PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 802
oceny
7,0 10 1 38802
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Uwielbiam ten serial, darzę go wielkim sentymentem :) Ale jakoś tak smutno robi się na sercu kiedy dowiaduje się ile osób z obsady już odeszło, i to jeszcze będąc w stosunkowo młodym wieku, zbyt młodym na umieranie: serialowi Frederico, Damian, ojciec Manuel, don Pepe, Bernardo, Angelika... smutne.

użytkownik usunięty
rapsodia_3

nooo ;c

rapsodia_3

Najlepsza telenowela zagraniczna i olbrzymi SENTYMENT do dziś :) Od tamtego czasu żadna telenowela nie przebiła tego serialu (oczywiście w mojej opinii) Fakt smutno,bo sporo osób z tego serialu już odeszło... wielka szkoda i szacunek dla nich na całe życie.Rocky i Ramon nikt ich nie przebije humorze :) Zresztą cała obsada była świetna POZDRAWIAM :)

ocenił(a) serial na 6
rapsodia_3

Angelika już była w mega podeszłym wieku jak tam grała ^^

ocenił(a) serial na 8
Aiva1993

fakt. zresztą, ta aktorka dożyła pięknego wieku - zmarła mając niemal 98 lat. dzisiaj mało kto jest w stanie tyle dożyć.

ocenił(a) serial na 5
evadne

Dokładnie, Angelika przeżyła wszystkich ;) Ale tych młodszych naprawdę żal, jak Bernardo czy Federico, który zmarł chyba z dwa lata po zakończeniu serialu.

rapsodia_3

i Ramon wczoraj ... ehh ;(

ocenił(a) serial na 8
rapsodia_3

Tak, to jednak jest smutne. Miałam 9-10 lat gdy oglądałam ten serial. Wracalam już kilka razy, nawet teraz będąc ponad 20 lat starsza. Inna rzecz, która mnie w tym serialu zadziwia to namietnosc pocałunków Iva i Mili - jakby nigdy nie mieli dość.

ocenił(a) serial na 8
rapsodia_3

Właśnie tu weszłam po raz kolejny żeby powiedzieć, że zmarł aktor grający Ramona, ale widzę, że ktoś nade mną zrobił to wcześniej i że ta informacja nie jest znowuż tak świeża. Dobrze jest obejrzeć po latach i "poudawać", że wszyscy jeszcze żyją i mają się dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones