PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 858
ocen
7,7 10 1 20858
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Pacal nie żyje. Tego jestem przynajmniej na 99 procent pewien bo nawet z tak wybujałą
wyobraźnią jak scenarzyści, trudno byłoby przywrócić do życia poszatkowaną postać. Niestety ale
serial zszedł na totalne psy. Dawałem temu serialowi szansę bo mimo wszystko trzeci sezon
zakończył się ciekawie i liczyłem, że w czwartym sezionie twórcy pokażą na przekór że nie
wszystko jest takie jak się wydaje. I nici z tego. DAVID jednak żyje (bzdura stulecia niszcząca cały
sens fabuły), Conrad chwilowo nie (założę się że wróci).

A wy jak myślicie kto jeszcze wróci z martwych? Moje typy:
1) Conrad 100%
2) Aiden (80%)
3) Amanda (40%)
4) Porter (10%)
5) Tata Jacka (5%)

Paulos84

Też mnie zirytował powrót Davida, to już głupota na maksa...

A co do Twojego pytania - wątpię, by ktoś z tej listy wrócił, a jeśli jakimś cudem, to tylko Conrad wchodzi w grę.

Jakim cudem miałby wrócić Aiden, że dajesz na to aż 80%? :D Przecież został uduszony i sama Ems tę śmierć stwierdziła, więc nie ma takiej opcji. Niech Cię fantazja aż tak nie ponosi :D

warren2

Twórców "Zemsty" fantazja WYBITNIE ponosi. Więc się nie zdziwię jeśli każda z tych postaci powróci do żywych :).

Paulos84

5) tata Jacka (5%)

hahaha made my day!

ocenił(a) serial na 6
Paulos84

Hehe :)

Znając fantazję scenarzystów to na bank ktoś z listy wróci. Ja trzymam kciuki za tatę Jacka :D:D:D

Powrót Davida to okropny pomysł i jak dla mnie psuje to całą koncepcję serialu... Strasznie tanie, mało ambitne zagranie. Z tego co mi wiadomo, to w brazylijskich telenowelach powrót z zaświatów to norma. Niestety, od Revenge wymagam ciut więcej.

Ale się zawiodłam. Podobnie jak tobie, sezon 3 dość mi się podobał, dlatego 4 dałam szansę. Niestety, póki co nie wygląda to najlepiej.

P.S. Oby się nie okazało, że David to nie David tylko jakiś jego brat bliźniak albo koleś po operacji plastycznej :D To już by była meganaciągana katastrofa, ale niestety chyba już nic mnie nie zdziwi :/

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

Tylko że odciski palców się zgadzają :/ Więc szansa mała :P

ocenił(a) serial na 9
Paulos84

Ale wyobraźnia scenarzystów w tym filmie jest genialna, tylko że już chyba przestali łączyć pewne fakty... Chyba że wątpią w naszą inteligencję :) jak dla mnie, gdybym wróciła tak jak David do realnego życia po tylu latach bunkrowania się , to bym chciała wiedzieć kto żyje... np Nolan, przecież gdyby Nolan zawiódł i nie zatroszczył się o Emily to by była trochę lipa.... A tu w każde słowo wierzy Victorii , która o mało co a wbiła by mu pewnie ten nóż między oczy, gdzie to On powinien jej najmniej ufać a nie Victoria Davidowi. Ich córkę szybko poznał i wszyscy są szczęśliwi. Nie interesuje się niczym innym jak tylko zabić Emily. No po prostu genialnie. Jeszcze nie oglądałam 4 odc ale mam nadzieję, że to jakoś się rozwinie. Bo przecież po 3 odc David powinien rozpoznać Nolana skoro się widzieli, chyba że tam było jeszcze bardziej ciemno niż to pokazano....:)

ocenił(a) serial na 10
Paulos84

Jak dla mnie 2,3,4,5 to debilizm. Amanda umarła na oczach Emily, Aiden też na stówę martwy, bo Ems na pewno milion razy sprawdzała, czy żyje. Declan i jego ojciec też nie, bo nie byli wążnymi postaciami w serialu.

Ale Conrad... Myślę, że może, może...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones