PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 856
ocen
7,7 10 1 20856
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Wie ktoś może z was kiedy zazwyczaj dodawane są napisy polskie na portalach k i n e x t v( bez spacji i między kinex a tv kropka tak samo z drugą nazwą portalu) lub i i tv i n f o po premierze na ABC w niedzielę?

ocenił(a) serial na 10
wojtek1993_filmweb

napisami zajmuje się h atak. Przynajmniej tak mi się wydaję. Był we wtrorki lub środy.

ocenił(a) serial na 9
anthonyperette

Dzięki :) Ja cały czas stoję w 2 sezonie, bo kończę teraz "Once Upon A Time", a potem na zmiany "Grimm"; "Scandal" i "Revenge".

ocenił(a) serial na 10
wojtek1993_filmweb

ooo drugi sezon, miałem go zaplanowany na tamte wakacje, żeby spokojnie oglądać przez te dwa miesiące, był tak wciągjący, że w cztery dni go skończyłem :P

ocenił(a) serial na 9
anthonyperette

Jest wciągający i to nawet bardzo, ostatnio skończyłem na tym jak matka Emilly wróciła.

ocenił(a) serial na 10
wojtek1993_filmweb

Oglądałem zapowiedź czwartego sezonu i nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) serial na 9
anthonyperette

Ja czekam na" Gotham";"Constantine" ,,Supernatural"; "Arrow";"Chicago Fire"; "Chicago P.D.": Grimm"; "Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D."; "Once Upon A Time": "Reign": "Revenge" trzeba dogonić, "Scandal" trzeba dogonić,Stalker, State of Affairs, The 100 The Originals, The Vampire Diaries.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones