PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770771}
6,4 7 901
ocen
6,4 10 1 7901
Kuchenne rewolucje
powrót do forum programu Kuchenne rewolucje

tylko dlatego że przy każdym odcinku mam wielką bekę. Poza tym pani Magda czasami faktyczne wygląda na zmartwioną. Tak czy siak jej zachowanie nie raz jest karygodne. Co prawda w tych nowych odcinkach pani Magda się trochę zmieniła, ale i tak nie raz rzuca talerzami.

Andrzejcoolziomek

Najlepsze jest robienie dramy i wpierdzielanie się w życie restauratorów. To nie jest program kulinarny, tylko coś w rodzaju Ukrytej Prawdy z motywem kuchennym, bardziej jak Szpital. Z tego co wiem, w praktyce wygląda to bardzo podobnie. Moja siostra pracowała w restauracji, w której Gessler robiła "rewolucję". I wygladało to tak, że w kuchni spędziła jakieś 10 minut, rzuciła parę uwag i tyle z tego ^^

Andrzejcoolziomek

Hmm...karygodne? A nie jest karygodnym zachowaniem jak właściciele i kucharze restauracji dają ci do wpieprzania stare jedzenie albo jedzenie które robione jest w obklejonej brudem restauracji?

ocenił(a) program na 6
Robaczek_12

Owszem jest. Jednak wydaje mi się że należy spokojnej to im wytłumaczyć, a nie rzucać w nich grzybami, bądź talerzami. Tym bardziej że czasami pani Magda naprawdę czepia się szczegółów.

Andrzejcoolziomek

Ale najczęściej spokojniej się nie da. Właściciele nawet jak zaproszą Gesslerową, to wolą robić po swojemu. Często nie dociera do nich co robią źle i sądzą, że wszystko robią bardzo dobrze, ale w takim razie czemu nie mają klientów? Te kopniaki w tyłek od Magdy wielu bardzo dobrze robią ;P inaczej to by ona nic tam nie wskórała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones