PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 856
ocen
7,7 10 1 20856
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

A skala durnoty w 4 sezonie jest nie do zniesienia. Można było tak fajnie skończyć na 3 sezonie, a teraz to jest tak ciągnięte na silę, że nawet widać po aktorach jak bardzo im się już nie chce w tym serialu grać.

ocenił(a) serial na 10
bartgor

No mogli skończyć ale jeszcze może nic straconego :) w zwiastunie odc 5 widać że Amanda prawdopodobnie wraca na stare tory, więc może się coś wreszcie rozkręci :D

ocenił(a) serial na 10
bartgor

Mogli to skończyć tak, jak planowała Ems w 3 sezonie, uciekłaby z Aidenem i byłoby super. Ehh, ludzie powinni wiedzieć, kiedy przestać.

ocenił(a) serial na 3
bartgor

Ten sezon jest ogólnie strasznie nudny obejrzałam kolejny odcinek, gdzie wszyscy kręcą się wokół siebie jak g**na w przeręblu, i nic się nie dzieje, spodziewałam się że wskrzesili tego Davida żeby w 4 sezonie coś się działo, a każdy kolejny odcinek jest nudniejszy od poprzedniego.
Wątpię czy w końcu nastąpi jakiś sensowny zwrot akcji, pewnie będę tu zaglądać żeby dowiedzieć się czy w końcu zdarzyło się cokolwiek co wzbudza większe emocję niż szczotkowanie zębów, ale na razie mam dość, początek sezonu przynajmniej rozbawiał absurdami poszczególnych wątków ,teraz to już jest bardziej żenujące niż śmieszne.

ocenił(a) serial na 6
bartgor

Również uważam, że mogli to skończyć, bo teraz jest już żenujące. No i bez Conrada to nie będzie to samo. W moim prywatnym rankingu tylko 3 seriale skończyły się z klasa i wiedzieli kiedy skończyć-zanim zrobili z tego jakąś nudną nierealną papkę (The Killing, SFU, Breaking Bad).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones