PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 802
oceny
7,0 10 1 38802
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Jw. Jak dla mnie to tak:
Anna Przybylska- Milagros
Jan Wieczorowski- Ivo
Edyta Olszówka- Lina
Andżelika Piechowiak- Marta
Agnieszka Włodarczyk- Andrea
Beata Tyszkiewicz- Angelica Di Carlo
Sebastian Cybulski- Pablo
Dorota Kamińska- Luiza
Artur Dziurman- Federico
Klaudia Halejcio- Victoria
Wojciech Medyński- Bobby
Mirosław Baka- Damien
Jarosław Boberek- Bernardo
Renata Gabryjelska- Socorro
Bogusław Linda- Ramon
Marcin Bosak- Rocki
Grażyna Zielińska- Siostra Tłuścioszka
Anna Mucha- Gloria
Cezary Żak- Ksiądz w sierocińcu
Marta Lipińska- Siostra Przełożona

A jakie są wasze propozycje? :-)

ocenił(a) serial na 3
rubbim

nikogo! nie oglądałbym w ogóle

ocenił(a) serial na 10
gamertr

ja bym polską wersję oglądała. A jeśli chodzi o Milagros to rolę Milagros mogła by zagrać Dygant, a rolę Liny mogła by zagrać Jolanta Fraszyńska, ale Olszówka może być,reszta może być. Dobry pomysł żeby Angelice zagrała Tyszkiewicz, a Federica Dziurman, a Rockiego mógł by Czarek Pazura albo Zamachowski grać.

rubbim

dla mnie Andree idealnie zagrałaby Maja Hirsch (Paulina z BrzydUli) a Dygant za brzydka na Milagros ;]

ocenił(a) serial na 10
ewerika

Przybylska też by do roli Mili pasowała, ale ja bardziej na poczucie humoru zwracałam uwagę.

ocenił(a) serial na 3
kinomanka_13

i Przybylska i Dygant są za stare

ocenił(a) serial na 10
gamertr

Może i młode tak bardzo nie są, ale jakoś innych aktorek co roli Mili nie widzę i nie wyobrażam sobie:-)

ocenił(a) serial na 3
rubbim

ja Dygant to jeszcze ale Przybylska jest słabą aktorką i wątpię by się nadawała

ocenił(a) serial na 10
gamertr

każdy ma swój gust :)

ocenił(a) serial na 9
gamertr

w roli Mili powinna byc mloda i energiczna dziewczyna :)

ocenił(a) serial na 9
rubbim

Ja bym widziała Agnieszke Więdłoche albo Agnieszke Sienkiewicz jako Milagros :)

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Włodarczyk sobie jakoś nie umiem wyobrazić w tej roli:-) być może mam uraz co do jej osoby ale jak dla mnie to ona pasuje odo ról wrednych dziewczyn. Zapewne uraz po tym gdy grała w serialu PM. A co do drugiej twojej propozycji to nie znam chyba aktorki.
A co z resztą obsady ZA? Nikt nie ma propozycji do innych postaci z serialu? :-)

ocenił(a) serial na 9
rubbim

nie wlodarczyk tylko więdlocha :) wlodarczyk nigdy bym nie obsadzila do takiej fajnej roli :D
Co do reszty to Edyte Olszowke chetnie bym ogladala w polskim Zbun. Aniele. a co do roli Iva...to jeszcze nie znalazlam odpowiedniego polskiego aktora :)

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Mój błąd: D źle przeczytałam: D
A kogo widzie do roli Luizy i Federica? :-)

ocenił(a) serial na 10
rubbim

Ivo, Filip Bobek oczywiście ;D
Milagros, Karolina Gorcyca :)

ocenił(a) serial na 10
Ama97

o Albo Siękiewicz też dobra jest :)

ocenił(a) serial na 9
Ama97

Pasowała by jej taka rola :)

ocenił(a) serial na 10
Ama97

zgadzam się Agnieszka Sienkiewicz idealnie by pasowała do roli Milagros.

ocenił(a) serial na 10
Ama97

Gorczyca pasuje bardziej do poważnych rół tak jak w czasie honoru:-) ale to jest tylko moje skromne zdanie:-)

ocenił(a) serial na 9
rubbim

też bym nie wybrała Gorczycy bo słabo gra jeśli np. chodzi o to nie koniec świata. Ale Filip Bobek byłby dobry jako Ivo :P

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Możliwe, że byłby dobry:) choc ja go znam tylko z brzyduli więc za bardzo aktora nie kojarzę tak więc tu nie wypowiadam się :)

ocenił(a) serial na 10
rubbim

a swoją drogą kogo proponujecie do roli Luizy i Federica? :)

ocenił(a) serial na 10
rubbim

do roli Luizy proponuję Dorotę Kamińską idealnie pasuje, a do Federica Artura Dziurmana albo Piotra Fronczewskiego albo Mariana Kociniaka.

ocenił(a) serial na 10
Aselka

no tak bo on już grał role tą co Facundo Arana w filmie prosto w serce a tutuł orginału to "jesteś moim zyciem " :)

ocenił(a) serial na 10
Ama97

Hmm a jak wypadł w tej roli? Ja nie bardzo pamiętam:-)

ocenił(a) serial na 9
rubbim

dobrze tam gral choc jak teraz tak mysle to przydałby sie mlodszy aktor jako Ivo :)

ocenił(a) serial na 9
rubbim

Dygant, Przybylska, Grochowska... Niezłe typy, ale niestety żadnej nie potrafię sobie wyobrazić w roli Milagros. Wątpię, aby udało im się wykreować lepszą postać od postaci wykreowanej przez Natalię Oreiro. Jak dla mnie był to strzał w dziesiątkę! ;) Poza tym, Natalia miała około 20 lat grając w serialu, te panie są o wiele starsze, więc jak dla mnie odpadają już w przedbiegach. Sama niestety nie potrafię nikogo podać, nie znam zbyt wielu dwudziestoletnich polskich aktorek.

ocenił(a) serial na 10
Zuzhet88

Natali nikt nie przebije:-) cóż aktorki możesz podać o to chodzi w tym poście by dawać swoje propozycje obsady :-)

rubbim

Mili- M. Żmuda Trzebiatowska (za nia nie przepadam, no ale ladna jest odmowic jej nie mozna urody), a Ivo- M. Zakościelny:)) No ale prawda jest jak to pisza nie ma jak pierwsza i jedyna obsada Natalia i Facundo:)))

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Też za tą aktorką szczególnie nie przepadam, ale masz racje- urody jej nie brakuje :)

ocenił(a) serial na 6
rubbim

Znając realia. Rolę Iva dostałby Karolak, a Mili hmm... nie wiem... Szyc.

ocenił(a) serial na 6
Koczy14

W sumie, to niejako serial. Ewentualnie wszystkie rolę mogliby obsłużyć niezawodni bracia Mroczek.

ocenił(a) serial na 10
Koczy14

O ty w zyciu, teraz juz nie wyjdzie mi z mysli ten oblesny Karolak jako Ivo, przesadziles hehe:)) Wszyscy tylko nie on juz ten Mroczek lepszy hahaha:))

rubbim

http://m.filmweb.pl/person/Adam+Krawczyk-706635 - jako Ivo nawet podobni.

użytkownik usunięty
rubbim

Milagros - Anna Przybylska nawet gdyby żyła, miałaby teraz 37 lat. To nieco za dużo jak na rolę 18 - latki. Nawet jakieś 15 lat temu bardziej pasowałaby do roli Pilar albo Florencji. Szczerze mówiąc ciężko byłoby obecnie znaleźć aktorkę do roli Milagros w Polsce. Myśląc nad tym dłużej, teraz mało jest takich świeżych twarzy, a nawet jeśli są to grają drobne role albo tylko statystują albo szukają szczęścia w "Trudnych sprawach", więc nie da się ocenić jak poradziłyby sobie w głównej roli. Szukając poza gronem aktorek przyszła mi do głowy Justyna Pawlicka z Top Model (oczywiście bez tych napompowanych ust). Dorównuje Milagros entuzjazmem i spontanicznością. Nie wiadomo jak poradziłaby sobie jako aktorka, ale nie mam innego pomysłu na rolę Milagros.
Ivo - zdecydowanie Filip Bobek. W "BrzydUli" był świetny w podobnej roli. Ivo wyglądał na nieco dojrzalszego, więc myślę, że wiek nie byłby tutaj przeszkodą.
Lina - Edyta Olszówka, serio? Babka po czterdziestce ma grać młodziutką dziewczynę? Z rolą Liny byłby podobny problem co z rolą Milagros, jednak nie znaczy to, że powinno się ją postarzać.
Marta - szczerze mówiąc przyszła mi na myśl dziewczyna, która gra w serialu "Szkoła" Iwonę Małkowską. Tam również gra taką wredną dziewczynę. Andżelika Piechowiak również nie byłaby zła w tej roli, ale patrząc dalej do roli jej matki wybrałaś kobietę starszą od niej o jedyne 8 lat, więc coś tu jest chyba nie tak.
Andrea - Agnieszka Włodarczyk faktycznie pasowałaby do tej roli, ale kilka(naście) lat temu.
Angelica - no a kto inny jak nie Tyszkiewicz?
Pablo - Cybulski mógłby się nadać.
Luiza - W sumie czemu nie Kamińska, ale myślę, że Grażyna Szapołowska również sprawdziłaby się w tej roli.
Federico - Artur Dziurman zupełnie nie. On pasuje do roli takiego cwaniaczka, bandziora. Bardziej sprawdziłby się jako Damian. Jako Federico lepszy byłby np. Piotr Fronczewski.
Victoria - Klaudia Halejcio mogłaby sobie poradzić. Trochę nie rozumiem Twojego zestawienia - m.in. Milagros i Lina były rówieśniczkami Victorii, więc obsadzając w ich rolach kobiety trzydziestoletnie i czterdziestoletnie i stawiając obok Halejcio, która ma 25 lat wyglądałoby to jak kiepski żart.
Bobby - może znowu połączyć duet amantów z "BrzydUli"? Proponuję Łukasza Garlickiego.
Damian - jak już pisałam, Artur Dziurman.
Bernardo - Boberek nawet pasuje do tej roli.
Socorro - kolejny "smaczek" z Twoich propozycji: zdajesz sobie sprawę, że Olszówka jest o rok starsza od Gabryjelskiej, a w serialu Lina mogłaby być córką Socorro?
Ramon - od "co wy k**** wiecie o zabijaniu" do kopania ogródka? Niezbyt odpowiada mi taka degradacja Lindy. Może i sprawdziłby się w tej roli, ale pozostałby spory niesmak.
Rocky - może być i Bosak, ale raczej trzeba by poszukać kogoś z ogromnym nosem :).
Siostra Tłuścioszka (w polsatowskiej wersji Siostra Pulchna) - Grażyna Zielińska idealnie pasuje.
Gloria - Mucha pasowałaby do tej roli jakieś 15 lat temu. Teraz jest na to za stara.
Ojciec Manuel - to że Żak grał księdza w jednym serialu nie znaczy, że pasuje do tej roli w innym. Co powiesz na Jacka Braciaka?
Siostra Przełożona - Lipińska mogłaby pasować do tej roli, ale myślę, że sprawdziłaby się również jako Siostra Tłuścioszka/Pulchna.

ocenił(a) serial na 8
rubbim

Mnie osobiście do roli Andrei pasowałaby Agata Buzek, bo też ma taki charakterystyczny typ urody. Być może to tylko moje wyobrażenie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones