PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769284}

Z kamerą u Kardashianów

Keeping Up with the Kardashians
5,5 1 569
ocen
5,5 10 1 1569
Z kamerą u Kardashianów
powrót do forum programu Z kamerą u Kardashianów

Słaby

ocenił(a) program na 3

Na początku nie znałam tego serialu, ale dowiedziawszy się o nim obejrzałam kilka odcinków... Niestety nie oglądałam go z ciekawością ani przyjemnością. Serial zupełnie mi nie podszedł do gustu biorąc pod uwagę wszystkie odcinki, które obejrzałam. Zawsze wiadomo co się stanie, a pisząc z godnie z prawdą tam nic się nie dzieję. Rozumiem, że są różne seriale - przygodowe, komediowe itp, ale to jest jakaś porażka, dlatego też dałam 3 gwiazdki... Nie dałam jednej, ponieważ są gorsze badziewie - bo tak to mogę nazwać. Oczywiście jest to moja opinia na ten temat i nie zamierzam kłócić się z kimś. Każdy ma swój gust i szanuję to. Chciałam jeszcze dodać, że w tym serialu wszyscy udają takich, jakimi nie są... Cała ta rodzina jest zadufana w sobie i nie umie myśleć o niczym innym jak: sława i pieniądze. Nie rozpisując się dalej kończę moją wypowiedź.

Fluffek

A czego byś chciała od reality szoł o grupie pseudo gwiazdeczek wylansowanych przez mamuśkę-burdel mamę na potrzeby widzów o tak zajebistym guście jak amerykanie?:>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones