PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 817
ocen
7,6 10 1 217817
6,8 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Jest nawet juz podpisana umowa na 8 sezonów a cała ta historia z zakończeniem emisji to spekulacja była zeby podnieś oglądalność i porobic troche szumu. Wczoraj fox ogłosił ze od pożdziernika 2009 rusza nowa 5 juz seria. Na 6 sezon nie oficialnie jest juz przyogotwany zarys scenariusza. Cała ekipa czyli Michale, Lincol, Sucre, T-bag i reszta oprócz Sarah lecą samolotem na wycieczke która dostali w ramach odszodwoania za krzywdy sa juz oczywiście wolni i jest ogromna burza samolot prawie sie rozbija ale uderza w nich piorun i wpadaja w pętle czasową do roku 1940 własciwie do europy do obozu koncentracyjnego.......i własnie z niego będą nasi bohaterzy musiec uciec i potem spowodowac takie wyładowanie elektryczne zeby powrócic ponownie do 2010 roku

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

Ja tez to słyszałam i sie bardzo ciesze ze beda dalsze losy i to takie ciekawe

ocenił(a) serial na 8
Fanka90

Też czytałem o tym wczoraj, zapowiadają się nam wspaniałe emocje

ocenił(a) serial na 8
Mathias_13cool

Tak, tak, a świstak siedzi... Takie 'newsy' pojawiły się 1 kwietnia na PRIMA APRILIS:
http://hatak.pl/news/5433/PrisonBreakjednakz5sezonem/
A oficjalnie wiadomo, że dwugodzinny odcinek WIELKIEGO FINAŁU zostanie wyemitowany 15 maja 2009.
http://tvseriesfinale.com/articles/prison-break-fox-cancels-tv-show-no-season-fi ve/
http://www.thrfeed.com/2009/01/prison-break-final-season-.html
Koniec, kropka.
Dziwne,że tylu dało się nabrać na prowokacje:) gratuluję autorce głównego wątku. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Fanka90

Nie wierzę, żeby twórcy zrobili coś tak głupiego. Jeśli się mylę, po prostu zniszczą wizerunek dobrego serialu.

ocenił(a) serial na 7
DDevil

Wizerunek tego serialu już został zniszczony ... Scenarzystom już w drugiej serii zabrakło pomysłów, a to co się dzieje w tej serii to już nawet komentarza nie wymaga... Całe widowisko robi się coraz bardziej żałosne, bo co oprócz cudownie odnalezionego ojca i nagle zmartwychwstałej matki, pewnie pojawi sie dziadek braci, albo gorzej okaże się że generał to był ich dziadek....... Jedno słowo DNO !!

ocenił(a) serial na 10
DDevil

"Nie wierzę, żeby twórcy zrobili coś tak głupiego. Jeśli się mylę, po prostu zniszczą wizerunek dobrego serialu"

Dobre :)

gumekk

w sumie racja co za dużo to niezdrowo 4 sezon jest dobry ale co raz bardziej zweżają ten serial fakty niedokonca dobrze przedstawione nagle ojca odnalezli matke gdzie niby umarła haha ale ogółem swietny pierszy sezon

marcin0000

mam nadzieje,że nie dojdzie do skutku,to już będzie szczyt głupoty...

marcin0000

już widze jak Mike leci z T- bagiem na wycieczke:D
podaj mi źródło, konkretnie linka do tego bo nie uwierze

użytkownik usunięty
marcin0000

heh, wy sobie żartujecie czy to rzeczywiście takie głupoty teraz w telewizji pokazywać będą??
mam nadzieję że nie będzie nast. sezonów.

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

Żałosne jest to co wymyślił ten kto to pisał (myślę nawet że nie pochodzi z poza Polski) ale jeszcze bardziej żałośni są ludzie, którzyw to uwierzyli. Np ten kibic Farcy, jak każdy tak i on jest głupi!

ocenił(a) serial na 8
19Patryk92

To są jaja.Na prawdę jesteś taki niedorozwinięty ,że nie umiesz tego zrozumiec.Dziecko down ,by to zrozumiało (więc dziwi mnie to ,że Ty nie kapujesz).A tak na marginesie nie znam żadnej "Farsy" to jakaś twoja koleżanka?

Tym postem tylko się zbłażniłeś

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

Skad niby miałem wiedzieć, ze ty se jaja robisz, skoro cie nie znam. Zaczaiłem ze to nei jest prawda ale przecierz nie znam okolicznosci powstania tego tekstu. Jebać Farce

ocenił(a) serial na 8
19Patryk92

Po pierwsze: To nie "se" tylko sobie
Po drugie: Musiałbyś byc debilem ,gdybyś uwierzył w to co ja napisałem
Po trzecie: Skoro napisałem ,że przeczytałem to na jakiejś stronie to chyba wiadome ,że robię sobie żarty
Po czwarte: nie "przecierz" tylko przecież
Po piąte: Proszę bez przekleństw
Po szóste: Nie będę uprawiał seksu z twoją koleżanką (Farcą) ,albo może zacytuje ,nie będę Je**c Farcy

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

taki scenariusz nie jest możliwy, nie w tym serialu.. ma on swoją fabułe..
ten scenariusz który przedstawiłeś może tyczyc sie LOSTa lub Herosów..
Mimo że bardzo lubie ten serial uważam że lepiej zejśc ze sceny jak sie jest na szczycie.. czyli zakończyc emisje po tym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

niestety ale 5 sezonu nie będzie i pozostało tylko 6 odcinków

ocenił(a) serial na 8
patryks83

5 odcinków nie 6 mam nadzieje że jakoś fajnie to skończą.

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

@Mathias_13cool
Co nie zmienia faktu, że jebać Farce! Puta barca!

ocenił(a) serial na 8
19Patryk92

Chała Madrid

Mathias_13cool

ja i tak jestem za Osasuną XD za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

Jest !!!!!!!! Kocham ten film [!] słyszałam ,że nie będzie ! a jednak super ^^ Pozdrawiam fanów !
M.

ocenił(a) serial na 8
mmonniaaa

o kurde dalej to kręcą ? ale żenada jak Moda Na Sukces, powinno się skończyć po 3 sezonie, 4 to juz totalna zenada, aż strach pomyśleć co w 5tym

Kaczu

hahahahahahaha jakie głupoty żal mi was na bank samolotem polecą rozbija sie i rok 1940 lol heheheheheh pro jesteście :D heheheheh

ocenił(a) serial na 8
krysti15miszcz

Wspaniała nowina wręcz. Zapowiada się niezła akcja, jak to zawsze w Prison Break.

Do Mathias_13cool:
Bez urazy, ale znaki interpunkcyjne stawia się tak: wyraz-znak intrapunkcyjny-spacja, a nie wyraz-spacja-znak. To tak, że się z Ciebie nie śmiali czy coś.

marcin0000

a po chuj tyle sezonow... jak juz teraz jest dno....

ocenił(a) serial na 10
sweetblondi_04Ruda

Szkoda mi was, pierdolicie głupoty wyssane z palca, a żadnego konkretnego linka nie dacie. Idźcie pooglądać trochę mody na sukces..

marcin0000

Jak to dobrze, że już nie będzie kolejnych sezonów. Poprzedni jak i obecny to już tylko kasa Misiu, kasa. Ale czwarty przebił wszystkie szczyty głupoty, amatorstwa i niezaskakujących "zwrotów". Wszystko takie infantylne. Ci aktorzy niszczą sobie do cna wizerunek w tych chałach. Pierwotnie PB był zaplanowany na dwa sezony i tak właśnie powinno być.

ocenił(a) serial na 10
Slutcore

W 5 okaże się, że to Sara wszystkim kieruje wraz ze swoim wujkiem Lincolnem i przybranym bratem Majkela, T-Bagiem...

ocenił(a) serial na 8
frankycastle

Pierwotnie to "Prison Break" było planowane na 12 odcinków. Nie na 2 sezony

Do Claire_J:
Bez urazy, ale tytuł daję się w cudzysłowie stawia się tak: otwieramy cudzysłowie-tytuł filmu/serialu-zamykamy cudzysłowie, a nie sam tytuł. To tak, że się z Ciebie nie śmiali czy coś.

Mathias_13cool

A nie prawda. Planowano 13 :).

ocenił(a) serial na 8
Slutcore

Do Mathias_13cool:
Nie ma takiego słowa jak "cudzysłowie". Jeśli już to "cudzysłów" i tego wyrazu nie odmienamy przez przypadki.

Poza tym nie masz racji. PB miało mieć pierwotnie 13 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Claire_J

Oczywiście, że "cudzysłów" odmieniamy przez przypadki. Co ty pleciesz? Kogeo? czego? 'cudzysłów'? Komu? czemu? 'Cudzysłów?'
Przyganiał kocioł garnkowi.

frankycastle

@franky castle
nie Majkela a Micheal'a ;)
poza tym nie czarujmy się już i nie róbmy nadziei internautom którzy wpisując w google "Prison Break S05" zobaczą link do filmwebu:"A jednak bedzie 5 sezon Prison Break ogłoszona to wczoraj"

ocenił(a) serial na 10
marcin0000

Masakra...teraz będą musieli pryskać z obozu...to jakiś kosmos...no ale ciekawe ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało na ekranie
Już się nie mogę doczekać tego sezonu :)

marcin0000

Buahaha nie moge uwierzyc ze wielu z was to kupilo , czy wy naprawde nie potraficie sami myslec , tylko wierzycie we wszystko co przeczytacie ?? Po pierwsze ten serial juz spadl na samo dno , wiec malo mozliwe ze powstana kolejne sezony . A po grugie fabula jest taka kosmiczna ze n/c , nie ten serial...

marcin0000

won,won.won
nic niewiesz a pier##lisz.
koniec pb jest deefinitywny niepodgrzewaj atmosfery.
trzeba zakonczyć pb teraz by mieć potem do niego szczunek a nie ciągnąc na siłe/hama jak LOSTA.

ocenił(a) serial na 7
marcepun

Hahaha , "by mieć potem do niego szczunek" .
Jeżeli twórcom zależałoby na tym, aby widzowie odczuwali pewien respekt w stosunku do "Skazanego ... " zakończyli by sezon na pierwszym, może na drugim sezonie. Nie wmawiaj nam, że należy się szacunek czemuś, co ogłupia widza bardzo mocno.

ocenił(a) serial na 8
Bobey

to co z tym 5 sezonem?? Będzie w końcu czy nie, bo na filmwebie już widnieje nazwa 1 odcinka ;/

ocenił(a) serial na 7
Pauleta

5 sezon? Niesmaczny dowcip..... wylądowania elektryczne, skoki w czasie? A ataku Marsjan tam nie było? Albo epidemii sraczki? Nawet by pasowało bo ten ten serial to story kiblowe....

ocenił(a) serial na 8
Vitek85xxx

Epidemia sraczki i wyczerpanie globalnych zasobów papieru toaletowego. Tylko dane zakodowane w Scylli mogą uchronić świat przed koniecznością podcierania się liściem.

ocenił(a) serial na 8
babytronique

Kobieto, ty jesteś odrażająca.

ocenił(a) serial na 8
Claire_J

A nie wiesz, co to ironia? napisałam dosadnie, bo się należało, pani delikatna.

ocenił(a) serial na 8
Claire_J

a poza tym, może bez wycieczek osobistych. Odrażające dla ciebie może być najwyżej to, co napisałam. Elo.

ocenił(a) serial na 8
babytronique

Wybacz mi mą nietaktowność i bezceremonialność.
A czym jest ironia - wiem.

ocenił(a) serial na 8
Claire_J

No to sobie niepotrzebnie powrzucałyśmy:) przepraszam, ale ostatnie odcinki PB to science fiction i zupełna sieczka. Szkoda,dwa sezony były bardzo udane i mimo wszystko-sentyment pozostał. Pozdr.

ocenił(a) serial na 8
babytronique

Ano niepotrzebnie :)
Co do PB - masz rację w stu procentach. 4 sezon jest tak beznadziejny, że tylko kompromituje całą ekipę "Skazanego..."

ocenił(a) serial na 8
marcepun

ty gamoniu nie porównuj Arcydzieła LOST do tej przeciętnej serialowej papki odmóżdżającej -- żal .pl mule

ocenił(a) serial na 8
Arti58

to miało być pod postem gamonia "marcepun"

Arti58

Lost? Ten serial zmarł... Pierwsza seria OK. Teraz Lost to psujące się zwłoki. Prison Break o ile z sezonu na sezon marniał to i tak wielki +, że wiedzieli kiedy skończyć. Tego nie wiedzą scenarzyści lost.

ocenił(a) serial na 8
anadal

Wiedzieli kiedy skończyć?? Gdyby to wiedzieli, skończyliby już na 2 sezonie. A Lost od początku planowany był na 6 sezonów i o końcu mowy nie ma zanim nie zostaną wszytskie nakręcone. I dobrze. Serial jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones