PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35375}

Zmiennicy

7,5 39 769
ocen
7,5 10 1 39769
7,7 6
ocen krytyków
Zmiennicy
powrót do forum serialu Zmiennicy

???

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś wie ile to by było na dzisiejsze czasy 10 mln zł (ok.15 tyś dol.)?? chodzi mi o cenę jaką
zapłacono za taksówkę w 1986 r.

snajper85

generalnie trudno to przeliczyć - ale te 10 milionów to była naprawdę fortuna - coś jak milion nowych złotych.

Mnie natomiast zastanawiało coś innego - przecież te dolary schowane w fotelu były - jak dobrze kojarzę - fałszywe - a więc nie do końca rozumiałem po co oni tak walczą o te fałszywki - chyba nie były aż tyle warte?

ocenił(a) serial na 9
marcelo80

To nie były fałszywe dolary. Zdobyte z niemałym trudem pięćdziesiąt tysięcy zielonych okupu dla "strażackiej mafii", czyli Kuśmidra, za odzyskanie przejętego przez niego transportu heroiny. Po nieudanej transakcji, przerwanej przypadkową interwencją milicji, oraz równie nieskuteczej pogoni za pociągiem do Berlina, zostają ukryte przez Krashana w poszyciu siedzenia w żółtej "1313".

telimena79

Zgadza się, zapomniałem o tym wątku. Fałszywe dolary przywozi Gonschorek ;). Dzięki za sprostowanie.

snajper85

myślę że ten artykuł powinien się tutaj przydać

http://motoryzacja.interia.pl/news-1986-nowy-maluch-kosztowal-800-tys-jak-ci-sie -wtedy-zylo,nId,1394825

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones