PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 802
oceny
7,0 10 1 38802
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Już nie mogę się doczekać końca tej telenoweli jak dla mnie ma stanowczo za dużo odcinków i już strasznie się ciągnie.A zachowanie protów (szczególnie protki jest dziecinne)

Diana33

Mam to nieszczęście, że od czasu do czasu mam możliwość pracy w domu. Jako, że moja Żona jest w ciąży, to w ramach relaksu ogląda ten serial. Tak więc po ośmiu miesiącach, kiedy to Zbuntowany leci sobie w tle podczas mojej pracy, i mniej więcej kojarzeniu co tam się wyprawia stwierdzam, że fabularnie to jest mega ogromne dno.

Tak jak jeszcze jakoś na początku można było zrozumieć "zawiłości" fabuły i "rozstania" głównych bohaterów, tak teraz to jest wszystko tak naciągane, że człowiek po prostu tym wymiotuje. Jak ktoś ma jakiś problem to po prostu z drugą osobą rozmawia, a nie wymyśla intrygi na 100 odcinków...

Masakra po prostu..

ocenił(a) serial na 10
RevulsioN

ja też nie mogę doczekać się końca, ponieważ nie wiem jaki ten serial będzie jak nie będzie już Damiana, Viki i Rockiego.

RevulsioN

Pragnę zauważyć, iż intrygi w większości nie są za sprawą Iva czy Mili... Prosty tego przykład to ich rzekomy pierwszy ślub - To Luisa nagadała Milagros głupot, że Ivo to jej brat. :)

Diana33

mnie już po prostu nudzi i irytuje czasem ten serial..ciągnie sie i ciągnie,dlatego o wiele bardziej wolę "Nie igraj z aniołem"...tam widać tą miłość głównych bohaterów,fabuła też jest o wiele ciekawsza :) ciekawe co puszczą po Zbuntowanym...chętnie obejrzałabym sobie Gorzką Zemstę,Marine albo Moj grzech :)

ocenił(a) serial na 10
izabela11223

a ja bym chętnie obejrzała Adama i Ewę bo to moje dzieciństwo i dziki księżyc.

kinomanka_13

O tak Dziki Księżyc :)

ocenił(a) serial na 10
sylwiawidz

trochę widziałam dziki księżyc i chce go sobie przypomnieć bo nie pamiętam już tej telenoweli, pamiętam że kiedyś była na Polsacie.

kinomanka_13

Na Polsacie i chyba powtórka na TV4? a może się mylę, też już słabo pamiętam :(
Na yt jest 10 pierwszych odcinków po polsku. W oryginale chyba dostępne są wszystkie odcinki, ale trzeba dobrze znać hiszpański, czyli nie dla mnie.
Bardzo bym chciała by powtórzyli ten cudny serial! Skoro puścili Zbuntowanego Anioła to mogliby pójść za ciosem i wyemitować inne starsze hity. Niestety, wątpię, żeby tak się stało. Znając życie skończy się na tym, że puszczą tylko ZA i Jesteś moim życiem aż do znudzenia, a na koniec dobiją nas entą powtórką Nie igraj z aniołem.

izabela11223

Gorzka zemsta jak najbardziej :)

użytkownik usunięty
sylwiawidz

Gorzka zemsta jest w całości na yt więc nie ma sensu jej powtarzać. Niech w końcu dadzą cos nowego. Szczerze mam już dość oglądania Natalii.

Ogólnie też bym wolała coś nowego. Nie musi to być najnowsza produkcja, byleby coś co jeszcze nie leciało i jest ciekawe. Albo może być powtórkowa telenowela, ale która leciała dawno temu i nie możliwości nigdzie indziej jej obejrzeć. Niedługo się przekonamy, jak skończy się ZA.

sylwiawidz

Jak byłam podlotkiem to bardzo mi się podobała Rosalinda czy jakoś tak to się nazywało, mogliby to powtórzyć, bo nie przypominam sobie by to później emitowali

ocenił(a) serial na 7
izabela11223

zbuntowany aniol jest smieszna telenowela i za to chyba tylko ludzie ja uwilbiaja. Jak dla mnie szalu nie ma ale sa boaterowie niektorzy smieszni lub fajni , np. ramon, rocky, damian , vicky, lina, bernardo. Tylko dla nich ogladam ten serial bo zawsze palna cos glupiego ale odkad damiana nie ma , rockigo i vicky to juz naciagane faktycznie, jedynie jeszcze ramon zostal zeby sie posmiac i ten glupi czamuko;D Aglowni bohateroie i pozostali sa zenujacy..

ocenił(a) serial na 7
Monalia

a pamietacie poslaniec szczescia? Puszcano go przed samym zbuntowanym aniolem , zaraz po nim byl zbuntowany wyelimitowany. To byl fajny serial z tymi dziecmi co bali sie takiej wiedzmy:D

Monalia

Ja teraz oglądam tylko Burzę i Nie igraj z aniołem po Zbuntowanym będzie Królowa serc,a po Nie graj z aniołem będzie Cachito z nieba :) Maite Perroni gra w Cachito :) Bardzo podoba mi się gra Perroni...miło się na nią patrzy w serialu :)

izabela11223

We Wtorek ostatni odcinek nareszcie.

Diana33

niestety Cachito z nieba nie będzie emiktowany...na fanpage'u podali błędną informacje :/ może puszczą coś nowego :) ej a oglądacie polskie seriale? zauważyłam,że "Brzydula" leci już 3 raz w ciągu dwóch lat na TVN7 :) chyba nie mają co puszczać xd

ocenił(a) serial na 10
izabela11223

polskie? mało co ;) Bzydule i Julie na tvn7 to fakt :D puszczają na okrągło już :D mogli by z polskich dac coś innego-było wiele fajnych dawniej które chętnie obejrzałoby wiele osób :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones