PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 856
ocen
7,7 10 1 20856
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Opinie na temat 4 sezonu!

ocenił(a) serial na 10

Jak wam się podoba 4 sezon? Lepszy w porównaniu do 3? Chcę poznać tylko wasze opinie, więc proszę nie spoilerować!

ocenił(a) serial na 7
LaDyTcK3

Czwarty sezon jest bardzo dynamiczny, akacja toczy się szybko bez zbędnego pitu pitu. Także polecam Ci go serdecznie. Myślę, że jest on gorszy jedynie od pierwszego sezonu ;)
Pozdrawiam :]

peza_92

dla mnie najlepsze były sezony 1-3, sezon 4 to już nie to samo :) ale końcówka robi się ciekawa...

ocenił(a) serial na 7
Leo_Wyatt

A nie sądzisz, że trzeci sezon był mocno przegadany??

peza_92

ale pod jakim względem? :)

mi się osobiście nie podoba to, że 4 sezon jest o wszystkim i o niczym... wskrzesili ojca Em. chociaż wmawiali nam, że nie żyje... jak dla mnie ta cała historia nie trzyma się "kupy", ale zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie. Zdecydowanie wolę Em. która skreślała ludzi ze zdjęcia którzy zaszkodzili jej ojcu ;)

ocenił(a) serial na 7
Leo_Wyatt

Hehe rozumiem :-)
Musieli coś wymyślić. Ciekawa jestem gdzie ojciec się tyle czasu podziewał.
Pozdrawiam :-)

ocenił(a) serial na 10
peza_92

Z tych odcinków, które są już dostępne można się trochę dowiedzieć na temat jego pobytu (najwięcej chyba w 10) więc możesz zaspokoić swoją ciekawość :P

Greendale

niby tak, ale chyba jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie i co "wymyślą" scenarzyści... nie mniej jednak czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki bo bardzo wciągnął mnie ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Leo_Wyatt

dzięki za spoiler...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones