PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107977}

Zwariowany świat Malcolma

Malcolm in the Middle
7,3 37 979
ocen
7,3 10 1 37979
Zwariowany świat Malcolma
powrót do forum serialu Zwariowany świat Malcolma

najlepsza scena wg mnie to ta gdy malcolm i reese wymykają się na imprezę i podkładają atrapy reese podkłada balona z dorysowaną buźką a malcolm podkłada jakąś straszną maskę po jakimś czasie wchodzi hal i mówi im coś głaszcząc rzekomą głowę malcolma gdy ma wyjść całuje atrapę reesa która wybucha hal zaczyna wydzierać po chwili budzi się dewey i widzi straszną maskę i obaj zaczynają wrzesczeć

użytkownik usunięty
matus126p

kurcze aż mi się zachciało wrócić do tego serialu po raz czwarty :D

ocenił(a) serial na 10

To genialna scena. Hal był najlepszy w takich sytuacjach.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Rzeczywiście jedna z lepszych. ;D

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

Hal w ogóle był najlepszy :D Te jego miny, wydźwięki i ruchy rozwalały system :D.

ocenił(a) serial na 10
Kassandra85

pamiętacie odcinek jak Hal miał na usługi 20-30 koksów (kulturystów), był to odcinek w którym miał też przesłuchanie w bardzo tajnym biurze o ile nic nie pomyliłem.

To był genialny odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
Bizzaro

Proste, że pamiętam :D Te koksy wszędzie za nim chodziły i mu pomagały :D
Coś mi świta o tym przesłuchaniu, ale nie pamiętam niestety dokładnie co i jak.

ocenił(a) serial na 10
Kassandra85

Miał rozmowę kwalifikacyjną do pracy prawdopodobnie w wywiadzie. Poszedł do biura kilka dni później, a tam całego biurowca już nie było.

ocenił(a) serial na 9
matus126p

Dla mnie to ta z odcinka Pearl Harbor, kiedy Malcolm myśli, że Reese jest gejem, a Reese, że to właśnie Malcolm. Nie potrafią o tym rozmawiać, ale jeden chce okazać drugiemu wsparcie. Ta scena, pełna napięcia, kiedy tańczą do przeboju Abby - bezcenna!

Mahosia

I miny Hala i Lois jak to widzą :D

ocenił(a) serial na 9
Mahosia

Dzięki za przypomnienie tej sceny, to było dobre :D

ocenił(a) serial na 9
Mahosia

Dzięki za przypomnienie tej sceny, to było dobre :D

ocenił(a) serial na 9
matus126p

Cudowna scena :D Ja uwielbiam odcinek jak Lois się dowiedziała w pracy, że jest trochę zaniedbana i poszła się pomalować i jak ją Hal zobaczył i taką super minę zrobił jak się napalił na nią :D
Oraz ten kiedy Dewey nosił damską torebkę zamiast plecaka do szkoły, a w tej torebce miał cegły :D

ocenił(a) serial na 9
matus126p

Dla mnie najlepsza scena była wtedy kiedy Hal miał kupić coś na walentynki dla Lois, nie wiedział co aż zobaczył masażer do stóp ale jakiś facet go ubiegł i kupił ostatni. Hal chciał od niego odkupić a gdy ten się nie zgodził to Hal buchnął mu torbe i zaczął uciekać przez całe centrum handlowe. W ustronnym miejscu otwiera torbę i okazuje się że to nie ta, więc skruszony wraca przeprosić faceta i oddać mu jego własność i wtedy podpi**dala mu drugą torbę, znowu ucieka i tak samo jak wcześniej w torbie nie ma tego co powiino być xd

ocenił(a) serial na 9
Poulet096

Z jakiego to odcinka ? Genialna była ta scena :D

ocenił(a) serial na 9
zugzwang_j

s04e10 to ten w którym Lois wyobraża sobie jakby to było gdyby chłopcy urodzili się jako dziewczynki ;)

matus126p

A dla mnie najlepsza scena. Świąteczna jak rozpakowuja prezenty, Reese dostał deskorolkę zapakowana w przezroczystą folię ale pomimo to przyłożył do ucha zaczął machać i pyta : Ciekawe co tam jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones