominęłam ostatnio kilka odcinków :)

girl_with_tattoo

Federico przyłapał Rockiego jak całował się z Vicky i nie wiem czy Ramon go jakoś bronił czy coś,ale wylecieli obaj...to było w 138 odcinku:)

ocenił(a) serial na 10
izabela11223

a kiedy Ramon i Rocky wrócą do rezydencji ? nie mogę się doczekać kiedy wrócą. Jeszcze tylko odcinków i nie będzie Florci.

kinomanka_13

a nie wiem kiedy dokładnie wrócą...w 183 Vicky i Rocky biorą ślub :) jednak Domenico Rizzo żyje tylko ukrywa się pod innym nazwiskiem...przeglądałam streszczenia :)

izabela11223

Ooo biedni xD dzieki xD

izabela11223

też tak mam.Najpierw wydawała się fajna, a teraz przypomina tą wredną część rodziny Di Carlo

izabela11223

A moim zdaniem ona bardziej pasuje do Ivo niż Mili.Ma większą klasę .Nie dziwię się,że nie lubi Milagros.Tak samo ,jak nie gorzej zachowywała się Mili wobec Andrei. Musieli Florencji pogorszyć trochę charakter,żeby uzasadnić czemu Ivo będzie z Mili.Mim wszystko z wszystkich kobiet Ivo wydawała się najbardziej OK

izabela11223

Miło wrócić do czasów, kiedy się to za młodu oglądało ;)
Mi Florencja na początku wydawała się miła i niewinna. Potem mnie denerwowała strasznie, i to jej cielęce spojrzenie... (a zauważyliście, że ona nie nosiła stanika w serialu?).
Niestety opuściłam odcinek ze ślubem Florencji i Iva :( Mógłby mi ktoś opowiedzieć jak wyglądał ich ślub, przysięga itd (najlepiej ze zdjęciem, jeśli jest gdzieś dostępne)?

blue_bird86

powiem ci.że większość nie nosi stanika w tym serialu :) brali cywilny ślub...tylko trochę znajomych było i rodzina na nim :) scena ze ślubu zaczęła się słowami "Panie Ivo Di Carlo,czy bierze pan Florencję Rizzo za żonę? "...Ivo chwilowo zaczął się wahać,przed oczami "stanęło" mu wspomnienie Milagros,ale po chwili facet w urzędzie ponownie powtórzył pytanie i Ivo powiedział,że tak bierze. I z Flor to samo pytanie tylko ta od razu powiedziała tak.Pocałowali się i tyle na temat. Ogólnie,ślub bardzo drętwy.."państwo" młodzi miny mieli ponure jakby cytryne zjedli :D

izabela11223

nie udało mi się znaleźć zdj ze ślubu,ale na pewno gdzieś są,bo widziałam:) a nie możesz sobie na yt obejrzeć tego odcinka?
jakby ktoś chciał to tu jest najnowsze zdj Naty :) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1447223145548195&set=oa.647213195356931&t ype=1&theater

ocenił(a) serial na 10
izabela11223

Na YouTube są wszystkie odcinki. Ja oglądam. A Ślub Iva z Florencja był w 158 odcinku prawie końcówka jak Luiza przy rodzinie powiedziała rozwodzi się z Frederikiem i kto jest Ojcem Iva to już Nestor dokończył że jest Synem Nestora . W 208 cała rodzina z ivem dowiedzą się że Milagros to córka Frederika

izabela11223

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Myślę, że to mi wystarczy. Niestety nie mogę obejrzeć nic inaczej niż w TV ze względu na, że tak powiem, pewne ograniczenia techniczne ;)
A zdjęcie takie znalazłam: http://www.reocities.com/munecabrava2/images/wed.jpg ale nie wiem czy to właśnie to.
Pozdrawiam

blue_bird86

tak :) to jest to zdjęcie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones