PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770790}

Milionerzy

6,5 4 439
ocen
6,5 10 1 4439
Milionerzy
powrót do forum programu Milionerzy

Ustawione gówno

ocenił(a) program na 3

Pytanie w 90% z polityki, a reszta na poziomie podstawówki. Zepsuli świetny teleturniej

ocenił(a) program na 1
Nekromanta21456

Zgadzam się. Gdy padło pytanie o dziecko którejś Kardashianki wyłączyłam telewizor. A pamiętam, że jak byłam mała to oglądałam każdy odcinek z zapartym tchem powtarzając "też kiedyś będę miała taką wszechstronną wiedzę". Szkoda

ocenił(a) program na 10
MagdaLena55

Udaj sie do Milionerów i wygraj milion ,jak taka inteligentna jesteś .

ocenił(a) program na 1
Gokussb

Inteligencja to zdolność kojarzenia faktów, rozumienia, uczenia się, z samą inteligencją nikt jeszcze niczego nie wygrał, w tego typu programach liczy się jednak wiedza ;)
Nie twierdzę, że jestem super-mądra czy super-inteligentna, wręcz przeciwnie, uważam, że jest wielu ludzi mądrzejszych ode mnie. No i właśnie - takich naprawdę mądrych ludzi pragnę oglądać.
Ten program sprawdza wiedzę, ale obecnie nie bierze pod uwagę już tych niegdyś cenionych dziedzin jak literatura piękna, historia, geografia... Teraz widzowie zachwycają się znajomością popkultury i nowinek politycznych. Nie mówię, że to nie jest wiedza, a ludzie, którzy idą do programu są głupi. Mnie to jednak ani nie rusza, ani nie zachwyca.

ocenił(a) program na 10
MagdaLena55

Jeżeli jak twierdzisz z autorem tematu ,że pytania z milionerów są na poziomie podstawówki to ; Czemu jeszcze nikt miliona nie wygrał ? . Przecież na początkowych pytaniach ,wielu przegrywało . Udawanie w necie w stylu ; Jakie pytania są na niskim poziomie w tym teleturnieju w necie, to żenada na całego . Jak uważasz że takie łatwo jest z pytaniami idź tam i wygraj milion .

ocenił(a) program na 1
Gokussb

Stres przed kamerami czyni cuda, większość ludzi to i własnych imion w takich sytuacjach nie pamięta, zapewne nie byłabym wyjątkiem :P Nie nadaję się do tego programu, bo ani na polityce ani popkulturze się nie znam, każdy ma dziedziny, które kręcą go bardziej. Niemniej uważam, że pytania o hobby polityków to niska półka.

ocenił(a) program na 10
MagdaLena55

Stres przed kamerami = cykoria .

ocenił(a) program na 1
Gokussb

W tym momencie pragnę zakończyć dyskusję, bo widzę tu tylko personalny atak, a brak jakiejś merytorycznej obrony programu. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) program na 10
MagdaLena55

udaj sie do Milionerów i dowiedz że pytania są na poziomie podstawówki .

ocenił(a) program na 10
Nekromanta21456

Jeżeli tak na serio uważasz to ; Udaj sie do Milionerów i spróbuj dojść do miliona,i wygrać go . W ten sposób dowiedziesz że jesteś inteligenty, a nie że w necie zgrywasz odważniaka

ocenił(a) program na 3
Gokussb

Jeżeli tak na serio uważasz, że coś zdziałasz tym komentarzem to spróbuj czegoś innego. W ten sposób dowiesz się jaki jesteś, a nie zgrywasz w necie odważniaka.

ocenił(a) program na 10
Nekromanta21456

Nie błysnąłeś takim tekstem . Dowiedz tego że w milionerach,są na poziomie podstawówki pytania ,i idz tam zagraj i wygraj milion . Nie znoszę takich rzekomych geniuszy ,którym sie wydaje że wiedzą wszystko lepiej, np słabe pytania z milionerów .

I zamiast dowieść że są łatwe pytania ,z podstawówki to nie chcą tam iść .

ocenił(a) program na 3
Gokussb

Ty też nie, bo mam wyjebke na hejterów. Milionerzy to teleturniej, który kiedyś był czymś, a teraz ... może to przemilczę! Skoro nie znosisz takich "rzekomych geniuszy" to po co wdajesz się z nimi w dyskusje.

ocenił(a) program na 10
Nekromanta21456

Przyznaj sie poprostu że masz stres przed wystąpieniem ,przed kamerami . Zamiast udawać rzekomego inteligenta

ocenił(a) program na 3
Gokussb

Przyznaj sie po prostu że masz pseudo ból dupy do mnie (nieuzasadniony). Zamiast udawać rzekomego inteligenta.

ocenił(a) program na 10
Nekromanta21456

Nie mam akurat jak to ująłeś bólu dupy . Ale skoro przekonany jesteś że w milionerach są pytania na poziomie podstawówki to ; czemu tego nie udowodnisz udając sie tam i nie zagrasz ????? Co ci szkodzi udać sie tam i zagrać w milionerach ????

ocenił(a) program na 3
Gokussb

Po prostu kocham, jak ktoś nagle wraca do rozmowy po 2 miesiącach.

ocenił(a) program na 10
Nekromanta21456

Nie ważne ile czasu minęło od tej gadki . Jak na serio uważasz że pytania są na poziomie podstawówki to ; czemu sie tam nie udasz i tego nie udowodnisz ?????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones