PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35896}
7,0 720
ocen
7,0 10 1 720
Zielona miłość
powrót do forum serialu Zielona miłość

Słodki

ocenił(a) serial na 8

Cukierkowy nieco, ale bardzo sympatyczny seriał, który mimo upływu lat (i nieco innej rzeczywistości naszego kraju), nieźle się ogląda nawet teraz. Wydaje mi się,że przede wszystkim atutem tego obrazu są świetni polscy aktorzy: Mieczysław Pawlik, Marian Opania, Jan Frycz, Roman Wilhelmi i-dla mnie-urzekająca Joanna Pacuła, piękna, śliczna, cudna, wspaniała, niezwylke świeża i naturalna. Moda: koniec lat siedemdziesiątych, rozszerzone spodnie i żółta kurtka Pacuły. No i temat: dojrzewanie, trochę empatii, pierwsze miłości i fascynacje.Czekam na wakacje, może znów powtórzą ten film, czego sobie życzę. J.

ocenił(a) serial na 8
Vena_Poetica

Nie ma co czekac na wakacje :) Trzeba go ściągnąc już teraz puki są seedy. Nawiasem mówiąc pomimo iż mam już dośc sporo na karku to dopiero teraz obejrzałem ten serial. Kiedyś widziałem niepełny pierwszy odcinek na tv polonia ale nie złożyło się żeby obejrzec reszte. Bardzo przyjemny serial i rzeczywiście genialne role aktorów. Wilhelmi denerwujący w Alternatywach tu zagrał zupełnie inaczej -co potwierdza jego kunszt. Pacuła też świetna. Takich filmów jak ten i Daleko od szosy się już dzisiaj nie robi. Mają one w sobie niesamowity klimat. Spokój na drogach, niewiele pojazdów (pomimo iż uwielbiam to jednak dzisiaj jest tego za dużo), wszechobecna zieleń, bez komórek i tych innych bajerów- to była zupełnie inna rzeczywistośc ale czy aż taka zła? Nie wiem, nie sądze. Zresztą wszystko ma plusy i minusy. Dla tych co nie widzieli - polecam.

użytkownik usunięty
mercg

każde czasy są tak samo dobre i złe dla Miłości :)

ocenił(a) serial na 7
mercg

Bardzo dobrze się ogląda i jaka świetna obsada: Pawlicki, Wilhelmi, Płotnicki, Paluszkiewicz, Frycz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones