PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 517
ocen
7,7 10 1 115517
6,7 7
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Emmy 2007

użytkownik usunięty

Jak myślicie, ile nominacji do Emmy przypadnie DH? Sprawa jest dyskusyjna. Widać to szczególnie na niektórych amerykańskich forach.

Mówi się, że niemałe szanse na nominację w kategorii "najlepszy serial komediowy", aczkolwiek nie jest to wcale tak pewne, jak w 2005 roku, kiedy był faworytem tej kategorii.

Oczywiście wiele emocji towarzyszy kategorii "najlepsza aktorka w serialu komediowym". Wg sporej ilości tamtejszych internautów można wyróżnić 3 pewniaki w tej kategorii do nominacji. Są to: Julia-Louis Dreyfus (New Adventures of Old Christine), Mary-Louise Parker (Trawka) i America Ferrera (Ugly Betty). DH miałyby przypaść 2 nominacje, z czego praktycznie 1 jest zapewniona dla Felicity Huffman (Lynette Scavo), którą wysoko oceniono za grę w "Bang". Może się jednak okazać, że podobnie jak przed rokiem role dramatyczne w kategoriach komediowych przepadną. Drugim typem jest Teri Hatcher (Susan Mayer), która ma sporo zwolenników argumentujących swoje poparcie wysoką dawką humoru wprowadzaną dzięki Susan do serialu. Podobnie rzecz ma się z Evą Longorią (Gabrielle Solis), jej jednak daje się dużo mniejsze szanse niż Hatcher.

Najbardziej jest tu dyskusyjna kwestia nominacji dla Marcii Cross (Bree Hodge), która wg wielu powinna być nominowana w kategorii aktorek drugoplanowych. Moim osobistym zdaniem powinna otrzymać nominację albo za pierwszy plan, albo wcale. Tam uważa się, że jej nieobecność przez 1/4 sezonu oraz nie tak silne epizody z Bree powinny przekreślić jej szansę na tegoroczne Emmy. Moim zdaniem jest w tym trochę prawdy, ale to ona powinna wygrać rok lub 2 lata temu.

Nicollette Sheridan (Edie Britt), Ricardo Antonio Chavira (Carlos Solis), Doug Savant (Tom Scavo), Kyle MacLachlan (Orson Hodge) - tych aktorów wymienia się w kategoriach drugoplanowych. Niektórzy są jednak zdania, że w przypadku pierwszej 3-ki szansa na nominację jest niewielka ze względu na to, że w przeszłości miewali oni lepsze odcinki, a mimo to nie wyróżniano ich, z kolei Maclachlan także nie może pochwalić się odcinkiem, dzięki któremu bezdyskusyjnie zasługuje na nominację.

W kategorii występów gościnnych murowaną faworytką do nominacji jest Laurie Metcalf (Carolyn Bigsby), którą chwalą za rolę w "Bang". Na imdb niektórzy twierdzą, że Metcalf podała do przedstawienia Akademii nie odcinek 3x07, ale... 3x01- "Listen to the rain on the roof". Byłaby to niesłychanie głupia decyzja, gdyż wówczas Metcalf nie miałaby zbyt dużych szans na zwycięstwo. Informacja ta nie jest jednak pewna. Drugim typem jest Dixie Carter (Gloria Hodge). Wspomina się także o Kathryn Joosten (Karen McCluskey) i Kiersten Warren (Nora Huntington), a w męskiej kategorii najpoważniejszym kandydatem jest Math Roth (pedofil Art Shepard).

Poza tym mówi się, że "Bang" ma szansę na Emmy za scenariusz i reżyserię.

Co myślicie na ten temat?

użytkownik usunięty

Szkoda, że nie zainteresowałem nikogo tematem. W każdym razie odpowiem sam sobie:)

http://www.geocities.com/licuria/emmy2007.html

Pod tym linkiem znajdują się główne przewidywania odnośnie Emmy 2007. W każdej kategorii wyróżniono 10 najpoważniejszych pretendentów do nagrody, a potem podano 5 z największą szansą na nominację.

No więc:
1. Serial został zaliczony do 10 najpoważniejszych kandydatów do nagrody dla najlepszego serialu komediowego, na nominację największe szanse mają jednak "Biuro", "Brzydula Betty", "Entourage", "Two and half of men" i "Trawka".
2. Najlepsza aktorka w serialu komediowym. W pierwszej 10 wszystkie 4 gwiazdy, w 5 z największymi szansami już tylko Huffman i Cross (potwierdziło się to, co napisałem poprzednio).
3. Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym. Nicollette Sheridan jest jedną z 5 najpoważniejszych kandydatur do nagrody, wśród m.in. rewelacyjnej Elizabeth Perkins. Zważywszy na to, że Sheridan raczej odchodzi z DH, nominacja jest tym bardziej prawdopodobna.
4. Gościnny występ aktora w serialu komediowym. Co prawda nie w podstawowej 10, ale jednak został wspomniany Matt Roth. Jak sądzę może nie wygrać, bo jego występ był bardzo daleki od komedii, aczkolwiek wyjątkowy.
5. Gościnny występ aktorki w serialu komediowym. Małżonka Rotha, Laurie Metcalf, jest najpoważniejszym typem na zwycięstwo w tej kategorii, a przynajmniej na nominację. W 10 znalazła się też Kathryn Joosten, poza 10 dostrzeżono Dixie Carter.

użytkownik usunięty

Ciekawa strona, nie tylko ze względu na DH. Popatrzyłem sobie tez na Zagubionych - i to właściwie wszystko, bo pozostałych seriali nie oglądam/nie znam. Dziwi mnie, że (przynajmniej w głównych kategoriach) nie ma nikogo z Prison Break - choć w sumie dla mnie osobiście serial ten ideałem nie jest.

A co do Gotowych - myślę, że nominację serial dostanie, w końcu trzeci sezon zbiera pozytywne opinie mimo różnych zawirowań z obsadą.

Jeśli chodzi o aktorki, raczej typowałbym Teri Hatcher- trzeci sezon ani dla Cross, ani dla Huffman nie był okazją do zaprezentowania komediowego talentu. Chociaż z drugiej strony jest no nominacja za rolę w serialu komediowym, a nie rolę komediową - więc patrząc w ten sposób by pasowało, tym bardziej że ich role są trudniejsze niż postać Susan.

Co do Sheridan zgodzę się, pewnie nominacja będzie. Roth raczej przepadnie , jeśli chodzi o Metcalf to nie wiem, czy ona grała żonę, czy niepełnosprawną siostrę Arta? Czy jest jego żoną poza serialem ;). Chciałbym bardzo, żeby Kathryn Joosten coś przypadło w udziale, najchętniej i nominacja i statuetka. Cieszyłoby mnie to najbardziej :)).

użytkownik usunięty

Metcalf jest żoną Rotha prywatnie, w serialu grali obcych sobie ludzi. Metcalf Carolyn Bigsby, trochę stukniętą sąsiadkę Orsona z czasów, kiedy był on mężem Almy. Potem Bisbgy sterroryzowała supermarket (3x07). Roth pojawił się w tym samym odcinku i był przez jeszcze 3 następne jako Art, sąsiad z bardzo mrocznym sekretem. A jego siostrę grał ktoś inny, swoją drogą nie wiem kto...

użytkownik usunięty

Jak wrzuciłem jej nazwisko do googli to w miniaturkach dopatrzyłem się podobieństwa raczej do siostry Arta niż do Carolyn. taka uśmiechnięta, bez demonicznego błysku w oku :) .

użytkownik usunięty

Tym większe brawa za rolę Carolyn Bigsby. Ja myślę, że jeśli ona poda "Bang", to Emmy ma w kieszeni.

użytkownik usunięty

Aha, podobno producenci serialu do kategorii "najlepszy serial komediowy" wybrali 3 odcinki: 3x02 "It takes two", 3x06 "Sweatheart, I have to confess" i 3x07 "Bang!". "Bang!" wybrała też Felicity Huffman, a Marcia Cross - "3x13 Come play wiz me". Reszta nie jest do końca pewna...

ocenił(a) serial na 8

Felicity ma mocna pozycje, co do Cross to nie wiem, co takiego było w 3x13?


moim zdaniem te 3 odcinki są świetne, mam nadzieje, że będzie nominacja... chociaż Ugly Betty, Trawka są o wiele mocniejsze... i 'świeższe'


PS. kiedy nominacje?

ocenił(a) serial na 8
nate_3

a już wiem, to ten odcinek z gwałtem Orsona ;DDD Bree wtedy była świetna xDD

ocenił(a) serial na 6
nate_3

no swietne to bylo! jak przywalila Almie! :D i to: Czy to buty z zamszu? :)))

użytkownik usunięty
Marvin

Ostatecznie Marcia Cross zmieniła decyzję i zamiast 3x13 "Come play wiz me" wybrała otwierający sezon 3x01 "Listen to the rain on the roof". Pewnie ze względu na scenę orgazmu. Felicity Huffman została przy 3x07 "Bang!". Eva Longoria wybrała 3x03 "A weekend in the country". Jest to odcinek, w którym Gabrielle spotyka Johna. Scena z walizką była rewelacyjna. Teri Hatcher wybrała 3x21 "Into the woods", a więc odcinek, w którym wraz z przewodniczką idzie w las tropem Mike'a.

użytkownik usunięty

Tu ostatnie doniesienia odnośnie wszystkich kategorii "nietechnicznych".

1) najlepszy serial komediowy - 3x02 "It takes two" - wesele Bree i Orsona - widać, że twórcy bali się ryzykować i wybrali odcinek bardzo komediowy, świetny, ale i tak słabszy niż 3x07 "Bang!", który jest dramatyczny bardziej
2) najlepsza aktorka w serialu komediowym - Teri Hatcher - 3x21 "Into the woods" - Susan szuka Mike'a w lesie - niezły wybór, ale dwa wcześniejsze odcinki byłyby dla Teri lepszym wyborem
3) jw. - Felicity Huffman - 3x07 "Bang!" - supermarket - wielka niewiadoma, bo występ rewelacyjny, ale dramatyczny
4) jw. - Marcia Cross - 3x01 "Listen to the rain on the roof" - np. scena orgazmu - uważam, że doskonały wybór
5) jw. - Eva Longoria - 3x03 "A weekend in the country" - Gaby spotyka Johna, akcja: walizka - jeden z lepszych, ale na pewno nie najlepszy występ Evy, osobiście nie sądzę, żeby się załapała, ale uważam, że ma niemałe szanse
6) najlepszy aktor w serialu komediowym - James Denton - 3x16 "My husband, the pig" - Mike gra o Susan w pokera - w ogóle nie uważam, że rola Mike'a jest godna nominacji, a już na pewno nie w tej kategorii i nie za ten odcinek, bez szans!
7) najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym - Andrea Bowen - 3x08 "Children and Art" - Julie i Austin zaciśniają więzi na kanapie Susan :) - Bowen jest sympatyczna, ale bez większych szans, mogła wybrać 3x02 albo 3x20
8) najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym - Nicollette Sheridan - 3x17 "Dress big" - Edie obnaża się przed Carlosem - uważam, że był to jeden z najlepszych występów Nicollette w 3 serii, zobaczymy
9) najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym - Ricardo A. Chavira - 3x22 "What could we do without you" - Carlos wprowadza się do Edie - myślę, że liryczna struna Carlosa ma mniejsze szanse niż rozwodowe potyczki z Gaby w pierwszych odcinkach
10) jw. - Josh Henderson - 3x16 "My husband, the pig" - Austin po rozmowie z Andrew i Orsonem musi opuścić Wisteria Lane - nie sądzę, ale wybór trafiony
11) jw. - Zane Huett - 3x19 "God, that's good" - Parker poznaje sekret pani McCluskey - jak na swój wiek Huett gra świetnie i w tym odcinku wypadł najlepiej, ale nie wiem, czy to wystarczy
12) jw. - Brent Kinsman - 3x18 "Liaisons" - nie pamiętam bliźniaków w tym odcinku, co raczej ich skreśla
13) jw. - Shane Kinsman - jw. - jw.
14) jw. - Kyle MacLachlan - 3x15 "The little things you do together" - Orson ratuje Bree przed matką - najciekawszy występ Orsona, ale zdecydowanie za mało komediowy
15) jw. - Shawn Pyfrom - jw. - też mało komedii, on mógł wybrać 3x03 lub 3x04
16) jw. - Doug Savant - 3x16 "My husband, the pig" - rocznicowe zamieszanie u Scavo - na pewno najlepszy odcinek dla niego, bardzo mi się w nim podobał
17) gościnny występ aktorki w serialu komediowym - Lisa Banes - 3x04 "Like it was" - nie wiem, kim była grana przez nią Vera Keck, może ktoś z otoczenia Lynette na meczu Parkera albo pielęgniarka, naprawdę nie wiem
18) jw. - Polly Bergen - 3x23 "Getting married today" - rola matki Lynette w finałowym odcinku 3 serii była świetna, ale rozbawiło mnie tylko scena, jak myślała, że Kayla to dziewczyna Parkera, a w tej kategorii jest dużo wyjątkowych gościnnych występów bardzo komediowych, choćby w samej "Ugly Btty"
19) jw. - Dixie Carter - 3x08 "Children and Art" - debiut Glorii - dużo lepsza była w 3x15, ale to jej drugi z najlepszych występów, ma spore szanse
20) jw. - Rachel Fox - 3x11 "No fits, no fights, no feuds" - Kayla wraca po śmierci matki - jak już, to właśnie za ten epizod, zagrała w nim bardzo dobrze, miałem ochotę ją udusić, tak mnie wkurzała jej postać, myślę jednak, że to za mało, by się liczyć w walce o Emmy
21) jw. - Kathryn Joosten - 3x01 "Listen to the rain on the roof" - pani McCluskey opowiada potencjalnym klientom Edie o obciętych palcach - krótki, ale przekomiczny występ, myślę jednak, że lepszym wyborem byłby np. epizod, w którym szantażuje Edie, że wyda ją przed Mikiem, ogólnie jednak szanse ma chyba największe ze wszystkich z tego serialu w tej kategorii, tym bardziej, że już raz wygrała
22) jw. - Valerie Mahaffey - 3x13 "Come play wiz me" - Alma gwałci Orsona - ta scena była obrzydliwa, zabawna była za to potyczka z Bree, tyle że bardziej rozśmieszała tam Marcia Cross
23) jw. - Laurie Metcalf - 3x01 "Listen to the rain on the roof" - tu aż mnie trzęsie, dlaczego ona nie wybrała odcinka "Bang!", w którym bezapelacyjnie królowała i stworzyła wyjątkową kreację, w 3x01 pojawia się na krótko we flashbacku, gdzie rozmawia z Orsonem o zniknięciu Almy, oraz na koniec, gdzie przerywa kolację w domu Bree, ogólnie dobry występ, ale sto razy słabszy niż "Bang!", no ale cóż... szanse ma i tak spore
24) jw. - Kiersten Warren - "3x01 Listen to the rain on the roof" - ona akurat też była rewelacyjna w 3x07, ale tu stworzyła świetny wątek komediowy, kiedy Lynette ukrywała przed nią przyjęcie urodzinowe Parkera, zobaczymy...
25) jw. - Gwendoline Yeo - jw. - Xiao Mei ucieka przed Gaby, która straszy ją deportacją - zabawny, ale niezbyt szczególny występ, jeśli pominęli ją przy 2 serii, to na pewno nie docenią za 3
26) gościnny występ aktora w serialu komediowym - Richard Herd - 3x12 "Not while I'm around" - to chyba on grał tego faceta, który nie chciał się zgodzić na otwarcie pizzerii i który ciągle spoglądał w dekolt Lynette - hmm, zabawny występ, ale ja bym na niego nie głosował z pewnością
27) jw. - Mark Moses - 3x11 "No fits, no fights, no feuds" - kompletna pomyłka, przecież on tam jest przez kilkanaście sekund i nic szczególnego nie robi, tylko 1 zdanie mówi do Mike'a, bez szans
28) jw. - Matt Roth - 3x07 "Bang!" - a on z kolei wybrał ten epizod, mimo iż był świetny w 3x10 "The miracle song", no ale też tu był ok, tak na piątym miejscu - po Metcalf, Huffman, Warren i Hatcher - ale jeśli ktoś z tego serialu ma w tej kategorii zaistnieć, to głównie on
29) jw. - Dougray Scott - 3x01 "Listen..." - Ian poznaje Susan - Scott tak w tym odcinku, jak i we wszystkich innych (no może poza 3x03 i 3x17) nie pokazał nic, co zasłużyłoby na stwierdzenie "ponad przeciętną", ale sądzę, że to wina scenariusza, bo Ian jest po prostu nudną postacią
30) jw. - John Slattery - 3x16 "My husband, the pig" - Victor poznaje Gaby - miły występ, ale bez większych szans, późniejsze były sugestywniejsze
31) występ głosowy (nie wiedziałem, że jest coś takiego) - Steven Culp - 3x16 "My husband, the pig" - bez szans, narracja Rexa nie dość, że ograniczyła się do 2 zdań, to on wypadł w nich bardzo słabo
32) występ głosowy - Brenda Strong - 3x07 "Bang!" - ona jest boska w każdym odcinku, jeśli jest to nowa kategoria, to ma spore szanse

Ogólnie, tak jak napisano na forum DH na imdb, doskonałe wybory przeplatają się z beznadziejnymi.

użytkownik usunięty

Po przemyśleniu myślę, że brakuje Joy Lauren! Skoro są wszystkie dzieci Toma, Julie, Austin i Andrew, to nie widzę powodu, żeby zabrakło Danielle! Poza tym skoro zgłaszają Mosesa i Yeo, to powinni też zgłosiś Jessego Metcalfa w roli Johna oraz rodziców Iana, szczególnie Lynn Redgrave.

ocenił(a) serial na 8

słabo jakoś to widzę... 3 seria była średnio dobra a to za mało by wygrać, poza tym pojawiła sie Ugly Betty.
Felicity, Nicollette, Polly Bergen (tu raczej nie było wyboru xddd świetny występ) najlepszy wybór.

użytkownik usunięty
nate_3

Zobaczymy, jestem bardzo ciekaw. Występ Bergen był świetny, ale poza wstawką o Kayli niezbyt komediowy. Naprawdę, bardzo mnie to ciekawi...

ocenił(a) serial na 8

myślę, że oni nie będą patrzeć aż tak bardzo na komizm, tylko ogólnie na grę.

użytkownik usunięty
nate_3

Możliwe i oby. Vera Keck to chyba kobieta, której Bree powiedziała, że mąż Very spotykał się z Andrew.

ocenił(a) serial na 8

to był całkiem fajny występ, krótki... ale dobrze zagrany.

w ogolę fajnie, że tak sie tym interesujesz xd
dzieki tobie jestem na bieżąco i wiem co i jak xdd

ocenił(a) serial na 6

Fajnie to rozpisales:) Faktycznie bardzo trzymam kcikui za Felicity, moze tez Nicolette za drugoplanowa...(liczylem na McClusky ale wybrala nieciekawy odcinek - mogla wybrac 3x19 albo chociaz 3x18) I zgadzam sie z toba przy wyborze odcinka przez Laurie Metcalf jako Carol- strasznie chybiony! Nie wiem czemu nie wybrala 3x07! Tak poza tym moze jakies nominacje ale nagrod chyba nie bedzie... a szkoda:(

ocenił(a) serial na 9
Marvin

Kiedy nominacje do Emmy 2007???????????????

użytkownik usunięty
bart_3

Pewnie jakoś z początkiem lipca, ale nie znam dokładnej daty.

ocenił(a) serial na 8

19 lipca, jeszcze miesiąc, trzeba czekać.

użytkownik usunięty
nate_3

To dość długo, ale mam nadzieję, że będzie warto czekać i sytuacja sprzed roku się nie powtórzy.

użytkownik usunięty

Emmy już w czwartek! Wg strony, do której link podałem powyżej, największymi pewniakami z DH na nominację są Felicity Huffman, Laurie Metcalf i Larry Shaw (za reżyserię 3x07).

ocenił(a) serial na 8

pisałem, ze 19

ale i tak serial nie będzie nominowany, ehhh
pewnie wszystko zgarnie Betty albo Weeds

użytkownik usunięty
nate_3

Wiem, że pisałeś. Myślę, że serial może być nominowany. Co do "Betty" się zgodzę, że ma szansę zgarnąć wszystko, ale "Weeds" raczej nie.

ocenił(a) serial na 8

wydaje mi sie, że będzie tak jak rok temu.

co do Weeds mam to samo, jak dla mnie za dobry serial jak na Emmy.

nate_3

Nie wiem, jak będzie z nominacjami, ale Felicity Huffman na pewno ją otrzyma za już wyżej wymieniony odcinek "Bang". Felicity zagrała tam prawdopodobnie najlepszą scenę aktorską serialu oczywiście obok wiadomych (licznych) scen Marcii Cross z 2-go sezonu. Nie sądzę by nominowany Teri, która moim zdaniem po pierwszym sezonie już na żadne nominacje nie zasłużyła.

Ponadto dodam, że ostatnio się zeźliłem na "Gotowe...", że poziom 3-go sezonu diametralnie spada od tego odcinka "Bang" właśnie. Serial porzuciłem przy 15 epizodzie, ale postanowiłem dać mu jeszcze jedną szansę i obejrzeć 3-ci sezon do końca. Mam nadzieję, że warto?

użytkownik usunięty
Albertino

Wiesz, wiele osób powiedziałoby, że nie, bo są to odcinki, które są pozbawione wątków tajemnicy. Skoro obejrzałeś odcinek 15, to już wiesz, że rozwiązał on wątek zabójstwa Monique Polier. Odcinki 16-23 to głównie odcinki komediowe, takie lajtowe, można by nawet stwierdzić, że pozornie nic tam się nie dzieje. Dzieje się jednak sporo. Są to najlepsze odcinki sezonu dla postaci Susan. Polecałbym szczególnie 3x19, moim zdaniem najlepszy odcinek Teri w 3 serii. Ciekawy, choć nie aż tak jak w 1 połowie sezonu, wątek dotyczy Lynette. Mi się on osobiście bardzo podobał. Gaby powróciła do swojego charakteru z 1 serii (jak dla mnie raczej na minus, ale może się to podobać), za to z interesującej strony pokazała się Edie. Myślę, że powinieneś dać DH szansę, bo niższa forma 3 sezonu, który swoją drogą nie wiem czemu prawie wszyscy stawiają wyżej niż 2, a nawet niż 1, wynika z zamieszania związanego ze zmianą scenariusza w związku z ciążą Marcii Cross. Poza tym jest to wciąż jeden z najlepszych obecnie produkowanych seriali i myślę, że 4 seria może okazać się lepsza niż 3.

No rozumiem, że ciąża Marcii mogła coś zepsuć, ale chyba nie aż do takiego stopnia. Dam serialowi szansę. I też nie rozumiem dlaczego ludzi stawiają trzeci sezon ponad drugi, bo dla mnie jest on dużo gorszy. Nawet mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że drugi sezon był lepszy od pierwszego, ale dawno już go oglądałem, więc tego nie zrobię ;)
Co do Gabrielle całe szczęście, że będzie "po staremu", bo ona się ostatnio taka zrobiła dobroduszna, że rzygać mi się chciało już na jej widok ;) A Teri też była przez cały trzeci sezon mało interesująca (a w pierwszym najbardziej ją lubiłem obok Felicity), więc mam nadzieję, że teraz się to zmieni.

ocenił(a) serial na 8
Albertino

warto dla wątku z Lynn (szczególnie ostatnie odc)
Susan też sie podciąga (jakoś zapamiętałem scene z tortem xd)
Edie jest więcej.

ale nie ma Bree... ja czułem tą pustkę.

tez uważam, że to wina ciąży Marcii... zresztą Marc sam powiedział, ze musiał pozmieniać scenariusz.

ja czekam na 4 sezon.

nate_3

Obejrzałem 16 odcinek... W sumie żadna rewelacja. Rex jako narrator... Hmmm, głupi pomysł, ale nie razi. Razi jednak brak Bree. Przecież to główna bohaterka, ekhem... Dobra, mogę to zrozumieć - jest w ciąży. W sumie nie było najgorzej, ale intryga się gdzieś całkiem rozmyła, cała tajemnica się wyjaśniła chyba w tym 15 odcinku, a zawsze to trzymali do końca... No cóż, zobaczymy co dalej. Na plus zaliczam scenę z kartami:
Mike: Sorry Tom, ale właśnie się dowiedziałem, że sam kupiłem pierścionek dla Susan. I był w mojej kieszeni tamtej nocy, gdy ten sukinsyn mnie przejechał.
Orson: Tom ma racje, powinniśmy się skupić na grze. (i ta jego mina, kiedy to mówi, hehe).
Cóż, będę oglądał dalej i napiszę jutro, jak mi się podobał odcinek 17, może zdąże jeszcze obejrzeć 18-ty.

ocenił(a) serial na 10
Albertino

Oglądaj, oglądaj!!! Naprawdę warto!!! Ja najbardziej lubię o dziwo sezon właśnie trzeci!!!!!!!!! Choć baaaaaaaaaaaaardzo brakuje mi Bree w odc. 16-22 :( Ale jest najświeższy, pierwszy mi się już strasznie przejadł, może za dużo razy go oglądałem??? Ostatnio przypomniałem sobie drugi sezon i jest na pewno lepszy od jedynki!!! Jak już wspominałem nie lubię okropnie postaci Pala Younga i Zacha, za dużo ich w jedynce, ale to ich dotyczyła tajemnica więc musiało ich tyle być... W dwójce wyżywa się na nich Felicia i to mi się bardzo podobało!!! Co do trójki to jest ich zdecydowanie najmniej (ale wątek "romansu" Gaby i Zacha mnie nawet śmieszył momentami). Cóż, ja pokochałem trójkę za kilka naprawdę zajefajnych wątków:
- tajemnica Orsona była rewelacyjna, szkoda, że rozwiązana w 15 odc.
- gwałt na Orsonie (moja ulubiona scena)
- Karen i jej mąż nieboszczyk w piwnicy (to najlepszy sezon jak dla niej) + za wianek na weselu Gaby i Victora :)
- mały "romans" Lynette i Rica
- Art!!!!!!!!!!! Rewelacyjny wątek, który trwał zdecydowanie za krótko
- Susan za wyczekany ślub z Mikiem i + za "zjazd" ze schodów gdy podsłuchiwała Julie i Austina :)
- Edie + Carlos + Travers
- "Bang", odcinek który dosłownie mnie zastrzelił i poryczałem się na koniec...
- Duet Gloria & Alma
- itp, idt...

To na prawdę rewelacyjny sezon, ale może tylko ja tak twierdzę??? Cóż, jestem też spokojny o czwórkę!!! Dużo będzie się działo dookoła Bree... Pojawi się jej siostra z mężem i córką (to już prawie pewna informacja, bo w obsadzie w amerykańskiej wikipedii są już te postaci dodane)!!! Czuje, że będzie to najlepszy sezon...
P{ozdrawiam!!!

użytkownik usunięty
Koziorozec3

Przeczytałem gdzieś, że podobno Nicollette Sheridan nie dostała się do finałowej 10 w kategorii "najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym". Uważam to za duże zaskoczenie i mam nadzieję, że to tylko plotka!

Jakby na to nie patrzeć te całe Emmy i tak nei są zbyt sprawiedliwe, jak taka "Trawka" nie dostała chyba żadnej nagrody jeszcze :/

Albertino

Obejrzałem 17 epizod i już wiem o czym mówisz, Nicolette oczywiście była świetna.
W każdym razie jednak nie zmienię zdanie. Serial w 3 sezonie upadł tak nisko jak nigdy i o dziwo od 15 odcinka jest jeszcze gorzej. Nie ma Bree (chyba najlepszej postaci serialu), nie ma żadnej intrygi. Nuda, to nie są "Gotowe na wszystko" ;) Ale obejrzę do końca dla czystości sumienia. I dodam jeszcze, że rozumiem - Marcia Cross to wszystko popsuła swoją ciążą, ale nie wiem też czemu nie mogłaby z tym brzuszkiem chodzić po planie serialu ;) Cóż, mam nadzieję, że przynajmniej 4 sezon będzie udany, a intryga będzie mordercza :D

Albertino

I obejrzałem odcinek 18-ty, zaraz będzie 19-ty ;) Ale mi się nudzi... Chyba łyknę cały 3 sezon do jutra :D
W odcinku 18 nic ciekawego się w sumie nie działo. Ten motyw z autem w wodzi i ratowaniem przez Mike'a głupi... Pamiętam jak to były 1 1-szym sezonie dobre motywy, jak np. Edie dmuchnęła prochami po nieboszczyku w Susan :D
Ale jedno było dobre - zakończenie z tą niespodzianką w zamrażarce, haha :D Mam nadzieję, że rozwiną ten wątek konkretnie.

ocenił(a) serial na 8
Albertino

Marcia dostała areszt domowy od lekarza, jej ciąża była zagrożona (co chyba jest dosyć logiczne, jej wiek i to jeszcze bliźnięta, ale urodziła zdrowe, 1,5 miesiąca przed terminem :)) dlatego ostatnie sceny kręcono u niej w domu...

niestety zamrażalka to jeden z zapychaczy 3 sezonu.
gdyby tak pociągnąć wątek z Artem, albo z ciąża Daniell.
Bree wraca po miesiącu miodowym i zastaje Daniell w ciąży, już wyobrażam sobie jej minę :D:D

użytkownik usunięty
nate_3

Apropos, ponoć zamiast Nicollette do finałowej 10 w kategorii "najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym" weszła... Kathryn Joosten! Jest to dla mnie o tyle dziwne, że przecież ona początkowo startowała w kategorii gościnnej z odcinkiem 3x01 "Listen to the rain on the roof", a teraz się okazuje, że jest w kategorii drugoplanowej (myślę, że słusznie) z odcinkiem 3x19 "God, that's good", gdzie na jaw wychodzi "mały" sekret jej bohaterki.

Moim zdaniem Joosten nie zasłużyła, ale cóż... Na pewno jej i tak nie nominują.

ocenił(a) serial na 8
Albertino

ona jest świetna... ale Joosten zamiast Nicollette? trochę nie sprawiedliwe...
pewnie i tak wygra Vanessa Williams za Betty, albo Elizabeth Perkins za Weeds (tak!)

nate_3

Powinna Perkins wygrywać co roku, bo ona jest objawieniem tego serialu, ale cóż...

Joosten jest fajna, ale na nagrody żadne nie zasługuje. W sumie Sheridan też nie, bo i tak najlepsza była w pierwszym sezonie, niemniej jednak jakby otrzymała nominację to bym się nie obraził. Ja myślę, że nominują tylko Felicity Huffman w tym roku. I tak bardziej kibicuję dwóm innym serialom, czyli "Dexterowi" i "Trawce" ;)

ocenił(a) serial na 8
Albertino

w sumie racja co do Nicollett, ale 16 odc i scena gdy sie rozbierała, była niezła.

ja też Trawce, Dextera nie oglądam.
do DH mam sentyment, poza tym uwielbiam obsadę (Huffman, Cross)

nate_3

Obejrzałem do końca... W ostatnim odcinku coś ruszyło, akcja zaczęła się rozkręcać ;) Ciekawe co z Edie, ale mam nadzieję, że nie będą jej przywracać na siłę do życia i jak umrze to umrze... Poza tym ciekaw jestem Felicity w kolejnym sezonie :D Zapewne wreszcie dostanie Złotego Globa za tą "rakową" role ;)

ocenił(a) serial na 8
Albertino

mi sie podoba postać matki Lynn! nareszcie jakaś ciekawa postać gościnna!
Wraca Bree i już serial ożywia xdd uwielbiam ją, jest taka psychiczna xd

Nie chce żeby Edie umierała, ale tez nie chce tego o czym napisałeś... niektórzy sugerują, że chusta sie urwie... ale ona już sporo czasu wisiała i powinna być martwa. Edie zamiast Mary-Alice?


czyli jak oceniasz?
mi sie strasznie podobały ostatnie sceny Lynnet/Rick/Tom

nate_3

Ostatni odcinek był już niezły ;) Oceniam pozytywnie. Ale 16-22 raczej nudy ;)

ocenił(a) serial na 10
Albertino

W ostatnim odcinku wraca Bree w spektakularny sposób, więc jak mógłby Ci się nie podobać :) No i końcówka z Edie też zaskakująca, nieprawdaż???
Pozdrawiam!!!

Koziorozec3

No dobra, ale nie ma niczego co by zapowiadało trzeci sezon, jak to zawsze robili (wprowadzenie się sąsiadów, potrącenie Mike'a). Nie podoba mi się to, że nie wiem o czym będzie 4 sezon.

ocenił(a) serial na 10
Albertino

Mnie trochę też tego zabrakło, ale dzięki temu 4 sezon może zacząć się jakimś niezwykłym wydarzeniem (pojawienie się siostry Bree z rodzinką na przykład). Co najważniejsze tajemnica jest jeszcze większa i co za tym idzie... większa ciekawość!!! Jeszcze tylko nieco ponad 2 miesiące i będziemy mogli się przekonać!!! Pozdrawiam!!!

Koziorozec3

"Co najważniejsze tajemnica jest jeszcze większa i co za tym idzie... większa ciekawość!!!"

A cóż to jest za tajemnica, skoro jej w ogóle nie ma?

użytkownik usunięty
Albertino

Nominacje do Emmy. Niestety, mieliście rację, weszła tylko Felicity... http://www.imdb.com/features/emmys/2007/emmys

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones