PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 860
ocen
7,7 10 1 20860
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

To, że zginą obie jest raczej pewne jak w banku, o czym świadczy choćby sam tytuł ostatecznego odcinka. Zapowiada się widowiskowo! :) Myślę, że może być tak, że Amanda pociągnie za spust, a w tym samym momencie ktoś wejdzie do pokoju i odstrzeli Amandę... Jak myślicie? Mam tylko nadzieję, że wszystko się wyjaśni i nie zostawią żadnych niedopowiedzeń...

https://www.youtube.com/watch?v=CpnGM_C5HaQ
oraz
https://www.youtube.com/watch?v=Y1EExiEmKGA

mike__25

Jack w szpitalu czemu ? Czy ruda Lousie nie zaatakaowła przypadkiem Nolana nie dwa groby a z 5 zaraz :D Amanda Victoria Nolan Jack David ;d Mi się wydaje że właśnie ktoś Amandę postrzeli nim zdąży strzelić do Victorii

virginia_virgi

nie mogę się doczekać finału :) mam nadzieję, że Ems nie zginie !

Leo_Wyatt

ja też mam taką nadzieję ! :D szkoda ze to już koniec

virginia_virgi

też żałuję, że to już koniec.. chociaż mogło się przecież skończyć po 3 sezonie, a pociągli mimo wszystko jeszcze ten 4. Będę tęsknił za tym serialem nie mniej jednak zawsze będzie okazja żeby wrócić i obejrzeć go jeszcze raz, albo jego poszczególne odcinki.

Teraz nie pozostało nic innego jak tylko czekać na finał :) bo na pewno będzie się działo!

mike__25

no chyba jednak " nie jak w banku" w końcu pierwszy mój serial który skończył się dokładnie jak chciałam

ocenił(a) serial na 10
fanzlalka

gdzie można już obejrzeć?

ocenił(a) serial na 7
merry_katie

na tvseriesonline, z angielskimi napisami lub w oryginale

ocenił(a) serial na 10
mike__25

zakonczenie serialy w cale nie jest pewne, scenarzyści zostawili sobie w ost odcinku furtkę na kontynuację.

Kakna2

Serial jest oficjalnie zakończony ;)

ocenił(a) serial na 10
smerfetka

Ale jest pomysł powstania spin-off, tak wiec różnie może być ;)

ocenił(a) serial na 9
Kakna2

Jakie jest źródło tej informacji?

Kakna2

Nie wyobrazam sobie kontynuacji. Niby czego miałoby dotyczyc? Ems w roli Janosika, wybawca ucielesnionych, jako zawodowa "revenge;arka" prowadzi zemste za innych? bez sensu. Spin off - podobnie. Koniec. Finito.

ocenił(a) serial na 10
EvitaPM

Jeśli już powstałby spin-off to byłby o Nolanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones