PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110859}

Zorro

7,6 12 232
oceny
7,6 10 1 12232
Zorro
powrót do forum serialu Zorro

Witam! Jaka jest wasza ulubiona postać w tym filmie? Prócz Zorra oczywiście. Moje to czarny charakter - kapitan Monastario, super szermież.
A wie ktoś co się z nim stało jak go z Pinią do więzienia zamknęli?

tomek2006

Moją ulubioną postacią jest sierżant Garcia....:))))

telimena79

Moim ulubieńcem jes głuchoniemy Bernardo :-))

ocenił(a) serial na 10
anena_

On nie jest głuchoniemy,tylko nie potrafi mówic.No chyba,że to głuchoniemy miało byc w formie ironicznej,to zwracam honor :)

ocenił(a) serial na 10
wera086

Tornado! Piękny koń! a tak na serio to Monastario. o był fajny kapitan, reszta już się nie umywała do niego.

ocenił(a) serial na 10
KateFox

Sierzant Garcia jest nie do podrobienia! I jeszcze ten jego podwładny kapral reyes. Razem tworza duet niczym flip i flap:D

użytkownik usunięty
telimena79

najpierw sam Diego de la Vega/Zorro
sierżant Garcia (zawsze zwijam się ze śmiechu)
Don Alejandro
Kapral Reyes

użytkownik usunięty

A i jeszcze Anna Maria Verdugo (*szkoda,że była tak krótko),Bernardo (Gene Sheldon zagrał go znakomicie) oraz koń Zorro,Tornado

tomek2006

Zdecydowanie sierżant Garcia :))))








użytkownik usunięty
tomek2006

Ja bardzo lubię Bernarda i Don Alechandra!!!!
Garcija Też jest fajny.
Zorro ma fajnego konia - TORNADO jest ok
Zorro to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem (wersja z Guym Williamsem - świetny kolo)
Tęsknię za sobotami z ZORRO.
Leciał zawsze po jakiejś bajce Disneya.
Pozdrowienia dla wszystkich fanów!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10

No ale teraz też leci, na TVP2 o 18:15. Jest nawet o tym temat.

KateFox

Sierżant Garcia bije wszystkich na głowę. ^^

użytkownik usunięty
tomek2006

Sierżant Garcia oczywiście!! Świetny facet!!

tomek2006

Oczywiscie sierzant Garcia. Bez niego chyba nie byloby tego filmu. Ale de la Vega tez jest super. Najbardziej podobal mi sie odcinek, jak szukali Zorro, ale nikt nie chcial nawet sprawdzic de la Vegi. A on sie chcial mimo wszystko odciazyc z zarzutow:)

No i wiele scen z Garcia, ale w szczegolnosci jak de la Vega spiewal mu piosenke, ze moglby zostac komendantem, a on to sobie wyobrazal:)

ocenił(a) serial na 10
tomek2006

Sierżant Garcia, jest najśmieszniejszy z całego filmu!

ocenił(a) serial na 10
zorro_4

Ja moim zdanim kapitan monastario był najleprzy z wszystkich komendantów. Alechandra nie lubię, sierżant garsija jest za głupi, bernardo....może być, bardzo mi żal kaprala rejsa, Diego jest fajny lubię go za duże poczucie humoru,a Zorro to zorro i nic tego nie zmieni tylko że za bardzo mu się wszystko udaje.ORZEŁ

mlena707

Sierżant Garcia rządzi!

użytkownik usunięty
tomek2006

Moja ulubiona postać to : Sgt.Demetrio Lopez Garcia.

tomek2006

Sierżant Garcia jest świetny... wraz z kapralem... a co do sobót tez za nimi tesknie.. ale mam go nagranego i praktycznie znam tejn serial na pamiec:)

ocenił(a) serial na 10
tomek2006

Co to dużo pisać?
Garcia rządzi! Moja ulubiona postać. :D

tomek2006

Pomocy!gdzie moge kupic ten serial?musze go miec pilnie jesli ktos wie prosze o pomoc?!pozdrawiam

użytkownik usunięty
monikaa81

Cześć!Polecam Wam odcinek Zorra "Ghost of the mission" Jak Diego opowiada jakąś legendę Garcii, jak przychodzi Ojciec Phillipe (ryczałam ze śmiechu xD) nasz kochany Sierżant się wystraszył tego księdza,a Diego (widziałam,jak się zwija ze śmiechu). Ale też się bałam Zorra,gdy przebrany za ducha z legendy upiornie się śmieje.

Zdecydowanie sierżant Garcia nie licząc naszego bohatera :)

ocenił(a) serial na 10
tomek2006

Garcia jest nie do pobicia :) a w szczególnośici, gdy towarzyszy mu kapral :)

ocenił(a) serial na 9
tomek2006

Sierzant Garcia

ocenił(a) serial na 9
tomek2006

Garcia oczywiście :)

tomek2006

Większość kobiet :D Raquel Toledano, Ana María Verdugo, Teresa Modesto i Chulita (po polsku dosłownie: fajniutka :P ).

ocenił(a) serial na 8
Hedman

Ja lubię Diega, Bernarda i nowego komendanta Arturo Toledano....wstyd się przyznać, ale lekko się zadurzyłam w tej postaci :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones